Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Hayır ben aldatilmam. Terk ederim.

Biz kadının yaptığı doğru demiyoruz zaten. Fakat sizin yaptığınız da doğru değil.
Sırf doktor acele et dedi diye bu kadar kanunsuz işe bulaşmak size gerçekten mantıklı geliyor mu?
Diyelim bir şekilde o çocuğa sahip oldunuz, ve evladınız büyüdü. Sizin hikayenizi merak etti. Zaten mutlaka duyacaktır.
Yaşadığı hayat için kahrolmayacak mı?
Nasıl hesaplar yapılmış, ne utanç verici durumlara düşülmüş diye. Ben olsam, düşünürüm.
Siz sadece kendi duygularınızı önemsiyorsunuz ama ileride oluşabilecek ne kadar olumsuzluk varsa hepsine gözlerinizi kapatıyorsunuz.
Ne kadar görmezden gelirseniz gelin, suç işliyorsunuz hanımefendi.
Daha doğrusu beraber olduğunuz kişi suç işliyor ve siz de ortak oluyorsunuz.

Bunları gidin ona anlatın da anlaşma yoluna varır belki. Şu an bu isyanlarınızın hiçbir önemi yok . O kadın yanınızdaki adamın resmen karısı. Bitti. Nokta.

Ahlaka aykırı bir durum hakkında buradan bilgi almanız çok saçma. "Bence" buna izin verilmemeli.
Bir derdim var bölümündeki konuları okusa aklı çıkacak arkadaşın kime göre ahlak? istemeyen birinin boynuna kement atıp sürüklemeye çalışmak gibi bir ahlak mı? Anormal şartlar anormal durumlar doğurur

merhaba. eşim olarak bahsettiğiniz şahıs sizin eşiniz değil. başka biriyle resmi nikahlı olan biriyle "dini" nikah kıyıp karı koca olamazsınız. islamda da bu durum diğer eşin iznine bağlanmıştır. siz başka biriyle evli olan partnerinizle çocuk yapmak istiyorsunuz. malesef bu da mümkün değil. ama yumurtalarınızı dondurabilirsiniz. eğer başkasıyla evli olan partneriniz ileride sanmıyorum ama sizinle evlenirse o donmuş yumurtalar ile çocuk sahibi olabilirsiniz. sevgiler.

Zaten aldatılmayacağınız da doğru, düşününce. Evli adamın nesi sizi aldatacak? . O sadece karısını aldatabilir.
Bir de tek gerçek konu sahibininmis gibi neden ona inanmamızi istiyor ki belki bambaşka bir durum var ortada. Zaten yasattiklarini yaşamadan ölmezler. Bu işler beyle
Daha Perşembe günü üye olmuş üye bana bdv diyor. Hadi hadi yakında açarsın buraya sevgilinin seni terk ettiğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…