"BAT"ım "BAT"masın

Suyum geldi annemi aradik boyle boyle diye. ben hazirlana kadar eve geldiler esime cikismis annem bise mi yaptiniz daha diguma vardi diye. esim sok olmustuuu :))

ben kaçar kızlar by yarın yokum doktordayım öpüldünüz bol ekşınlar diliyorum

merhaba arkadaşlar evlendiğimden beri eşiminde benimde hep merak ettiğimiz bir konuydu bu okudukça tuhaf oldum yaa :)

Kizlar az once idrardaki su tortu olayina bakayim dedim. icinde yuzlerce tuz tanesi gibi beyaz tozlar vardi hatta cogu idrarin ustunde tabaka gibiydi. sizin pul dediginiz sey bunlar mi yalniz ip gibi seyler gormedim bi kac gun sonra tekrar denerim

merhaba arkadaşlar evlendiğimden beri eşiminde benimde hep merak ettiğimiz bir konuydu bu okudukça tuhaf oldum yaa :)

Hangi konu canimm su korunmamii??? biz bekledik 9 ay valla ama boyle bise sart diye bisey yok tercih sanirim biz korkudan yapmamustik :))

Kırmızı kart yemiş bulunmaktayım
Armena benim BAT ı 7 ocak yazarmısın canım sana zahmet..
Gerçi haftaya persembe hsg cekilecek BAT ı etkilermi bilemiyorum

Kizlar az once idrardaki su tortu olayina bakayim dedim. icinde yuzlerce tuz tanesi gibi beyaz tozlar vardi hatta cogu idrarin ustunde tabaka gibiydi. sizin pul dediginiz sey bunlar mi yalniz ip gibi seyler gormedim bi kac gun sonra tekrar denerim

Hamisler cevap verebilir mi bana???

İnsallah ugurlu gelir bu topik bat 02.01.2013 umarim gelmez de kizimin kardesi gelir gobusume

Kizlar biraz once tekrar denedim 2-3 mm uzunlugunda beyaz ip gibi seyler vardi birde tanecikler. gunes isiginda bakmaya bile gerek yoktu florasan isiginda cok netti. En son calismizi pazar gunu yapmistik.dun calisma olcakti ama cok fena midem bulaniyodu uyudum. 15 aralik gunum cok erken mi daha bu pullar icin?
idrarinda cok sayida pul cikipta regl olan var mi??

Son düzenleme:
günaydıınnnnnnnnnnnnnn günaydınnnnnnnnnnnn size günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Pul olmayıpta hamile olan olacak , oda ben (kendimi motivede sınır tanımammm )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…