Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Boşanma surecindeler. Eşime sorun bir de eşi mi gerçekten? Kadın aldatmış nişanlıyken . Bunu öğrendiği için ayrıldı . Tüm irtibati kesilmiş. Neyin eşi?

Ne olursa olsun nikahlı eşi mi şuan evet. Peki sizin resmi nikahınız yokken ne eşi?

Arkadaşlar niye soruyu cevaplamak yerine yrgo dağıtıyosunuz bi salın ya size ahlaki açıdan etik olup olmadığını sormuyo arkadaş
Buraya eşim deyip evli derse herkes bunu sorar
Belli ki dikkat çekmeye çalışıyor bunuda becerdi
Evli biriyle olacağına olmasin efendim
Birde çocuk hem evli biriyle hemde çocuk bide illegal yollardan çocuk yazık günah

Boşanma surecindeler. Eşime sorun bir de eşi mi gerçekten? Kadın aldatmış nişanlıyken . Bunu öğrendiği için ayrıldı . Tüm irtibati kesilmiş. Neyin eşi?
Eşi şu an, evet. Kanunen eşi. Anasını da kesmiş olsa şu an resmi olarak eşi. Bak şimdi adam kaza geçirse bitkisel hayata girse fişini çekelim mi diye size sormayacaklar, ona soracaklar. Refakate onu alacaklar, sizi değil. Anladınız mı? Yumurta falan dondurma imkanınız yok mu? Tek çare başkasının kocasından hamile kalmak olmamalı.

çok mu zengin yoksa çok mu güzel genleri var? yoksaaa pipisi altından mı?
Arkadaşım bosanamadigi için evlenemiyoruz. Kadınla tamamen ayrı. Davanın sonuçlanmamasi bizim mi suçumuz? Kurtulmak istediğin kişiden kurtulamadığını düşün. Empati yapmak bu kadar zor mu?

Ezbere konuşmayı ne çok seviyorsunuz? Ahlâk dersi almaya gelmedim. Boşanmak istediğiniz halde zorla parazit gibi yapışan eşe eş der miydiniz? Baba olmak ve yoluna devam etmek istiyor bu kadar. Sizi ilgilendirmez. Detaylara hakim değilsiniz.
Eşi hala o evet eşi o siz değilsiniz. Birine parazit demeden önce insan kendi hangi konumda o konumda ki sıfatı ne oturup bir düşünmeli değil mi ??
Konu açtıysanız ilgilendirir.

Buraya eşim deyip evli derse herkes bunu sorar
Belli ki dikkat çekmeye çalışıyor bunuda becerdi
Evli biriyle olacağına olmasin efendim
Birde çocuk hem evli biriyle hemde çocuk bide illegal yollardan çocuk yazık günah
Normal bir ailede sevgiyle büyüyecek. Tamamen evli gibi yaşıyoruz. Zorla hayatından çıkmak istemeyen biri için niye erteleyelim?

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Sabah sabah insanı delirtmek için mi açtınız bu konuyu😬🤣🤣?

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Adam hala evlimi evli,ne eşim diye bahsediyorsunuz öyle şahıstan.

Kanuni yollara uyduğunda tek çare yumurtalarını toplatıp dondurmaktır.. bu ilerisi için senin garantin olur.. boşanma davası sonuclanınca da tüp bebek yapılabilir bu yumurtalarla

Çocuğunuza daha güzel bir hikaye vermeyi denemez misiniz?
Kınamak değil derdim ama bahsettiğiniz şeyler bir çok insanın dünyasını alt üst edebilir.

Muhtemelen bir şey de saklayamazsınız zaten her şey ortaya dökülür.
Onlar maksimum bir sene içinde boşanacak zaten.

Arkadaşım bosanamadigi için evlenemiyoruz. Kadınla tamamen ayrı. Davanın sonuçlanmamasi bizim mi suçumuz? Kurtulmak istediğin kişiden kurtulamadığını düşün. Empati yapmak bu kadar zor mu?
Dava sonuçlanmadan adam başkasının kocası olmaktan çıkmaz ama. Kurtulmak istediğin biri varken ödünün patlaması gerek eline büyük koz vermeyeyim diye. Adam sevgilisinden çocuk yapıyor, bu ne cesarettir yiğidim.

Bir kadın vardı ya burçe gürsel.
O da başkasıyla evli adamdan tüp bebekle iki çocuk yaptı (hatta bebek yaptığı adamın karısı hala sayfa sayfa mutlu aile pozları paylaşıyor)
Adam da açıklama yapmıştı,beni bayıltıp spermlerimi çaldı diye.
O yaptıysa siz de yaparsınız 😂
Tüp bebekse iyi . Demek ki nikâh engel değil. Bakayım kimlermis

X