"BAT"ım "BAT"masın

kimsecikleri yok
son 5 gün ama adetim gelecekmiş gibi hissediyorum yaa
gelmez inşallah canım bat ın bat masın inşallah

tatlım ben ovu testini hala bile yapıyorum ama bariz koyu oluyo adet dönemini bilmiyorum ki:44::44::44:

bugün çok heyecanlıyım bakalım kırmızı kartı görecekmiyiz görmeyecekmiyiz :) umarım görmem
ayayyyyy ben de senle aynı şeyi umarım şekerim

oh ohoohoh ohhhh AMİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNN

günaydın tatlılarıım
sana d agünaydın arım balım peteğim

ahhh yawruuum 7. haftaya girmişsiiin masallaaah

tatlım ben ovu testini hala bile yapıyorum ama bariz koyu oluyo adet dönemini bilmiyorum ki:44::44::44:

canım ben bişey olacağını sanmıyorum ya ya test bozuk yada adetliyken sonu bile olsa lh değerini değiştieriyo die düşünüyorum bende denemek için yapmıştım zaten ki bu ay kullanmayı düşünmüyorum ama belkide fikrimi değiştirirsem tükürükle bakılandan alırım yada gülen surat çünkü bu çizgi olayı beni sarmadı anlamıyorum hiç

ahhh yawruuum 7. haftaya girmişsiiin masallaaah

orası azcık karışık teyzesi dr umuza göre 6 ya girmiş oluyoruz çarşamba gidicem tekrar gerçi ama bana göre de yani hesaplamalara göre de 7. hafta gibi bilemedim ki... geçenlerde internnet bişiler okuyodum öylesine karın ultrasonu belli bir zamana kadar 6 gün geriden gelirmiş ama mesela vajinal ultrason tam gösterirmiş yaaaa

kızçelerrrr ben hafta sonu bi arkadaştan bir şey duydum tevrübeli olanlarınız varsa sizlerde bilgi verin

progestan ilacı varya gebe kalmaya çalışırken onu kullanmış arkadasımın arkadası şuan da da 2 aylık hamileymiş bu ay bende kullanıcam dedi yanındada folik asit ve vitamin. progestan aynı zamanda rahmi kalınlaştırdığı için iyi geliyomuş bileniniz varmı içimden kullanmak geçiyo ama bilemedim şimdi ilk düşüğümde 1 tane kullanmak nasip olmuştu onuda dr hastanede iğne yapmıştı eve gelincede düşük gerçekleşti bi daha kullanamadım ilacım duruyo denesemmi acaba ?

birkaç hafta sonra tam zamanını yakalar bebeğin canım baslarda böyle olabılıomuş:26:

arkadaşıma sorup aldığım cvp bu (Cnm bir arkadas hamile kalmadan bir ay once basladi
3 cocuktan sonra iki dusuk yasadi ve su an da iki aylik hamile
Tedbir amacli bnde kullanicam herhangi bir zarari yok cnm
9 ay bile kullanan var drlar da tavsiye ediyor bilhassa dusuk yasayanlara
Bide rahim kalinlastirici ozelligi oldugu icin gebelik oncesi kullanmak daha iyidir)

yarından itibaren başlamayı düşünüyorum sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

bence dr tavsiyesi olmadan kullanmayın derim

tatlım ben şuan kullanıyorum ama hamiş olunca hemen gittim dr a o da yazdı geçenlerde tahlil yaptırdım değer gayet iyi yani bence hamiş olur olmaz git dr una yazsın sana belki de senin değerin gayet iyidir tam bilmeden hormon ilaçlarını bence kullanma ya o arkadaşının arkadaşı zamanı gelmiş hamiş kalmış Allah nasip etmiş yani değilse progestanla falan olacak şey değil bence ama istersen drunla grş tahlil yaptır gerekli zamanda değerin düşkse başlar zaten sana ilacı şimdiden

buarada bunlar benim şahsi fikrim sen tabiki kendin için ne daha iyi onu bilirsin

birkaç hafta sonra tam zamanını yakalar bebeğin canım baslarda böyle olabılıomuş:26:

İnşallah tatlım bakalım bekleyip görücez

yok canım daha test falan yapmadım bugün geçsin eğer olmazsam salı da bekler gider kan testi yaparım yazarken heyecandan gülüyorum ayyyyy :)

ayyyy ya bitanecik test yapıver yaaa nasıl bekliyosunuz ben anlamıyorum valla biz bile çatlıyoruz burda meraktan

bence dr tavsiyesi olmadan kullanmayın derim

tatlılarım tşkrederim cvpladığınız için ay bilemedim ben ya ne bilim bu gunlerde bi karışığım en olmadı zayıflamaya ne bilim başka bişeylerle kafamı megul etmem lazım istemeden de olsa çok takıyorum :2::2: armenacım sen vitamin kullanmıştın onun a dı neydi???

İnşallah tatlım bakalım bekleyip görücez

ayyyy ya bitanecik test yapıver yaaa nasıl bekliyosunuz ben anlamıyorum valla biz bile çatlıyoruz burda meraktan

valla sorma ben bile anlamıyorum nasıl tutuyorum kendimi bazen şeytan dürtüyor ama dur kızım diyorum kendime bakalım hele bugün bi geçsin kırmızı kartsız da çok ta ümitlenmek istemiyorum bu sefer çok üzülürüm ay nedense çok istedim diğer zamanlara göre

bi kere zayıflama gibi bi düşüncen varsa zaten hormon ilacına başlama gerekmedikçe
bana dr bemiks in b vitaminini vermişti bir de folbiol içmiştim hamile kaldıktan sonra da corasprin ve progestan verdi

Herşeyin bir sınırı var rahim kalınlığının aşırısıda hamile kalmada sorun olabiliyo belki senin ihtiyacın yoktur, bence doktora danışmadan yapma ....

bi kere zayıflama gibi bi düşüncen varsa zaten hormon ilacına başlama gerekmedikçe
bana dr bemiks in b vitaminini vermişti bir de folbiol içmiştim hamile kaldıktan sonra da corasprin ve progestan verdi

zayıflama demeyinn hem bebek istiyorum hem zayıflamak ama ikisi de olmuyorr :)

ya işte kafamı oyalamak için zayıflamayla fln mı uğraşsam diyorum açıkçası kendimi oyalıycak bişeyler arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…