Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hic zor değil forumda polikistik over olmayan tek tuk kadın var, birçoğu da hamile kaldı, yumurta gelismiyosa buyumuyosa buna yönelik birsuru kürler var, kilo varsa biraz kilo vermek cok etkiliyo diyolar hep, benim ablam da kuzenlerim de hep pko ve anne olabildiler sakın umutsuz olma, Allah çaresiz dert vermesin
Canım ya teşekkürler :) kilo vermek şart tam tamına 16 kilo verdim bu yolda devam ediyorum 69 kilo boy 71 halende dikkat ediyorum. Ama yoruldum Allahım bana da nasip etsin tüm isteyenlere versin, her ilacı her kürü kullanamıyorum kanım da pıhtı yapıyor doktor ilaç veriyor olmuyor deneme yanılma yontemi gibi ilaçlar kullandım bakalım var sa kaderde

Belirti arama canım cok var hic bi belirti yasamayan, ki zaten daha erken. Testin içindeki kağıtta ne yazıyo yani hcg kaçtan itibaren algiliyomus test? Normal testler 20 hcg algılıyor mesela

Canım ya teşekkürler :) kilo vermek şart tam tamına 16 kilo verdim bu yolda devam ediyorum 69 kilo boy 71 halende dikkat ediyorum. Ama yoruldum Allahım bana da nasip etsin tüm isteyenlere versin, her ilacı her kürü kullanamıyorum kanım da pıhtı yapıyor doktor ilaç veriyor olmuyor deneme yanılma yontemi gibi ilaçlar kullandım bakalım var sa kaderde
Masallah iyi vermişsin. Suan pıhtı için aspirin falan kullaniyomusun? Yoksa hamile kalmayı mi bekliyosun

Bu da şimdiki hali

Eklentiler

• IMG_20210107_173913.jpg
    IMG_20210107_173913.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20210107_173846.jpg
    IMG_20210107_173846.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 76
Bu da şimdiki hali
Canim maşallah görüyorum ben ikinci cizgiyi tabi coook yeni oldugu icin cok silik, normal testte muhtemelen hic cizgi cikmaz, biraz daha bekle yine test yap, inşallah kimyasal gebelik olmaz cok umut da baglama cok umutsuz da olmaz, erken öğrenmenin dezavantajı da bu iste tedirgin bekleyis artık 😊

Canim maşallah görüyorum ben ikinci cizgiyi tabi coook yeni oldugu icin cok silik, normal testte muhtemelen hic cizgi cikmaz, biraz daha bekle yine test yap, inşallah kimyasal gebelik olmaz cok umut da baglama cok umutsuz da olmaz, erken öğrenmenin dezavantajı da bu iste tedirgin bekleyis artık 😊
Aynen çok koyu değil o yüzden şüpheli ama hemen çıktı HCG değeri yazmıyor kutuda

X