Baska kızların resmini beğenip duruyor

Şimdi burda sizi eleştirenler erkek arkadaşınızı entel bulanlar olacaktır. Ancak bariz erkek arkadaşınızın gözü hâlâ dışarda ve ergen gibi davranıyor. Kendinizi üzmeyin böyle biri için.
Bunun entellikle ne alakası var ki?
Entel kültür birikimi olan, sanattan siyasetten anlayan kişi bildiğim kadarıyla .Benimse konuyu okuyunca gözümde direkt bir apaçi canlandı.

Konuya gelirsek İnstagramdan bulunan sevgiliden hayır gelir mi sizce?Bugün sizi bulan yarın başkasını bulur.Bence direkt ''ENGELLE''.

Ay son fotomu 82 kişi beğenmiş, 40i erkek
Demek ki kırkı da bana hayran!

Ne saçma bir bakış açınız var. Instagram'da insan insanın fotosunu begenir. Ya ne olacaktı? Siz instagramin sadece gizli gizli Stalk yapmak için mu kullaniyorsunuz?
Adam bir buçuk haftada iki kız resmini beğenmiş, ben daha bugün kaç erkek arkadaşın beğendim resimlerini.. biri çıkıp da sapik gibi bunları takip etse,bana laf etse 'ne tür bir manyaklayim' der ayrılırdim

Içinize sinmediyse iyice bağlanmadan bırakın. Bana küfür etti, beni defalarca aldattı onu bırakamıyorum diye aglayanlardan olursunuz sonra :)

Onun doğru ya da yanlış insan olmasından ziyade birbirinize uygun değilsiniz gibi. Belli ki sizin sınırlarınız var onun yok. Boşuna zaman kaybetmeyin.

Gözünüzde apaçi canlanmasına sevindim.

Kibarca bir bye bye

Bana sana karşı çok da bir şey hissetmiyor gibi geldi.

Erkekler genelde yedekte kız tutmayı severler. Sen asıl kız olsaydın; seninle görünmekten çekinmezdi sosyal medyada. Başka kızları da beğenmezdi. Hadi beğendi diyelim sen kızınca düzelirdi; bana karışma hiç hiç demeZdi.

Çok acı olacak ama sen bu adam için; " olsa da olur olmasa da olur" bir ilişkisin.

Aynı durumdayız beni cafede gördü swarmdan adımı bulup instadan ekledi , buluşup başladık çok kavgalar çıktı 2 kez ayrıldık 3 ayda hiç güvenim yok keske bitirseydim zamanında

Bende esimi abartılı bir resim olmadığı sürece kız erkek kimin paylaşımını beğenmiş pek kısıtlamam çünkü bende begeniyorum.

Ayrica resmimizi paylasalim dediginde oda ne gerek var öyle vıcık vıcık ilişkiye dediğinde sende orası böyle şeyler için var diyip ağzının ortasına çakacaktın lafı. Biraz daha zaman ver belki iliskinizden emin olmadan herkesin bilmesini istemiyordur iliskinizi

Sende erkek arkadaşlarının resimlerini beğen bakalım nasıl bi tepki verecek

Seni elinin altında tutmasına izin vereceksen devam et. Böyle ilişkiden anlamayan adamlar için zamanınızı boşa harcamayın. Yoksa yakında sevgilim beni aldatıyor diye konu acabilirsiniz.

Sana ve ilişkinize saygı duymuyor. Bu huyu varsa böyle devam eder. Güvenemediğin biriyle ilişki nasıl yaşayacaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…