"BAT"ım "BAT"masın

ya ben bunu anlamıyorum beklerken daha çok ümitlenmiyo mu insan? hatta psikolojik öteleyebiliyo reglini... sonuçta en erken öğrenebileceğin tarihte öğrenip önüne bakmak daha mantıklı geliyor banabekledikçe ve kırmızları görmedikçe umutlanır insan sonuçta:44::44::44:

zayıflama demeyinn hem bebek istiyorum hem zayıflamak ama ikisi de olmuyorr :)
canım ya ben de eğer bebişim bu ay gelmeseydi (iyi ki geldi tabi ki de) 2 ay ara verip sıkı egzersiz ve diyet bi 7 kilo falan vericektim ama sıpacığım geldi doğumdan sonra artık inşallah

noliiiiiiiiiiiiiiiiii yawrum yaa kendine gel ama lütfen bak fındık fıstıgı bol yıyoruz sonra aksam olunca kocişleri kovalıyoruzz
hatta onlara da yedirin onlar da sizi kovalasın

bende galiba kırmızılar geliyor nedense öyle hissediyorum off
Allah Allah nasıl kötümsersiniz yaww dilimizde tüy bitti iyi düşün iyi olsun demekten aaaa

benim karnımda var o şişlik cnm ama folikten mi tam emin değilim genel olarak kendimi dam yuvağı gibi hissediyorum
bebiş için her yol mübah

Günaydınn kızlar
Ben normalde 5 aydır 29 günde bir regl oluyorum,geçen ay kimyasal gebelik yaşadım 31.günümde oldum
Bu ay sanırım yine 29 u baz almam gerekiyor
ovu testi kullansaydın kesin konuşabilirdik ya da yumurtladığın tarihi biliyorsan akıntıdan ateşten falan mesela üstüne 14-15 gün koy bat ortaya çıkar

kızlar hangi ovu testi daha iyi gülen yüzmü yoksa baby star tükürükle bakılan mı?
tatlım ben ikisini de kullanmadım galenik ve laboquick kullandım idrar çizgi çıkanlar yani ama düzenli yaptım ve çıktı benim tükürükle yapılan testle ilgili pek yorum okumadım ama gülen yüz çıkanı kullanan baya vardı bildiğim kadarıyla

ovu testi kullansaydın kesin konuşabilirdik ya da yumurtladığın tarihi biliyorsan akıntıdan ateşten falan mesela üstüne 14-15 gün koy bat ortaya çıkar

16.gün yumurtladım akıntıdan anladım o zaman yarın benim batasıca batım :18:

evet güzelim şuan gülen yuz olandan sipariş verdim çğnkü tükürükle olnaıda anlamıycam gibime geldi çizgi olayı gibi olucak die düşündüm gülen yüz en kesini çıkmazsa yok çıkarsa var işte net :) bide erken gebelik testi sipariş ettim bakalım neler olacak :)

Sabah gebelik testi alirken eczaci onerdi ama nette dogru sonuc vermediginide okuyunca vazgectim. ne kadar erken olcenin fiyati sabah sormayi unuttum

Sabah gebelik testi alirken eczaci onerdi ama nette dogru sonuc vermediginide okuyunca vazgectim. ne kadar erken olcenin fiyati sabah sormayi unuttum

yawrum eczanelerde 25 tl dio valla ben gittigiyorudan aldım ikisinide erken gebelik testi 5 adet 17 tl ovu testi de eczanede 1 tanesi 10 tl idi yine netten almıştım 20 tanesi 25 tl ye miydi neydi hatırlamıyorum şimdi ovu testinin gülen yüz olanını aldım oda 20 atnesi 139 tl battı balık yan gider dedim bu ayda böyle deneyelim zaten olmazsa diğer ay yapmıycam valla kendimi sıka sıka şiştim yemine

hımmmm o zaman bence yarın sabah ilk idrarla yap diğerinide bat gunune sakla nolur nolmaz die tabi benim düşüncem inş seninledir miniğinnnn

Dayanabilirsem carsamba sabahi deneyim en iyisii . insallah canimm bebisim gelmistirr

Sagol canim detayli anlatmissin. insallah bu ay son okur bebisin gelir seni daha fazla uugrastirip masrafa sokmadan :)

vardır bi tekniği elbette yada biz bu kadar takmasak olcak mı acaba ya ne bileyim işte her ay hamilelik belirtisi yaşıyorum arkadaş bu ne böle banada yazık dimi ama ....
bu arada kocam sıyırmaya başladığımın farkında tuhaf tuhaf bakıyo bende evde bebekten konuşulmasını yasakladım gerçi en çok ben konuşuyom ama neyse

Dayanabilirsem carsamba sabahi deneyim en iyisii . insallah canimm bebisim gelmistirr

ayyy inşallahhhh inşallahhhhhh

Sagol canim detayli anlatmissin. insallah bu ay son okur bebisin gelir seni daha fazla uugrastirip masrafa sokmadan :)

rica edederim canım benimmmm inaşşallah rabbim çok bekletmeden nasip eder..

aslında herkese göre takma takma demek kolay gelde nasıl takılmayacağını göster o zaman değil mi ama şizofreniye bağlayacağım artık

cnm onu diyenler nasıl diyor bilemiycem şurda kalmış 5 gün ama bana çin işkencesi gibi geliyo cumartesi kanda baktık negatif çıktı yoğun bakım başıma çöktü resmen bakalım inşallah vardır erken yapmışızdır diyoruz ama öfff kafam allak bullak işte iyi haber duyar duymaz herkese bağırcam hamileyim diye

inşallah vardır cnm ya c.tesi biraz erken olabilir bekle bakalım nasıl beklenilecekse en zoruda o işte

inşallah bebişin seninledir

slm kızlar. hala adet olmadım:44: hıçbır belırtıde yok ne hamılelık için nede adet ıçın. sadece göğüsleirm hashas
cuma gunu test yapıcam daha fazla beklemeyeyım barı

slm kızlar. hala adet olmadım:44: hıçbır belırtıde yok ne hamılelık için nede adet ıçın. sadece göğüsleirm hashas
cuma gunu test yapıcam daha fazla beklemeyeyım barı

cuma güne daha çok var yahu nasıl dayanabiliyorsun????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…