"BAT"ım "BAT"masın

o pullar çok takılmayın anam yaaa bende ilk başlarda pul mul yoktu sonra 1-2 tane gördüm yani

Gunaydinnnnn nasilsinizz

iyiyiimm tatlım gıymatlımmmmm

günaydııınnnnn günaydınnnnn

gunaydınnn canımmmmm :)

günaydın yawrulaaaarr

günaydınnn günayyydınnnnnnnnn :)))

Sirma canim. yaaaa sol kasik fena batiyoo. pullarda ooo bi suru yuzuyolarr:)))) cook erken dimi dahaa belki yimos catlarkende o pullar oluyodurr???

yawrucum ne çatlaması yahuuu ben hala çatlıyomuyum yoksaaaa uhhhh :)))

kızçelerrr bugun benim batasıca batın günü içimden bi his bi kaç gun sarkıcak dio çok düşünüp stres yaptığım için ama hadi bakam hayırlısı

bende gördm pull fln ama yalan oldu pullar kırmızıya döndüüinşallah sizlernki gebelik belirtidir

sirma canim. Yaaaa sol kasik fena batiyoo. Pullarda ooo bi suru yuzuyolarr:)))) cook erken dimi dahaa belki yimos catlarkende o pullar oluyodurr???

ne bileyim kız erken mi tecrübeli olan sizsiniz , ben yanıp tutuşup kasık batmaları ne zaman başlamıştı onu düşünüyrum battan önce mi sonra mı diye, hiç bir belirtim yok ya son 5-6 gün ....

dün aksam kociş gelirken fındık fıstık kuru üzüm kayısı bal vs. ne varsa toplamış gelmiş bu ay işi sıkı tutuck belli ön hazırlığa yiyerek basladı

şiimizede gelmiyo değil hani ahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaha şimdi bende msj attım evde fındık fıstık bitti biz eminönünden alıyoruz eminönüne gidicekmisin ki die :) oda nie ki dio ahahahahahahahahahahahah dedim takviye kuvvet lazım

Tabi günün gelene kadar adama tavanlara tırmansın demi zilli seniii

ne bileyim kız erken mi tecrübeli olan sizsiniz , ben yanıp tutuşup kasık batmaları ne zaman başlamıştı onu düşünüyrum battan önce mi sonra mı diye, hiç bir belirtim yok ya son 5-6 gün ....

Oglumda yumos gunu hatirlamiulrum a reglden 15 gun sonra sag kasigim cok agriyo acaba apandis miyim diye foruma yazmisim. meger gebeymisim. sanirim o zamanda erken yumurtlamisim. simdide bi kac gundur sol cok fena batiyor. Pazar gununden sonrada callisma yapamadik bugun 15. gun (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…