Baska kızların resmini beğenip duruyor

Hallem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2016
885
198
Yeni bir ilişkiye başladım ve instadan kızları begeniyor 1 bucuk hafta oldu 2 kizi begendi tabi profili acik olanlari gorebiliyorum belkide begendigi daha cok buna ona soyledigimde orasi bunun icin var buna karismama mi soyluyor bide denemek icin ona dedimki ben suan ordan seninle resmimizi bile paylasirim hicbirsey gizlemiyorum ama sen yapamazsin dedim oda dediki ne gerek var boyle cıvık cıvık iliskilere dedi ben biraz supelenmeye basladim ne yapmaliyim

Adam niyetini belli etmis size daha devam etmeyi dusunuyomusun bu kisiyle

Sizce bunlar onu terketmem icin sebep olabilir mi yoksa 1 haftalik bl iliski icin normal mi

Sizce bu onu birakmam icin yeterli sebep mi yoksa basta normal mi
Bırak gitsin.Başına dert mi arıyorsun?

Ciddiyetsiz ve olgunlasmamis bir erkekle devam edersen uzulursun

Şimdi burda sizi eleştirenler erkek arkadaşınızı entel bulanlar olacaktır. Ancak bariz erkek arkadaşınızın gözü hâlâ dışarda ve ergen gibi davranıyor. Kendinizi üzmeyin böyle biri için.

Rengini belli etmiş

Adam niyetini belli etmis size daha devam etmeyi dusunuyomusun bu kisiyle

Ben de bir sürü erkek arkadaşlarımın fotoğrafını beğenirim. Ne var ki bunda. Dogru söylemis sevgiliniz orası onun için var. Ha hiç tanımadığı kızların fotoğraflarını beğeniyorsa orası ayrı tabi yeni heyecanlar arayışında diyebiliriz ama ben herkesin fotografini begenirim ki hiç de kötü düşünülecek bir konu degil bence. Insanlar benim de fotoğrafımı begeniyor ben begenmezsem ayıp diye bile düsünürüm belki o da öyle düsünüyordur

Instagramdan fotoğraf beğenince ne oluyor? aldatmış mı oluyor? ben evliyim ınstagramda hem iş hem okuldan arkadaşlarım var erkek ve koydukları fotoğrafları beğeniyorum zaten ınstagramı da niçin kullaıyoruz arkadaşlarımız paylaşıyor ve beğeniyoruz. Hoşlandığı anlamına mı geliyor? bu insan istemese neden size çıkma teklif etsin ki daha da 1 hafta olmuş ancak tanıyorsunuz birbirinizi tek tek arkadaşlarını tarayıp kimin fotosunu beğenmiş bakmak bana paranoyakça geliyor o zaman hiç kimseyle çıkmamanız lazım

Kizlari disardan tanimiyor lnstagramdan oylesine takip ettigi kizlar bu arada bizde ordan tanistik :)

1. Kizlari disardan tanimiyor lnstagramdan oylesine takip ettigi kizlar bu arada bizde ordan tanistik :)
Nereden biliyorsunuz tanışmadığını sordunuz mu ayrıca tanımasda bile beğenebilir. Kaldı ki siz oradan tanıştığınız için belli ki güvenmiyorsunuz" madem ınstagramdan tanıştığınız birine güvenmeyecektiniz neden kabul ettiniz?

ve en önemlisi bu ilişki ınstagramda bir flörtleşmemi yoksa yüz yüze görüştünüz mü size bariz çıkma teklifi etti mi? yani size yakın davranıyor olabilir samimi olabilir siz de buna dayanarak kıskanıyor olabilirsiniz bana henüz aranızda tam bir sevgililik varmış gibi gelmedi 1 haftalık deyince. Dediğim gibi sosyal medyadan tanıştınız diye herkese bakar kafanız varsa başlamayacaktınız!

Zaten İnstagram dan tanışmış olduğun biri ne kadar güvenilir olabilir ki ayrıca rengini ve ciddiyetsizliğini de başta belli etmiş seni yormamak için. Yerinizde olsam hiç uzatmaz noktalardım bu ilişkiyi. Şu da var mesele insanların fotoğrafını beğenmesi değil bu durumu dile getirdiğinizde vermiş olduğu tepki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…