"BAT"ım "BAT"masın

o pullar çok takılmayın anam yaaa bende ilk başlarda pul mul yoktu sonra 1-2 tane gördüm yani

Gunaydinnnnn nasilsinizz

iyiyiimm tatlım gıymatlımmmmm :KK8:

günaydııınnnnn günaydınnnnn

gunaydınnn canımmmmm :)

günaydın yawrulaaaarr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

günaydınnn günayyydınnnnnnnnn :)))

Sirma canim. yaaaa sol kasik fena batiyoo. pullarda ooo bi suru yuzuyolarr:)))) cook erken dimi dahaa belki yimos catlarkende o pullar oluyodurr???

yawrucum ne çatlaması yahuuu ben hala çatlıyomuyum yoksaaaa uhhhh :)))

kızçelerrr bugun benim batasıca batın günü içimden bi his bi kaç gun sarkıcak dio çok düşünüp stres yaptığım için ama hadi bakam hayırlısı:KK14::KK14::KK14:

bende gördm pull fln ama yalan oldu pullar kırmızıya döndüü:KK25:inşallah sizlernki gebelik belirtidir:KK52:

sirma canim. Yaaaa sol kasik fena batiyoo. Pullarda ooo bi suru yuzuyolarr:)))) cook erken dimi dahaa belki yimos catlarkende o pullar oluyodurr???

ne bileyim kız erken mi tecrübeli olan sizsiniz , ben yanıp tutuşup kasık batmaları ne zaman başlamıştı onu düşünüyrum battan önce mi sonra mı diye, hiç bir belirtim yok ya son 5-6 gün ....

dün aksam kociş gelirken fındık fıstık kuru üzüm kayısı bal vs. ne varsa toplamış gelmiş bu ay işi sıkı tutuck belli ön hazırlığa yiyerek basladı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şiimizede gelmiyo değil hani ahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaha şimdi bende msj attım evde fındık fıstık bitti biz eminönünden alıyoruz eminönüne gidicekmisin ki die :) oda nie ki dio ahahahahahahahahahahahah :KK70: dedim takviye kuvvet lazım :KK70::KK1:

Tabi günün gelene kadar adama tavanlara tırmansın demi zilli seniii :KK60::KK60:
şiimizede gelmiyo değil hani ahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaha şimdi bende msj attım evde fındık fıstık bitti biz eminönünden alıyoruz eminönüne gidicekmisin ki die :) oda nie ki dio ahahahahahahahahahahahah :d dedim takviye kuvvet lazım :d:KK1:

ne bileyim kız erken mi tecrübeli olan sizsiniz , ben yanıp tutuşup kasık batmaları ne zaman başlamıştı onu düşünüyrum battan önce mi sonra mı diye, hiç bir belirtim yok ya son 5-6 gün ....

Oglumda yumos gunu hatirlamiulrum a reglden 15 gun sonra sag kasigim cok agriyo acaba apandis miyim diye foruma yazmisim. meger gebeymisim. sanirim o zamanda erken yumurtlamisim. simdide bi kac gundur sol cok fena batiyor. Pazar gununden sonrada callisma yapamadik bugun 15. gun :KK43:(

X