Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bilmiyorum ki canım nasıl desem afedersin böyle mahv rengi su gibi birşey sadece rengi değişik o yüzden bende dedim acaba adet mı olucam karnım da ağrıyor adet olucakmış gibi pembe yada kahverengi diyenlerde var bildiğim kadarıyla adetten üç gün önce falan da yaşlanabiliyormuş yada adet günü heralde 🤔

ufaktan regl ağrısı var kızlar bata son 4
Benim bat yarın . Ama bir haftadır kasık ağrısı beni mahvediyor. Otururken bile ağrıyor. Sirtimda agriyor

Yes çok sevindim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin . Hemen belirtileriinizi neler yaşadığınızı alalım :) bizde nasiplenip kendimize pay çıkartalım 🤭
Belirtilerim şöyle cok sık idrara cıkıyorum geceleri uykumdan ıkı uc kere uyanıp gittiğimi biliyorum,kirpik diplerim cok kaşınıyor 🙈 bacaklarım sızlıyor biraz ayakta kalınca,göğüs uçlarım cok hassaslar vee adet olucakmışım gibi bir ağrı var karnımda 🤗

Pozitif cok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin🤗 beta 53 cıkması beni biraz tedirgin etti sadcee
Hayırlı olsun canım cok sevindim bata 3gün kala kanda negatifti demi batını yanlıs mı hesapladın acaba cıkması lazımdı ovulasyon testi yaptın mı

Öğleden sonra test yapmıştım az once baktim coook silik bi cizgi çıkmış kuruma cizgisi mi acaba

Kızlar merhaba yeri mi bilmiyorum ama bana da bi yardımcı olsanız cok güzel olur 🙈 benim bat 10 ocaktı hala regl olmadım kasıklarımda belimde ağrı var birde cok sık idrara çıkıyorum yani üşütmüşte olabilirim tabi de bilemiyorum. Bir de 8 ocakta ve dün 12 ocakta idrar tahlili yaptım negatif çıktı. Sizce kan testi için ne kadar daha beklemeliyim 😑
Ay senin yerinde olsam 10 kere vermiştim şimdiye kan testini😅

X