Baskıcı toplum mu yoksa benim okb'm mi?

Valla demek derinlerde insan degerini cinsellikle orantili goren bagnaz zihniyetin bir baskisi var ve ikna edilmis gibisinizde farkinda olmasanizda. Bende eskiden boyle hissederdim yani hicbir seyi kendine kadin diye hak gormeyenlerden olacal.gibiydim. sonra dedim ne oluyor hop. Bu zekasi gelismemis embesiller insani bu kadar degersizlestiriyor diye neden tabiatin basit ve dogal, herkesce bilinen ve uygulanan ic guduleri icin suclu hissedeyim ki. Varoşlar kendileri abazaliktan hayvana, damacanaya ne bulsa ona sararlar baska kadinlarin cinsel hayatinida agizlarina dolarlar.o zekadan cikacak cumle ve fikir pekte degerli degil bence. Akli yok fikri var iste. Otede debelensinler dedikodu yapiyorlarsada. Siz niye onemsiyoesunuz ki.bu varoslarin fikirlerini. Sanki nufusunuza mi alacaksiniz. Zaten bunlar evlat olsa eldivenle sevilecek tipler. Alip evinizde falanda beslemeyecekseniz cokta takmayin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…