Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet polikstikover var , benım iş zor
Hic zor değil forumda polikistik over olmayan tek tuk kadın var, birçoğu da hamile kaldı, yumurta gelismiyosa buyumuyosa buna yönelik birsuru kürler var, kilo varsa biraz kilo vermek cok etkiliyo diyolar hep, benim ablam da kuzenlerim de hep pko ve anne olabildiler sakın umutsuz olma, Allah çaresiz dert vermesin

Çok haklısınız. Benim bat 12 ocak bu sabah test yaptım maalesef negatif test yapmıcam diyorum dayanamıyorum yine yapamıyorum beklicem regl tarihini.negatif çıktıkça daha çok üzülüyorum sanırım. Kendimi yine kaptırdım hamiş gibi hissediyorum biraz belirti hissediyorum diye halbuki bu kadar erken çıkması mümkün değil biliyorum 🤷🏻‍♀️
12 sine karar yine test yaparsınız ya belli olmaz birçok kişi adet gününe kadar negatif görüyor o gün pozitif görüyor hayırlısı olsun hakkımızda

Kızlar erken gebelik testi prodoctor direk böyle çıktı güvenilir mi 😳

Eklentiler

• IMG_20210107_172521.jpg
    IMG_20210107_172521.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 81
Prodictor degil prodoctor o daha uygun fiyatlı oldugu için bilemedim ben de. Bide bata 1 hafta var evet cok guvenme kendini çok kaptırma ama resmen pozitif çıkmış 😍 rabbim hevesini kursağında birakmasin insallah koyulasarak devam eder

Prodictor en güvenilir olanı eczacı demişti bana var gibiii hadi hayırlısı
Gerçekten mi burda okudum sanki pozitif çıkmış kan vermiş negatif felan bide ben comfort ve laboquik erken gebelik testi kullanmıştım hiç kuruma çizgisi bile çıkmadı onlarda bu testi ilk defa kullandım ve hemen çizgi cikti

Prodictor degil prodoctor o daha uygun fiyatlı oldugu için bilemedim ben de. Bide bata 1 hafta var evet cok guvenme kendini çok kaptırma ama resmen pozitif çıkmış 😍 rabbim hevesini kursağında birakmasin insallah koyulasarak devam eder
İnşaallah yaaa size öncü olayim test yapın sizde ama ben guvenemedin yarın iyice koyu çıkarsa guvenirim

Gerçekten mi burda okudum sanki pozitif çıkmış kan vermiş negatif felan bide ben comfort ve laboquik erken gebelik testi kullanmıştım hiç kuruma çizgisi bile çıkmadı onlarda bu testi ilk defa kullandım ve hemen çizgi cikti
Prodictor benim dediğim benzeri olan prodoctor 😂

İlk idrarda da değil ama hemen çıktı emdirdikten sonra
Sabah ilk idrarla dene bide bende aynı marka aldım üzerinde yüzde 99,8 kesin sonuç yazıyor batlarımız aynı şuan bana çok umut oldun 🥰 inşallah koyulaşır çizgi muradına erersin canım bir belirtin varmı şuan

X