Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle birşey olma ihtimali varmı ki
Bilmiyorum ki hamilelik erkenden belirti vermez ancak adet geciktikten sonra belirtiler başlar diyorlar ya. Burda adetten 8 gün önce belirtiden şüphelenip test yapanlar var. Bence yerleşmeyi anlıyorlar şanslılarsa değerleri yükselmiş oluyor testte. Testte çıkmayanlar da yerleşmesi uzun sürenler mi acaba

Bendede öyleydi bugün sadece kasığımda bi ağrı var oda belli belirsiz erken gebelik yaptım bugün tek çizgi çıktı yumurtlama ayın 3ünde pik yapmıştı adetimde 15-16sı gibi gelmesi lazım silik çıktığına göre bende bu ay hamile değilim sanırım
3ü pikse 15-16 olmaz ki

Az öncenovulasyon yaptım forumda gördüm bata 3gün kala kopkoyu cıkmıs gebeymiş ben de silik cıktı

Teşekkür ederim canım benim. Havuç yemeye dikkat ettim bu ay ama havuç suyunu da denerim bir sonraki ay. Çakşır kökü alıp kaynattım o da yardımcı oluyormuş bu ay ilk kez çatladı yumurtam çok şükür 🤗
Bende bu ay çakşır kökü suyu kullandım gerçekten işe yaradı havucuda suyunu siktirdim öyle içtim suyu daha etkiliymis

Benim bugün 4 gün var sabah yaptım ama kaset test çıkmadı canım bir umut batı bekliycem
Benimde 3 gün var yaptım ama malesef yok bende de, şu soğan kürü flan nasıl oluyor acaba bende mi yapsam, ilk çocuk hemen oldu diye senelerdir erteliyorduk, şimdide bir yıldır uğraşıyoruz olmuyor,

Benimde 3 gün var yaptım ama malesef yok bende de, şu soğan kürü flan nasıl oluyor acaba bende mi yapsam, ilk çocuk hemen oldu diye senelerdir erteliyorduk, şimdide bir yıldır uğraşıyoruz olmuyor,
Inşallah olur daha . Ben başka bir şeye dokunursa diye şimdilik hiç onlara bakmadım inşallah bakmamıza gerek de kalmaz neG ler bir anda pozitif olur insallah nedense umut etmek istiyor insan

Kızlar son bikac sayfayi okuyamadım ama güzel bir haber vermek istiyorum. Ben pazar akşamüzeri normal test yaptım bata 5 kala, aşırı silik ikinci çizgi çıktı çok şaşırdım, bu sabah yine yaptim yine ayni hatta belki daha silik ama hemen beliren ikinci çizgi oldu, dayanamadık esim erken gebelik testi aldi miratech marka, onda cok net çıktı ikinci çizgi. İlk testten beri kasık ağrısı yaşıyorum öyle girip çıkan degil de adet ağrısı gibi kesintisiz bir agri, cok erken öğrenmiş oldum ama hic sevinemiyorum cok silik olduğu icin kimyasal mi olur diye, yarin sabah yine erken gebelik testi yapıp bu sabahkiyle karsilastircam insallah koyulasir zamanla ♥️

Kızlar son bikac sayfayi okuyamadım ama güzel bir haber vermek istiyorum. Ben pazar akşamüzeri normal test yaptım bata 5 kala, aşırı silik ikinci çizgi çıktı çok şaşırdım, bu sabah yine yaptim yine ayni hatta belki daha silik ama hemen beliren ikinci çizgi oldu, dayanamadık esim erken gebelik testi aldi miratech marka, onda cok net çıktı ikinci çizgi. İlk testten beri kasık ağrısı yaşıyorum öyle girip çıkan degil de adet ağrısı gibi kesintisiz bir agri, cok erken öğrenmiş oldum ama hic sevinemiyorum cok silik olduğu icin kimyasal mi olur diye, yarin sabah yine erken gebelik testi yapıp bu sabahkiyle karsilastircam insallah koyulasir zamanla ♥️
Inşallah koyulaşır canım çok sevindim . Peki yerleşme kanaması gelmismiydi başka belirtin var mıydı

Inşallah koyulaşır canım çok sevindim . Peki yerleşme kanaması gelmismiydi başka belirtin var mıydı
İnşallah canım. Kanamam yok iyice telaslanirdim heralde insallah da olmaz. 2-3 gün önce bata daha 1 hafta varken göğüs agrim cok artmıştı sütyen rahatsız etmisti hatta ama şuan o kadar fazla değil azaldı. Kasık ve hafif bel ağrısı ve fazlaca gaz dışında hic belirtim yok. İnşallah yerlesiyodur da ağrı ondandır 🤷

X