"BAT"ım "BAT"masın

ya da hamileliğin ilk günleri riskli olur mu desem dediğiniz gibi çocuk bi tutunsun rahat bırak babası :)

vallla çocuk söz konusu olunca akan sular duruyo desene :) ilgiyi alakayı azatlmmak lazım ben şimdiden asılıyım mı na pıyım :)

yok canım sen yine öalış sonuçta hamileyken dha bi ilgililer sorası yani bebk doğuncası biras tırt oluyo zamnla alışıyosun ilgisizliğe:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

ya da hamileliğin ilk günleri riskli olur mu desem dediğiniz gibi çocuk bi tutunsun rahat bırak babası :)

canımmm sen dr göründün mü dr bunun için bişey demedimi? dr bize tutunana kadar ilişkiye girmeyin demişti o yüzden öyle söyledim ben

yok canım sen yine öalış sonuçta hamileyken dha bi ilgililer sorası yani bebk doğuncası biras tırt oluyo zamnla alışıyosun ilgisizliğe:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

hahahah ben çalışmasam o çalışıyo yahuuu dediğin gibi en güzel günlerimiz aslında yarın öbrgün çoluk çocuk derken olmayacak bunlar dimi :)

yok kızlar ben cumartesi gidecem doktora daha gitmedim açıkcası bugünlerde ilişkiden bende çekiniyorum

yok kızlar ben cumartesi gidecem doktora daha gitmedim açıkcası bugünlerde ilişkiden bende çekiniyorum

canım sen dr gidene kadar girme ilişkiye derim ben bu benim fikrim yinede sen bilirsin dra gidincede sor munasebet ne sekilde olmalı die

biz çatlamayızda bizi çatlatırlar valla bende 7 haftalık hamişim ikide bir doktora sor doktora sor ilişki nası olurmuş bende şimdilik dursun dedi dedim halbuki aslında normal olarak olur dedi :)))))))))))))

benim ilk çocukta Allah versin son aya kadar çalışmalar devam etti doktorda bi sakıncası yok demişti..:KK30:

X