Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normal kaset testlerim kargoda daha sabah daha koyu çıkarsa aynı test kan veririm yoksada koyulasmasini takip ederim

Evet polikstikover var , benım iş zor
Selamlar,
Bende yeni üyeyim; 2 yıllık evliyim. Bende pco hastasıyım. Gynositol verdi yumurta desteği için. 2 ocakta rastgele ovu testi yaptım anında çift cıktı, değerlendirdik. Ancak adet günümden emin değilim, cok tutarsız geliyor, uygulamaya göre 11 ocak olmalı.

Yaşadıkların bendede var akıntı bel ağtısıda var bende . Ben şu yumurta çatlama olayını çözemedim ilişkiden sonramı çatlıyor yoksa o çatlıyor sonramı ilişki olması gerekiyor :/ inşlah sende de vardır hayırlı haberler le ocak ayını bitirirz . 10 ocağa bişy kalmamış aslında erken gebelik testleri 5 gün önceye kadar gösteriyor
testlerden korkuyorum artik hep negatif bu lez kan yapayim dedim oda baya erken yaptım. yumurta takibi internetten oluvasyon belirleme kitleri var gebelik testi gibi ikiside tam koyu olunca ya o gun yada ertesi gun yumurta catladigini anliyorsun bende bu ay denedim ama beklemedeyim ins. vardir

Selamlar,
Bende yeni üyeyim; 2 yıllık evliyim. Bende pco hastasıyım. Gynositol verdi yumurta desteği için. 2 ocakta rastgele ovu testi yaptım anında çift cıktı, değerlendirdik. Ancak adet günümden emin değilim, cok tutarsız geliyor, uygulamaya göre 11 ocak olmalı.
O ilacı duymadım hiç . Uygulama benım regli tarihlerimi tam tutturuyor, ama dün benden şefaf akıntı geldi yumurta çatlaması sanırım , belki ben geç yumurtluyorumdur. Senınde olabilir pikolu olanların yumurtaları büyümüyor ilaçlarla destekliyorlar belki geç büyür uygulamaya göre bakmıyorum ben kendimi kontrol ediyorum kasıklarımda hareket vs kontrol et zamanla kendini tanıyorsun nezaman yumurtladıgını vs anlıosun. İnşlah sende güzel haberler verirsin

X