"BAT"ım "BAT"masın

Kizlar armena hic gelmedi bugun insallah iyidir belki izin almistir fosur fosur uyuyodur :))))))

Git dr canim saglik ihmale gelmez insallahta senin husnu kuruntundur ben sana dedim canim tas gibisin calis calis calis baciimmmmmmm

ben arım bi drumu ne dicek bakalım olmazsa akşama uğrarım bana kalsada taş gibiyimde işte dedğim gibi randıman alamıyorum tarla sağlam olsun ki mahsul güzel yetişsin dimi ama

aynıları bende de var adetime birçak gün kala kasıklarım ağrıyor sanki birşey batıyor sonradan çıktı bu da bende

kuzum hadi benimki düşükten sonra oldu sende neden oldu acaba

benimkisine de bi nevi düşük desek te 1 yıl geçti bende amaa bu 5-6 aydır böyle bende de gitmedim ama hiç dr reglime yakın sanki yumurtalıklarımda hareketlenme varda ağrı yapıyormuş gibi geliyor ne alaka ise hissediyorum bir kaç gün böyle ağrıyor

işte sende ciddi bişey geçirdin ama daha sonra baslamış sende Allah hayır etsin valla içimizde bişeyler oluyo ama ne

kızlar şimdi çamaşırıma baktım kehve lekenın ustune bıraz koyu pembe tonunda leke olmuş. halla halla...bu sefer sabah olması ıçın sabırsızlanıyorum. pembe olması tuhaf değil mi...aa ağrım devam edıyo adet olcakmışım gıbı

hayırlısı canımm hakkında hayırlısı neyse o olsun ama mümkünse bebeiş olsunnnn

Kizlar armena hic gelmedi bugun insallah iyidir belki izin almistir fosur fosur uyuyodur :))))))

inşallah kuzum rabbim korusun onlarıda uyuyo olsunlar yada yoğun olsunlar ama bizi merakta bırakmasınlar

hehhhh armena da geldiii kzum nerelerdesinnn çok mrk ettik seniii

Geldim geldim kızlarr yoğun bugün işler baya bir de ben halsiz olunca tabi yetişmekte zorlanıyorum bir de kk yı açarsam dedim işler olduğu gibi kalır
ama yine dayanamadım
sizde ne var ne yok var mı bi gelişme değişme falan filan?? şimdi geçmişin hepsini okuamıcam evde anca okurum ama

Allah Allah tuhaf tabi ki de dr la grş tün mü sen? tyada kan test falan bişi yaptırmdaın dimi cnm???

Allah Allah tuhaf tabi ki de dr la grş tün mü sen? tyada kan test falan bişi yaptırmdaın dimi cnm???[/QUOTE]

dr la gecen ay görüştüm daha ılk ay denememız bu. kan testı felanda daha yaptırmadım cnm dedımya yasmın kullanmadığım zamanlarda hep duzensız gelıyodu adetım o yuzden panık yapmadım nasıl olsa duzensız dıye. ama pembe tonlarında akıntı ilk defa oldu yarın hemen test yapayım ben ya korktum

canımm siz iyi olunda gerisi mühim değil işlerde biter geçmişide okursunnn

uleeee ben lavabodaykene testlerim gelmiş tüüüüü o kaaa tutmuştum oysaki

kızlar gebelık testı aldım idrarımın gelmesını beklıyorum sabahı beklemeyeceğim hemen yapacağım hemen yazarım sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…