baskül acil yardım:((

taktiliyimben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
45
0
kızlar arzumdan bi baskül aldım ilk aldgmda 58.2 faln gsterdi aynı gün tekrar cıktım 1- 2 saat sonra hop 62 in çık yaptım 60 yok 59.9 fln o günden beri hep 59 60 ın üstü cıkıyorum alalı da daha bi hafta oluyor tartının doğru olup olmadgnı nasıl anlıcaz ya bıktım bıktım artık

Son düzenleme:
Bende de tefalin tartisi var hassas tartilar olduklari icin 500ml su icsen 500gram almis oluyorsun yediklerinden kaynaklaniyor en dogru kilo sabah idrara ciktiktan sonraki kiloymus ben bir sabah birde gece yatmadan once tartiliyorum

Bende de tefalin tartisi var hassas tartilar olduklari icin 500ml su icsen 500gram almis oluyorsun yediklerinden kaynaklaniyor en dogru kilo sabah idrara ciktiktan sonraki kiloymus ben bir sabah birde gece yatmadan once tartiliyorum

merak işte mahvediyor beni:) tmm peki deneyeyim cok tesekkurler peki tefalin tartısının doğru oldugunu düşünüyormusun oda sinbo arzum fln gbi aynı dakika içersinde iki kez cıktıgında farklılık gösteriyormu brsey yyp içmeden?

Birsey yiyp icmeden fazla cikmiyor belki 100 gr oynuyor olabilir azalir veya cogalir ama hicbirsey yemeden yukselmez bence canim ornegin uzerinde pijaman varsa disari cikicaksan giyindiginde de o uzerindeki kiyafetler farkettiriyor

Ben tarti hastasiyim kilomu dengelemek icin hergun tartilirim tatile de gotururum hep tartimi dogru oldugunu dusunuyorum sende kilonu kendi tartina gore koru canim 1 yili gecen hassas tartilar zamanla bozulup farkliliklar gosterebiliyor o yuzden kendi tartina bagli kal

teşekkur ederim cnm kndme güzel bi tartı alacgm:)

aynı tartıdan bende de var cnm,arzum dijital,dijital olduğu için ne yesen ekleniyo kilonun üstüne,sabak wc ye gidince aç karnına tartıl hep,gün içinde bi daha binme tartıya

aynı tartıdan bende de var cnm,arzum dijital,dijital olduğu için ne yesen ekleniyo kilonun üstüne,sabak wc ye gidince aç karnına tartıl hep,gün içinde bi daha binme tartıya

tmm cnm öyle yapayım artık ama aç karnına cıktım 60 gösteriyo yine eşek tartı:)

kahvaltı sonrası tartıldım 60 kilo çıktım.
yani ihtimal yok 60 olmama en fazla 58 kiloyum.
Gören 55 diyor hatta...
Kahvaltıda da neler neler yedim acaba ondan kaynaklı olabilir mi fazla olması?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…