Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neyyyyy hay maşallah 15 gün mü rahat sadece 🙄 valla zormuş işin. Benim de normal zamanda 26 günde birdir hiç sekmez bugün regl olmam lazımdı ama femara kullanıyorum 3 aydır yumurta gelişimi için ondan beri 30 güne çıktı şimdi bat bugün mü 20 si mi kesin emin olamıyorum gerçi testler hep negatif
Aynen 15 gün rahatım 😄 eşimde diyov sürekli hastasin

Kızlar bugün test yaptim yine. Çok silik bir çizgi görüyorum hayalet çizgide olabilir.
20210116_115559.jpg

Siz göremezsiniz belki ama gözle görülüyor. Erken gebelik testi yapsam daha net sonuç alır mıyım acaba
Canım erken gebelik testide kaset testte aynı boşu boşuna para verme bence. Benim beta hcg 11 iken bile bu kaset testler göstermişti yarin sabah ilk idrarında tekrar dene. Gece su icmeyi birak hic wcye gitmemeye çalış sabah birikmis idrarda belli olur.
Bu ay bende cok umitliyim pazartesi test yapicam insallah

Canım erken gebelik testide kaset testte aynı boşu boşuna para verme bence. Benim beta hcg 11 iken bile bu kaset testler göstermişti yarin sabah ilk idrarında tekrar dene. Gece su icmeyi birak hic wcye gitmemeye çalış sabah birikmis idrarda belli olur.
Bu ay bende cok umitliyim pazartesi test yapicam insallah
Insallah kuzum ya. Hayırlı haberlerini bekliyoruz seninde

Kızlar normalde adetimin 4. Günü olması gerek ne o var ne bebek sabahları test yapıyorum ama nafile. Yüzümü de sivilce bastı neden acaba bir fikri olan var mı ?

Kızlar normalde adetimin 4. Günü olması gerek ne o var ne bebek sabahları test yapıyorum ama nafile. Yüzümü de sivilce bastı neden acaba bir fikri olan var mı ?
Canım bende bu ay tam 4.gün oldum maalesef inşallah sen hamilesindir Pazartesi olmazsan kan testi ver bence

Merhaba evet 2 gün gecikmişti. Normalde yarın sabah yapacaktım ama akşam dayanamadım. Sonra hemen kan vermeye gittik orada da hcg 207 çıktı çok şükür.
Son günlerde mide bulantılarım oldu ve göğüslerim aşırı şişip hassaslaştı.
allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah. İnşallah ben de sağlıklı bir gebelik geçiririm herkese teşekkür ederim
Peki adet zamanı sancin oldu mu regl olacakmışsin gibugibu

Malesef ben kırmızılar buay 4 gün önce gördüm çok sasirdim normalde dongum hiç şaşmaz yeni bat 14 subat

Kizlar ben de burda genel olarak olan belirtilerimden bahsetmek istiyorum, bende bat 15 ocakti, battan yaklaşık 7 8 gün önce adet sancısı gibi sancılar girdi, ( adet sancısı çeken biri değilim, sadece olmaya yakın hafif ağrı olurdu bazen) göğüslerde hassasiyet vardı. Ben adet ağrılarının çok erken başlamasından şüphelenip test yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm. Darısı başınıza inşallah 🙏

Kizlar ben de burda genel olarak olan belirtilerimden bahsetmek istiyorum, bende bat 15 ocakti, battan yaklaşık 7 8 gün önce adet sancısı gibi sancılar girdi, ( adet sancısı çeken biri değilim, sadece olmaya yakın hafif ağrı olurdu bazen) göğüslerde hassasiyet vardı. Ben adet ağrılarının çok erken başlamasından şüphelenip test yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm. Darısı başınıza inşallah 🙏
Hayirli olsun:) son adetin kacinci gunu test yaptiniz ve son ilişkiniz uzerindem kac gin gecmisti ..sakıncası yoksa öğrenebilirmiyiz.bide kanda baktiysaniz kac cikti

Hamiş olan kızlar öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙈😍 göğüs ağrısı nasıl oldu benim her ay ağrım ve hassasiyetim olurdu ama bu ay bat dan 10 gün önce sadece koltuk altımdan göğsüme doğru ağrı var siz de nasıl olmuştu

X