"BAT"ım "BAT"masın

Herşeyin bir sınırı var rahim kalınlığının aşırısıda hamile kalmada sorun olabiliyo belki senin ihtiyacın yoktur, bence doktora danışmadan yapma ....

tamam tamam yapmıyorum iyi ki varsınız yaaa ben bu ara sıyırıyorumn sanırsam

bugün ıtibarıyle kırmızılara güle güle diyorum sonra da ekşın ekşın ekşıın

ay bana ne oldu bilmiyorum benim kırmızılarm zaten 3 bilemedin 4 gun sürer oda çok nadir bende bugun vedalaşıyorumda içimden ekşin bile gelmiyo bi tuhafım ya la ben biri beni silkelesin yahuuuu mıymıyyy bişi oldum hep bu pazartesiler yüzünden heeee

noliiiiiiiiiiiiiiiiii yawrum yaa kendine gel ama lütfen bak fındık fıstıgı bol yıyoruz sonra aksam olunca kocişleri kovalıyoruzz

noliiiiiiiiiiiiiiiiii yawrum yaa kendine gel ama lütfen bak fındık fıstıgı bol yıyoruz sonra aksam olunca kocişleri kovalıyoruzz

ne bilim yawrummm tuhaf hiç bişey yok ama mutsuz uyandım sanki bilemiyorum diyorum ya belki havadan belki pazartesiden sebep (( fındığım fıstığım yanımda zaten 1 haftadır tık yok yani kırmızıların 3 gun öncesinden beri tık yok bu akşam ben istemesemde kaçacek yerim yok sanırsam

kendine bi cimcik at bakalımm gelirsin kendine aaaaaaa

kendine bi cimcik at bakalımm gelirsin kendine aaaaaaa

çimdik çimdik makarnaoldum hala uyku madunda olabilirim bakalım öğlene kadar hareketlenmezsem takviye kuvvetle gelin bacım bana :)))

bende galiba kırmızılar geliyor nedense öyle hissediyorum off

yawrum iyi düşün iyi olsun rabbim hayırlısıyla versin inşallah bebişin seninledir

ya kalıma türlü türlü şey geliyo benim bu faolik asiti kullanıp karnı dümdüzken 4 aylık gibi şişen varmı yahuuuu çatlıycam ben heeee az önce eğilip botumu bağlıyım dedim yok kavuşamıyorum 1 haftadır fln hiç unutmadan içiyorum ondan önce hafta 2 gun fln mutlaka unutuyodum sinir olcam heee ay herşey batıyo bana dövün en iyisi siz beni bi güzel kendime gelimmm

insanın bu zamanda siniri bozuluo yaa bende adet günüm yaklasınca sürekli tuvalete kosuodm acaba adet mı oldum diyearada kalmak cok kötü aslında

aynen sinirli oluyorum bende kesin kırmızı kartı görücem çünkü bacağıma ağrı vuruyor midem de bulanıyo boğazımda sanki herşey offf bu nedir yaa böyle biz kadınların çektiği

kızlar hangi ovu testi daha iyi gülen yüzmü yoksa baby star tükürükle bakılan mı?

Günaydınn kızlar
Ben normalde 5 aydır 29 günde bir regl oluyorum,geçen ay kimyasal gebelik yaşadım 31.günümde oldum
Bu ay sanırım yine 29 u baz almam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…