"BAT"ım "BAT"masın

günaydın kızlaaaar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

anti dövme beni lütfeeeen :KK9::KK9::KK9::KK9:geç girmicektim söylemiştin ama işteyim bilgisayarlarımızda bi sorun var zar zor açtım zaten kopupu kopup duruyor :44::44::44::44:

günaydıın canım tamam gecerli bir mazeretin varmış affediyorum :KK1::KK1::KK51:

bende bende bende bendeeeeeeeeee :KK1::KK1:

aminnnn canımmm aminnnn sen umudunu yitirme ama kendinide çok strese sokma güzel güzel gelsin inşallahhhh bebiş:KK12::KK12:

Strese girmem canim ama insallah bebis olurdadefalarca igrasmaktan kurtulurum :))

yaa arkadaş insanlar nasıl farkında olmadan hamile kalabiliyor :KK14::KK14:

bazen düşünüyorum işte korunmuyosunuz bırak gitsinde olmuyo beaaaa

şöyle gözlerimi kapasam uyandığımda hamile olduğumu öğrensem sonra yine kapasam uyandığımda doğmuş olsa çok mu şey istiyorummm ???
evet itiraf ediyorum çok şey istiyorum ahahahahahahahahhaha

saldım çayıra mevlam kayıraaa olsun bu ay bakalım :KK55:

Birde kaza kursunladi varr o nasil oluyo acaba :))

günaydın kızlaaaar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

anti dövme beni lütfeeeen :KK9::KK9::KK9::KK9:geç girmicektim söylemiştin ama işteyim bilgisayarlarımızda bi sorun var zar zor açtım zaten kopupu kopup duruyor :44::44::44::44:

Gunaydinn xanimmm

kızlar gunaydın
hala adet olmadım ustelık ne belirti ne bişiy:KK14: sadece göğüslerımde ağrı var. onun dışında ne kasık ağrısı ne başka bışey. söylemıştım bu ay umutlu değilim ama ne bıleyım acaba dıyo genede ınsan

:KK9::KK9::KK9::KK9:inşallah canım zaten varsa bebiş neler yaptıgını anlatacaksın biz calısanlara:KK1:

yeterki olsun sayısal verilerle bilgilendircem sizi :KK60::KK60:

yaa arkadaş insanlar nasıl farkında olmadan hamile kalabiliyor :KK14::KK14:

Bazen düşünüyorum işte korunmuyosunuz bırak gitsinde olmuyo beaaaa

şöyle gözlerimi kapasam uyandığımda hamile olduğumu öğrensem sonra yine kapasam uyandığımda doğmuş olsa çok mu şey istiyorummm ???
Evet itiraf ediyorum çok şey istiyorum ahahahahahahahahhaha

saldım çayıra mevlam kayıraaa olsun bu ay bakalım :KK55:

canım ilk hamileliğin planlımıydı , şahsen ben sürpriz kalmıştım ertesi ay yolculuk vardı aklımca yumurtlama dönemini bile geçirmiştim meğer geçmemiş :KK60::KK60: Düşük yaptığımda uçağa bindim şimdi korkuyorum ailemin yanına gitmeye ya kalırsam yine hamile diye , ama 3 aydır tık yok, planlı hamileliğe hayır benden yana plan yapmayınca daha kolay kalınıyo ..............

yeterki olsun sayısal verilerle bilgilendircem sizi :KK60::KK60:

canım ilk hamileliğin planlımıydı , şahsen ben sürpriz kalmıştım ertesi ay yolculuk vardı aklımca yumurtlama dönemini bile geçirmiştim meğer geçmemiş :KK60::KK60: Düşük yaptığımda uçağa bindim şimdi korkuyorum ailemin yanına gitmeye ya kalırsam yine hamile diye , ama 3 aydır tık yok, planlı hamileliğe hayır benden yana plan yapmayınca daha kolay kalınıyo ..............

hayır canım değildi ben hamile kalabilceğime ihtimal bile vermiyordm 1 kez korunmasız ilişki oldu ondada tutmaz herhalde die rahattım hatta adetim gecince eşim hamile olabilirsin demişti yok cnm daha neler tek seferde adrese teslim mi yaptın die dalga geçmiştim ısrarınla test yapmıştım negatifti 5 gun geçince yine test yaptım bana göre yoktu eşime göre silik çizgi vardı kan verdim 2 saat sonra mujdemi almıştım hemde d.gunumda :) ama sevincimide kurdağımızda kaldı işte şimdi deli gibi istiyoruz ama ilk kez bu ay hiç korunmasız devam ediyoruz bakalım ne zaman gelicek nazlı meleğimiz:KK53:

kızlar gunaydın
hala adet olmadım ustelık ne belirti ne bişiy:KK14: sadece göğüslerımde ağrı var. onun dışında ne kasık ağrısı ne başka bışey. söylemıştım bu ay umutlu değilim ama ne bıleyım acaba dıyo genede ınsan

canım bir test yapsaydın herkeste belirti olmuo kii:26:

Kızlarrrr yarın bu saatlerde sonucun ne olduğunu kan testiyle öğreniceğizzzzz :18:
Sanki atomu parçaladım ne büyük şey ama :KK1:
Bu arada akşama yemeğe misafirim var, meze istiyorum masaya neler yapabilirim, fikirlerinizi alıyım hemen :KK56:

kızlar merveden haber var mı?

Son düzenleme:
hayır canım değildi ben hamile kalabilceğime ihtimal bile vermiyordm 1 kez korunmasız ilişki oldu ondada tutmaz herhalde die rahattım hatta adetim gecince eşim hamile olabilirsin demişti yok cnm daha neler tek seferde adrese teslim mi yaptın die dalga geçmiştim ısrarınla test yapmıştım negatifti 5 gun geçince yine test yaptım bana göre yoktu eşime göre silik çizgi vardı kan verdim 2 saat sonra mujdemi almıştım hemde d.gunumda :) ama sevincimide kurdağımızda kaldı işte şimdi deli gibi istiyoruz ama ilk kez bu ay hiç korunmasız devam ediyoruz bakalım ne zaman gelicek nazlı meleğimiz:KK53:

fulyacım seninde korunmasız ilk denemenmiş bebeğiniz gelir canım ilk denemede yıkılsaydık ooooo kaç aydır ölürdük heralde :KK14::KK14:

fulyacım seninde korunmasız ilk denemenmiş bebeğiniz gelir canım ilk denemede yıkılsaydık ooooo kaç aydır ölürdük heralde :KK14::KK14:

haklısın yeşilcikkk işte bizde öğrenmeye çalışıyoruz bebiş nasıl yapılır dieee :KK70: acemi çaylak gibiyiz amuda kalkıp yapın dese biri yapıcak kıvamdayız hani ahahahahahahahahhahahahahahahahahah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

haklısın yeşilcikkk işte bizde öğrenmeye çalışıyoruz bebiş nasıl yapılır dieee :KK70: acemi çaylak gibiyiz amuda kalkıp yapın dese biri yapıcak kıvamdayız hani ahahahahahahahahhahahahahahahahahah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayyy ne güldüüüm kız Allah da seni güldürsn emiii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende öğrenmeye çalışıyorum nasıl yapılacağını :KK70:DD ama hala öğrenememişiz sınavı geçemiyoz bi türlü 7 ay oldu :KK70:

ayyy ne güldüüüm kız Allah da seni güldürsn emiii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aminnnnnn kuzzzuummmm amminnnnn neşemiz daim olsun ki çalışmalar tavan yapsınnnn :)

bende öğrenmeye çalışıyorum nasıl yapılacağını :KK70:DD ama hala öğrenememişiz sınavı geçemiyoz bi türlü 7 ay oldu :KK70:

olur canım benim olur vardır herşeyde bir hayır hep okuyorum çok üstüne düşüyomuşuz yahu üstüne düşmeden de olmuyoki rabbim hayırlı zamanlarda sağlıklı çok bekletmeden versin inşallahhh

biri 2008'de biri de bu eylülde zorunlu iki kürtaj oldum :KK43:( ama her şey yolunda artık. en son 11 kasımda adet oldum sonra korunmayı bıraktık normalde zamanım var aslında (ayın 9-10 gibi) 2 sabahtır hafif hafif bulantı var , birkaç gündür uykuluyum gece erken yatıyorum sabah zar zor uyanıyorum yaa kendimi kandırmak istemiyorum ama emin değilim sırt bel ağrılarım var 2 haftadır yoğun bir sırt ağrısı bu hafta başından beri hafif bel ağrısı ama göğüs hassasiyeti yok yanii uyku, bel-sırt ağrısı ve hafif bulantı dışında herşey normal testi önümüzdeki pazartesi yaptırmayı düşünüyorum

benımde 4 . aydı bakalım bata 3 kaldı belırtım yok gıbı
kızımdada sadece adet olcak gıbı karnım agrıdı ama olmadım son bı hafta hep agrımıstı
sımdı gunde bır ıkı defa bı agrı sızlatıyo sonra gecıyo hersey norml bakalım bebıs var mı yok mu gorecez

aminnnnnn kuzzzuummmm amminnnnn neşemiz daim olsun ki çalışmalar tavan yapsınnnn :)

olur canım benim olur vardır herşeyde bir hayır hep okuyorum çok üstüne düşüyomuşuz yahu üstüne düşmeden de olmuyoki rabbim hayırlı zamanlarda sağlıklı çok bekletmeden versin inşallahhh

aynen canım ya:KK76::KK76:

Benzer şeyler yaşamışız canım bende eşimle hedefi tek seferde 12 den vuramazsın heralde demiştim adam vurmuş :KK60: Bazen takılıyom hafızanı zorla ilkini nasıl yapmıştın diye de gülüyo anca :KK60::KK60:

ben herseyın bır zamanı olduguna ınanıyorum tek gecelık kacamakla hamıle kalınıosa bazen calısmak bos gelıo olacaksa rabbım o yumurtayı ıstedıgı tarıhte doller zaten :))

aa benım bu hafta hep belım ve kalcam agrıdı ama kızımı gece cıse kaldırıtyorum ondandır dıye dusundum

X