Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar peki aşağı yukarı hepimizin bat aynı şuana kadar yerleşme kanaması gören var mı yani bu illa battan önce mo olur tam bilmiyorum bilgisi olan var mi

Kızlar akıntım yoktu hiç bugun iç çamasırımda beyaz kremsi bir akıntı gördüm gebelik belirtisi akıntı nasıl olur bilen varmı

Teşekkür ederim :) umarım 2021 bizlere bebek haberleriyle gelir ben bıraktım sanırım hiç bir belirtim kalmadı regliyi bekliyorum saçımı falan boyadım kendimle meşgul olmak en iyisi kafayı yicem yoksa
Bat ne zaman canım senin? İnşallah uğurlu gelsin. Ben de her ay takılmicam belirtilere diyorum sonra kendimi incelerken buluyorum kendimi

Kuzum bundan bikaç gün önce çok belirti vardı şimdi hiç birşey yok herşey birden kayboldu ondan bi hevesim kırıldı sanki
Bendede öyleydi bugün sadece kasığımda bi ağrı var oda belli belirsiz erken gebelik yaptım bugün tek çizgi çıktı yumurtlama ayın 3ünde pik yapmıştı adetimde 15-16sı gibi gelmesi lazım silik çıktığına göre bende bu ay hamile değilim sanırım

Merhaba çatlama için havuç suyu icebilirsiniz benim öyle catlamam oldu
Teşekkür ederim canım benim. Havuç yemeye dikkat ettim bu ay ama havuç suyunu da denerim bir sonraki ay. Çakşır kökü alıp kaynattım o da yardımcı oluyormuş bu ay ilk kez çatladı yumurtam çok şükür 🤗

Kuzum bundan bikaç gün önce çok belirti vardı şimdi hiç birşey yok herşey birden kayboldu ondan bi hevesim kırıldı sanki
Belki yerleşme belirtisiydi onlar ve yerleştikten sonra belirti kayboldu. Bat günü de hamilelik belirtilerin başlar belli mi olur 🎉

Benim 6 gun var bata, ama negatif gordum bugun ne yazik ki. Akinti var surekli ama siyah camasirdan anlayamiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Sabir sabir :)

X