Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

doğru çıktımı

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
sihirsensin canım testi yaptım ,oyu kulanacaktım çaya bakmaya mutfağa gittim,
geldimki benim 7 yaşındaki kız oy kullanmış ,sonuçlara baktım ,çok gereksiz bişey denen şıkı tıklamış ,çok afedersin ,beni biliyorsun ,tekrar kullanma imkanım olsaydı keşke ,
afedersin tatlım,
eline sağlık çok keyif alarak yaptım testi ,tekrarda yapıcam

sihirsensin canım testi yaptım ,oyu kulanacaktım çaya bakmaya mutfağa gittim,
geldimki benim 7 yaşındaki kız oy kullanmış ,sonuçlara baktım ,çok gereksiz bişey denen şıkı tıklamış ,çok afedersin ,beni biliyorsun ,tekrar kullanma imkanım olsaydı keşke ,
afedersin tatlım,
eline sağlık çok keyif alarak yaptım testi ,tekrarda yapıcam
olsun canım ya kızımın ellerine seninde yüreğine sağlık canımmmm.zaten bunlar ölesine yapılan eğlence amaçlı şeyler takma kafana tatlım senin kalbin bana hep doğruyu söylüyor kızın ufak bir şaka yapmış oldu bize sadece olsun ellerine sağlık teyzesinin güzelinin ......

Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

şımardım!
:1closedeyes: :dilcikar: :nazar:

Valla şımarın kızlar bunlar herkese çıkmıo söliim özel hissedin kendinizi tabbi canım hele ben kibirlimöişim pehhhh yalan bu yalan siz inanman buna ya ben öel biri diilim ki ya!

banada

Doğuştan Lider

çıktı herkese çıkmadığına eminmisin sihircim :)) bence doğru tam beni anlatıyo

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yani şimdi sen bana kibirlimi dion canım ya:KK43:
arzucum btnm bak kırılıom ya ağlıcam şimdi getir omzumu ve mendilini.....

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

Tesekkur ederim paylasim icin "sihirsensin"...a.s.

canım benim ben teşekkür ederim nolcak ki bu saatte başka ya geyikkkk...
moral boup uyku kaçırmak diil niyetim sadece uykusuzluğu ii değerlendirip gecenin bu saatinde bile insanlarla eğlenmek...
canımmmmmm..........

:1hug:

Dogru diyosun valla geyik yapilir bu vakitte.Saat 3 sizde,yatma vakti geldi geciyor..

valla öle cnmbnm ya ama napim uykum hiç yok bırakasım yok kıs seni bulmuşum daha ne isteiiim sohbet uykudanda ii gelir bazen insana!
dostlar uykusuzluğun dermanıdır ....

X