Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl gununden once evde hic test yapmismiydin Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin❤️
Iki gün öncesinde erken gebelik testi yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm, dün de kan verdim sonucları bugün açıklandı çok şükür beta hcg 1040 çıktı, dilerim herkes bu güzel haberi alır 🙏🙏🙏

Selaaam ben bugün yaptım ve çift çizgi :) sizlerden de güzel haberlerinizi bekliyorumm

Eklentiler

• 17553531-24CD-4046-B2D7-5C62FFF071D5.jpeg
    17553531-24CD-4046-B2D7-5C62FFF071D5.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 30
Ve 10 gün sürüyor
Neyyyyy hay maşallah 15 gün mü rahat sadece 🙄 valla zormuş işin. Benim de normal zamanda 26 günde birdir hiç sekmez bugün regl olmam lazımdı ama femara kullanıyorum 3 aydır yumurta gelişimi için ondan beri 30 güne çıktı şimdi bat bugün mü 20 si mi kesin emin olamıyorum gerçi testler hep negatif

Hayirli olsunnn bata ne kadar kala ogrendin ya da gecikme var miydi
Merhaba evet 2 gün gecikmişti. Normalde yarın sabah yapacaktım ama akşam dayanamadım. Sonra hemen kan vermeye gittik orada da hcg 207 çıktı çok şükür.
Son günlerde mide bulantılarım oldu ve göğüslerim aşırı şişip hassaslaştı.
allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah. İnşallah ben de sağlıklı bir gebelik geçiririm herkese teşekkür ederim

İnşallah gebesindir canım rabbim nasip eder inşallah 🤲 gerçekten zor bende 2 seneyi geçti çabalıyorum ama hiç olmadı 1 kere aşılama denedik negatif sonuç aldım bu ayda ovulasyonla takip yaptım ama oda olmadı galiba akşam kahverengi lekem geldi rabbim nasip edecek inşallah 🤲
Canımmm inşallah benim için birdaha ki aya olur.sabah adet oldum çünkü bu ayda olmadı inşallah hepiniz hamilesinizdir. Allahım önce hicmolmayanlara sonra bana ver diyorum.

Merhaba evet 2 gün gecikmişti. Normalde yarın sabah yapacaktım ama akşam dayanamadım. Sonra hemen kan vermeye gittik orada da hcg 207 çıktı çok şükür.
allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah. İnşallah ben de sağlıklı bir gebelik geçiririm herkese teşekkür ederim
Tebrikler sağlıkla kucağına alirsin inşallah darısı basimiza.

Rabbim saglikla gecmesini hayirlisiyla kucagina almani nasip eylesin insallah ❤️

Canımmm inşallah benim için birdaha ki aya olur.sabah adet oldum çünkü bu ayda olmadı inşallah hepiniz hamilesinizdir. Allahım önce hicmolmayanlara sonra bana ver diyorum.
Rabbim hepimize nasip etsin inşallah canım 🤲 benimde artık bidahaki.aya kaldı dünden beri lekem devam ediyor 😔

X