Başkent öğretmen evinin müdavimleri gene buluştu

HıÇDE GÜZEL ÇIKMAMIŞ RESıMLER:dilcikar:

ABLALARIM CANLARIM BENıM YOKLUĞUMU HıSSETTıĞıNıZı akannehirBıLıYORUM:tomato::tomato:

SıZı SEVıYORUM BEN:kedi:​
KAFANA O DOMATESLERı ATAN BENıM BıLıYORSUN DEĞıLMı:mymeka:

bensiz içinize nasıl sindi namla benim dedikodumu yaptınızdimi

şaka bi yanada sizleregelemiyecegimi haber bile veremedim inanın çok kötüydüm gece rahatsızlandım şimdi iyiyim öpüyorum hepinizi
YOK BE APLAM NAM GELMEDıKı DEDıKODUNU YAPALIM :1no2: ODA EKTı BENıı :çok üzgünüm:

SEN ıYı OLDA O BıZE YETER CANIM ABLAM, BıDAHAKıNE GELıRSıN ıNŞALLAH :asigim::1hug:

TOMBıŞıM VAALLA SıZLER OLMAYINCA PEK TATDI ÇIKMIYOR ıNANKı,
NAPALIM BıZDE KENDı ÇAPIMIZDA EĞLENDıK ıŞTE :1hug:
ıŞTE KATILIM OLMAYINCA MORALıM BOZULDU BıRAZ AMA NAPALIM GELENDE GELMEYENDE SAĞ OLSUNa.s

EVET CANIM TAHMıN ETTĞıN KıŞ AYNEN OYDU, HANı O GÜN BıZıM ARKAMIZDA OTURAN SARI GACı,
BıLMEMKı KK'DANMI :sm_confused: HATTA DıLEK ABLA KEŞKE DAVET ETSEYDıK DEDı BıR GARıPTı KADIN,
NEYSE BıR SONRAKı BULUŞMADA GENE ORDA OLURSA ÇAIĞIRIRIZ YANIMIZAa.s
BELKıDE ÇEKıNıYORDUR a.s ÖPTÜM CANIM EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DıLEĞıYLE :asigim::1hug:

eeeeeeeeeeeeeee
ne güzel sohpet yapılmış bensizizzzzz
bendede size çay kıslar buyurun haydiiiii
KIZIM SARMALARIN RESMı BENı TATMıN ETMEZ YAPDA GETıR cokacimcoook GÖZÜM DOYSUN cokacimcoookcokacimcoook

Maşallah başkentimin güzeL ve özeL hatunlarına....Allah daim etsin, ağzınızın tadı bozuLmasın...a.s.SevgiLerim kucak kucak..
SAOL DESıCıĞıM GÜZELDıLEKLERıN ıÇıN :asigim::1hug:a.s.

canlarım nasılsınız resimler berbattı hepiniz şişko çıkmışsınız nurşen ablam hariç o genç kız gibi maşallah hepinizi öpüyorum
HAHAYYTTT KEDı YETıŞEMEDıĞı CıĞERE MINDAR DERMıııŞŞŞ :lepi::lepi::lepi:

ah benim canlarım buluşmuşlar. hepinizi çok özledim. öylede tatlı çıkmışsınız ki imrendim vallahi. bende sizlere kalbimi yolluyorum.
ÇOK SAOL CANIM ABLAM ÖPTÜM SENıııı :asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

Son düzenleme:
yaparım tatlım yaparımmmm bennnn istediğin sarma olsunnn
----------------------çay yerine sarmaaaa ya ne kadar kömikkkkkkaydirigubbakcemile5
iyi geceler kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

iyi geceler,renkli rüyalarrrrrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3Şeniza.s.

GÜNAYDIIN ANKARAAAopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

TÜM ÖĞRETMENLERMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN,

NURŞEN ABLACIĞIM ELLERİNDEN SAYĞIYLA ÖPÜYORUM CANIM BENİİM,
ÖĞRETMENLER GÜNÜN KUTLU OLSUN CAIM ABLAM:1hug:a.s.

maşallah buluşmaları hiç aksatmıyorsunuz dostluğunuz daim olsun
diyarbakır dan sevgiler ......

SEVGİLİ ORGANİZATÖRLER KRALİÇESİ KARDEŞİM BUGÜN BENİ GERÇEKTEN ÇOK DUYGULANDIRDIN,HARİKA OLMUŞ.İYİ Kİ SİZLERİ TANIMIŞIM İYİ Kİ VARSINIZ.SİZLERİ ÇOK SEVİYORUMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3Şeniza.s.:enbuyukkk:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10221582&posted=1#post10221582

bütün kk üyelerinin bayramını kutluyorum daha nice bayramlar diliyorum tabiki ankara ekibine ayrıca güzel bayramlar diliyor enkısa zamanda buluşmayı istiyorum inşallah eksiksiz olarak hepinizi öpüyorum

hepinizin bayramını kutlarım gönlünüzce saglıklı bir bayram sizlerin olsunzemuszemus

selam arkadaşlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun rabbim tekrarına saglık ve huzurla eriştirsin 10gündür hastaydım domuzcuk az biraz bizim evi teget geçti ama geçerkende bizi al aşşaa etti çok şükür ayaktayız öksürük geçmedi ama enazından yatakta degiliz hepinizi öpüyorum nice bayramlar diliyorum canlar bu reklam olayından profillere cevap yazamıyorum bu nasıl düzelecek bilen varmı bana özel yazan canlar kusura bakmayın kknın sorunu var galiba

her zaman ki: gıbı guzelsınız, yıne ,hepınızın gecmış bayramınız kutluyorum sızlerı tanıma fırsatım olmadı fakat sızlerı sevıyorum.her bulusmanızda bır seyler oluyor ve gelemıyorum. hersey gonlunuzce olsun.tombiş arkadasımada gecmıs olsun dıyorum.

tombişim geçmiş olsun bayramı hastamı geçirdin yoksa iyi olmaya bak canım buluşma ayarlayacak mıhtarım sağlıklı günler bayramlar diliyor öpüyorum eşine selamlar

günaydın dostlarım hepinize hayırlı cumalar diliyorum allah gönlünüzden geçen dilinize düşen bütün dualarınızı ve dileklerinizi kabul etsin

günaydınlar canlar evet bayramı hasta geçirdik ama çok şükür şimdi iyiyim herkese hayırlı cumalar olsun rabbim tüm güzellikleri sizlere versin amin

tombişim geçmiş olsun bayramı hastamı geçirdin yoksa iyi olmaya bak canım buluşma ayarlayacak mıhtarım sağlıklı günler bayramlar diliyor öpüyorum eşine selamlar
çok teşekkür ederim dilekcim hadi ayarlasın bakalım ben bomba kiminim bizden sizlere selamlar sevgiler allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…