Başkent öğretmen evinin müdavimleri gene buluştu

cimg0004y.jpg
[/URL][/IMG]

OY OY OY BEN GENDÜMÜDE YİRİİİİİM DEEERRMİŞŞİİİMMM:roflol::roflol:
DİLEK ABLAM MAŞŞALLAH ARAMIZDA NAZAR BONCUĞU GİSİN VALLA
KURBAN OLURUM BEN SANA ALAM:asigim::1hug::nazar:

cimg0005pd.jpg
[/URL][/IMG]

VEEEEE OKEY FASLI BAŞLADIIIkaydirigubbakcemile5

cimg0010l.jpg
[/URL][/IMG]

DİLEK ABLAM NURŞEN ABLAYLA BENİ BİRAZ TİTRETTİ EMME NAPALIM BUNADA ŞÜKÜRkaydirigubbakcemile5

HİÇDE GÜZEL ÇIKMAMIŞ RESİMLER:dilcikar:

:nazar::nazar::nazar:

ABLALARIM CANLARIM BENİM YOKLUĞUMU HİSSETTİĞİNİZİ akannehirBİLİYORUM:tomato::tomato:

SİZİ SEVİYORUM BEN:kedi:​

HıÇDE GÜZEL ÇIKMAMIŞ RESıMLER:dilcikar:

:nazar::nazar::nazar:

ABLALARIM CANLARIM BENıM YOKLUĞUMU HıSSETTıĞıNıZı akannehirBıLıYORUM:tomato::tomato:

SıZı SEVıYORUM BEN:kedi:​
sevgili kardeşim
seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
bensiz içinize nasıl sindi namla benim dedikodumu yaptınızdimi

şaka bi yanada sizleregelemiyecegimi haber bile veremedim inanın çok kötüydüm gece rahatsızlandım şimdi iyiyim öpüyorum hepinizi

bensiz içinize nasıl sindi namla benim dedikodumu yaptınızdimi

şaka bi yanada sizleregelemiyecegimi haber bile veremedim inanın çok kötüydüm gece rahatsızlandım şimdi iyiyim öpüyorum hepinizi

çok geçmiş olsun canımkaydirigubbakcemile3Şeniza.s.:nazar::nazar:

amanda aman benim canlarım nasılda eglenmiş ne cici bici olmuşlar hepside şıkır şıkır fıkır fıkır rabbim sizi hep güldürsün evet tatil bitti döndük çok şükür eglendik dinlendik umarım herkesler iyidir hasta olanlar buzamana düzelmişlerdir ama geçmiş olsun valla hepinizi çok ama çok özledim enkısa zamanda buluşulalım bensiz okey haaaaaaaa nasıl içinize sindi aşkolsun neyse hayırlısıyla bayramı atlatalım buluşmaya devam öpüyorum hepinizi

amanda aman benim canlarım nasılda eglenmiş ne cici bici olmuşlar hepside şıkır şıkır fıkır fıkır rabbim sizi hep güldürsün evet tatil bitti döndük çok şükür eglendik dinlendik umarım herkesler iyidir hasta olanlar buzamana düzelmişlerdir ama geçmiş olsun valla hepinizi çok ama çok özledim enkısa zamanda buluşulalım bensiz okey haaaaaaaa nasıl içinize sindi aşkolsun neyse hayırlısıyla bayramı atlatalım buluşmaya devam öpüyorum hepinizi

hosgeldin01nd9.gif

slm arkadaşlar güzelbir haftasonu geçirmenizi diliyorum tombşim hoşgeldiniz yediğin içtiğin senin olsun neler gördüğünü buluşunca dinleriz nam ve girdap sizi çekiştirmekten bir parti okey oynayabildik haaa birde yamisini hadi şekerler öptüm hepinizi sağlık bakanımı dinliyorum sadece uzaktan öpüyorum Şeniz

slm arkadaşlar güzelbir haftasonu geçirmenizi diliyorum tombşim hoşgeldiniz yediğin içtiğin senin olsun neler gördüğünü buluşunca dinleriz nam ve girdap sizi çekiştirmekten bir parti okey oynayabildik haaa birde yamisini hadi şekerler öptüm hepinizi sağlık bakanımı dinliyorum sadece uzaktan öpüyorum Şeniz
a.s.hoşbulduk dilekcigim bol bol denize girdik saat 4ten sonrada sauna ordan hamam derken tatili bitirdik fazla anlatacak bişey yok ogluşun imtahana girmiş sonuç neoldu umarım lehinizedir sizleri çok özledim bidahaki sefere çok oynarız inşallah akşama eşlerde gelir zamanı uzatırız öpüyorum bülent beye selamlar eşiminde selamı var:enbuyukkk:

aaaaaaaaaaa akşam yol yorgunu yarı uykulu baktım resimlere tam anlamadım mıhdarımın yüzü hiç gülmüyo bitek okey masasında gülmüş tabiii canım girdap yok nam yok yamisin yok eeeeeeeeeee kknın en agır topu bendeniz tombişte yok gülmez tabi gelenlerde bi agır nazenim narinmi narin kibarmı kibar kıyamamışlar gıdıklamaya mıncıklamaya yerim bensenin nazlı nazlı süzülüşünü ayyyyyyyyyy çok özlemişim kalim sana takılmayı bak kızzzzzzzzz kimmiş o gizli ajan hani geçen buluşmadı benden aşagı kalmayan sarı röfleli at kuyruklu saçı vardı arkaya oturum bulmaca çözdü omu yine madem kkdan niye gelmezki yanımıza korkuyo herhal iyice tanıyıp öle merhaba dicek besbelli ama artık gelmez farkedildigini anladı bikere yeter bukadar gevezelik ettigim işler beni bekliyo çokca öpüyorum adnan beye kızına selamlar eşimin çocukların selamı var enkısa zamand buluşmak umidiyle hoşçakal

eeeeeeeeeeeeeee
ne güzel sohpet yapılmış bensizizzzzz
bendede size sarma kıslar buyurun haydiiiii
5108.jpg

Son düzenleme:
Maşallah başkentimin güzeL ve özeL hatunlarına....:nazar:Allah daim etsin, ağzınızın tadı bozuLmasın...a.s.SevgiLerim kucak kucak...:asigim: Şeniz

canlarım nasılsınız resimler berbattı hepiniz şişko çıkmışsınız nurşen ablam hariç o genç kız gibi maşallah hepinizi öpüyorum

ah benim canlarım buluşmuşlar. hepinizi çok özledim. öylede tatlı çıkmışsınız ki imrendim vallahi. bende sizlere kalbimi yolluyorum.

pat29noyn1.jpg

dört arkadaşımada birer nazar boncuğu.

12.jpg

X