Burdaki acımasız yorumlar hakkında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ehlileştim şuvan bu konuyla. Hepsi bunların kadın düşmanı bacım boşver. Ne var sanki doğururken ölecek olmasında? Bebeği de yurda verirler sonuçta. Haklısın sen. Sonuçta mühim olan hamilelik sade ve sadece.
Aynen bitek hasta olanlar öluyor dimi vah vah🥲siz bin yıl yaşarsınız insallah biz gibilerin cocuk istemek ne haddine☺️

Kalbiniz kötü. Eğer dediğiniz kadar hassas olsaydınız bir anne olan, anne olmaya çalışan ya da evladını kaybeden bir insana böyle bir cümle kurmazdiniz.
Manipülasyon da da üzerinize yok😃 ne umdum ne buldum:)) ay ne iyi insanlar var moralim duzelsin diye geldigim sitede boyle icten ve tum samimiyetimle yazdifim bir yaziya gülmekten gözlerinden yaş gelen emojiler atanlar dunyanin en iyi niyetli insanları dimi ablacim?

Ablacım iyi hoşta o açtığı konu aşırı saçmaydı eger tahmin ettiğim yengem neden benden önce hamile kaldı diyen üye ise , konu hasta olması değil ki konu yengesinin kendini kıskandığını iddia etmesi ve insanların cinsel yaşamı hakkında hesap sorması, aşırı saçma bir konuydu boşuna alınmışsın...
Bu arada ben kizin actigi konuda da degilim aslinda. Yorumun icin teşekkür ederim.
Daha yenilerde doktorun yaninda bile ağlamaktan krize girecek kadar duygusal bosluktayken, insanlarin o kiza yazdiklari yorumlar bana da acaba mi dedirtti. Acaba benim cevremdekiler de benim hakkimda mi boyle dusunuyor diye.
Ve bende cevrenin ignelemelerine kotu cumlelerine maruz kaldim bunlari tetikledi sadece bende o mesele.

Bu arada ben kizin actigi konuda da degilim aslinda. Yorumun icin teşekkür ederim.
Daha yenilerde doktorun yaninda bile ağlamaktan krize girecek kadar duygusal bosluktayken, insanlarin o kiza yazdiklari yorumlar bana da acaba mi dedirtti. Acaba benim cevremdekiler de benim hakkimda mi boyle dusunuyor diye.
Ve bende cevrenin ignelemelerine kotu cumlelerine maruz kaldim bunlari tetikledi sadece bende o mesele.
Sizin kalp rahatsızlığınız mı var? Pcos konusuna takılmayın, tanılı ciddi bi hastalığınız yoksa daha gebe kalmadan riskli olursun denmesi çok havada kalan bir şey.

Sizin kalp rahatsızlığınız mı var? Pcos konusuna takılmayın, tanılı ciddi bi hastalığınız yoksa daha gebe kalmadan riskli olursun denmesi çok havada kalan bir şey.
Kalp kapaklarim sorunlu anne olabilmem icin gecici tedavi edildi ☺️ve trombosit fazlaligim var saglikli bir kadinda 250 300 en fazla 400 olmasi gereken trombosit bende 1000 filan🥲gebelik boyu kan sulandırıcı igne kullanmam gerekicek.
Doktorlarin cogu hic bir sorun olmayacagini söylüyorlar, bir tanesi kafami karistirdi. Ama ust mevkideki doktorlarimiz normal dogum bile yapabilecegimi soylediler 😊 sadece pcostan gebelik olusmazda kalp hastaligim ilerler diye cok agladigim geceler oldu tramva kaliyor insanda. Bazi seuler de cok tetikliyor

Kalp kapaklarim sorunlu anne olabilmem icin gecici tedavi edildi ☺️ve trombosit fazlaligim var saglikli bir kadinda 250 300 en fazla 400 olmasi gereken trombosit bende 1000 filan🥲gebelik boyu kan sulandırıcı igne kullanmam gerekicek.
Doktorlarin cogu hic bir sorun olmayacagini söylüyorlar, bir tanesi kafami karistirdi. Ama ust mevkideki doktorlarimiz normal dogum bile yapabilecegimi soylediler 😊 sadece pcostan gebelik olusmazda kalp hastaligim ilerler diye cok agladigim geceler oldu tramva kaliyor insanda. Bazi seuler de cok tetikliyor
Bu şekilde olumsuz düşünmeyin kalp kapakçık sorunları günümüzde kolayca tedavi edilen bir alan oldu artık. Sizin gibi bir çok kadın doğurdu, genelde ameliyat olacaksa bunu doğumdan önce olmasını tercih ederler (kalp kapakçık ve diğer kardiyak işlemlerde). Hamileyken pıhtılaşma dahada artacak belki hem iğne hem hap şeklinde devam ederler ama bundada sorun yok bir çok gebe kullanıyor. Siz hamilelik düşündüğünüz için şüphelendiğiniz gibi kan verip, kan sulandırıcıya en başta başlayın doktorunuzda iyise zaten sıkı takip eder sorun olmaz.
Pcos değilde stres daha çok gebeliği zorlaştırıyor

Bu konuda baya bilgilisiniz🙏evet hemotoloji doktorum hap ve igne ikisini de kullanicaksin dedi. Kafam rahat aslinda sadece etraftakilere kulak asma huyumu birakmaliyim:)) ufacik biseye kabarabiliyorum duygusal boslukta olduğum icin galiba. İnsallah bi gün yeri dolar🙏guzel yorumumuz icin cok teşekkür ederim. Samimi ve anlayisli insanlarin olduğunu gormek guzel.

Bu konuda baya bilgilisiniz🙏evet hemotoloji doktorum hap ve igne ikisini de kullanicaksin dedi. Kafam rahat aslinda sadece etraftakilere kulak asma huyumu birakmaliyim:)) ufacik biseye kabarabiliyorum duygusal boslukta olduğum icin galiba. İnsallah bi gün yeri dolar🙏guzel yorumumuz icin cok teşekkür ederim. Samimi ve anlayisli insanlarin olduğunu gormek guzel.
O iğneleri ben de kullandım. Üstelik nerdeyse tesadüfi istenmisti pıhtılaşma testim. Ve iki gen homozigottu. Hem hap hem iğne. Sadece önlem amaçlı bile kullaman tonla insan var.

O iğneleri ben de kullandım. Üstelik nerdeyse tesadüfi istenmisti pıhtılaşma testim. Ve iki gen homozigottu. Hem hap hem iğne. Sadece önlem amaçlı bile kullaman tonla insan var.
İgne cok can yakiyor. 9 ay dayanmasi zor olmadi mi neler yasadiniz bu surecte?

İgne cok can yakiyor. 9 ay dayanmasi zor olmadi mi neler yasadiniz bu surecte?
Çok can yakmıyor. Ilk 2 3 çok acıttı sonra hissetmiyorsun. Her yerin morarıyor, göbekte yer kalmıyo bacağa geçiyosun bacak doluyo göbeğe geri dönüyosun filan...

Bu alanda çalıştım o yüzden az çok biliyorum :) Stresini yönetemiyorsan psikiyatrik destekte al çok faydasını görürsün, hamile kalınca bu sefer hormonlardan kafaya takarsın ister istemez. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Çok can yakmıyor. Ilk 2 3 çok acıttı sonra hissetmiyorsun. Her yerin morarıyor, göbekte yer kalmıyo bacağa geçiyosun bacak doluyo göbeğe geri dönüyosun filan...
İcindeki ilac eti çürütüyormuş gibi sanki cok kotu bisey. Eger aci hissetmediyseniz sansliymisiniz. Aci esiginiz yuksek olabilir. 10 gun vuruldum her seferinde aglayarak vuruyorlardi ve hamile olunca kullanmam gerektigini duyunca cok uzulmustum.

İcindeki ilac eti çürütüyormuş gibi sanki cok kotu bisey. Eger aci hissetmediyseniz sansliymisiniz. Aci esiginiz yuksek olabilir. 10 gun vuruldum her seferinde aglayarak vuruyorlardi ve hamile olunca kullanmam gerektigini duyunca cok uzulmustum.
Abartmayi seviyosun yani. Bunu söyleyince linçci olacam ama kusura bakma yani. Bak bi konulara oksapar filan yaz da hamilelerin çeyreği kullanıyo nerdeyse.

Bu alanda çalıştım o yüzden az çok biliyorum :) Stresini yönetemiyorsan psikiyatrik destekte al çok faydasını görürsün, hamile kalınca bu sefer hormonlardan kafaya takarsın ister istemez. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Abartmayi seviyosun yani. Bunu söyleyince linçci olacam ama kusura bakma yani. Bak bi konulara oksapar filan yaz da hamilelerin çeyreği kullanıyo nerdeyse.
Eminim onlari da cok canı yanıyordur kimse seve isteye kullanmaz o şeyi, eti cayır cayır yakıyor. mecburiyetten bende kullanicam elbette el mahkum :KK43:(

Eminim onlari da cok canı yanıyordur kimse seve isteye kullanmaz o şeyi, eti cayır cayır yakıyor. mecburiyetten bende kullanicam elbette el mahkum :KK43:(
Yoo gayet de kullandım oksaparı yakma olayı da geçiyor öyle yandım bittim gibi bir durum yok. Bir süre sonra gözü kapalı yapıyor insan. Gözünüzde büyütmeyin. Gerçekten de hamilelerin çoğu kullanıyor

Olayı içselleştirmişsin iyi güzel de bir hala olarak 3 yeğeni hakkındaki düşüncesi
Bir kadın olarak yengesi hakkındaki düşüncesi ve
Annesine hizmetçi muamelesi konusundaki feminen duyguların nerde acaba?
Pcos evet zor bir süreç alternatif tedavi seçenekleri mevcut daha dereyi görmeden paçayı sıvamanın alemi yok. Annesini ister herkes cemi cümlenin anası yok yanında tek başına bakan analar ölsün mü?
Burada çoğu üye kocası da işte görevde il yol iz bilmediği yerde kırkı çıkmadan tek başına bebek bakıyor.
Kim kimi linçliyor??
Orada bebeğe hayırlı olsun diyemeyen hala var? Abisinin çocuğu siz mevzuyu hastalıkla saptırmayın. Kendinizle de içselleştirmeyin. Ha siz de aynısını yapıyorsanız size de derim ben haksızsınız. Evet herkes annesi olsun ister yanında burada yenge niye hedef çıksın abisine çemkirsin tek başına mı yaptı bebeği?
İki günde siz de maşallah yargı dağıtıcı olmuşdunuz
Ben iki gundur sitedeyim bu arada , bayanin sorusundaki yorumlarinizi da gordum ne ima etmeye calistiginizi cok iyi anliyorum😀
Bu sitede bir kisi topluca ayni fikirde olan kisilere karsi bir fikir belirtince gizliden gelmekle mi suclanir hep? Sebep: bizle ayni fikirde degil😃?
Vallahi ben ne gorumceler gordum ne yengeler ne eltiler gördüm oyuncu haset tiyatrocu ortaligi mikser gibi karistiran. Siz hic gormemissiniz zaar? Alice harikalar diyarinda falan mi yaşıyorsunuz? Soyleyin bizde gelelim. Aile meselesinden banane ben konuyu saptirip kiza hastaysan dogurma deyip, yengen dogururken sana mi sorucak gibi iki yuzlu yorumlara takildim. Bakin size hic kisir muamelesi yapilmamis olabilir hastane koselerinde ağlamamis olabilirsiniz beni ve o kadini anlamanizi beklemek sacmalik. Sira benim sen bekle dedigi yer bana da absurt geldi ben kadin cok iyi niyetli demiyorum zaten eger niyeti kotuyse onun yoluna teker teker cikar zaten hepsi. Kucucuk bebege haset ettiyse yanina kalmaz elbet. Ama hastaysan cocuk yapma zihniyeti gelip bana da yorum yapabilirdi. Ben bu zihniyetten rahatsiz oldum anlatabiliyor muyum.

Yasaksa hesabım banlanır. Oldu bitti ✔️ burda herkes fikrini özgürce ifade edip insan linçleyebiliyorken benim kişi belirtmeden actigim baslik banlanırsa oda sitenin adaletsizligi…
Lütfen kuralları okuyunuz, çoklu üyelikler de yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X