Baş belası PKO

Mrb Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah yani stres yapmayın diyor şunu z sizde öyle mi oldu

Mrb tedavisi z mi gebe kaldiniz

Mrb tedavisi z mi gebe kaldiniz
Klomenle kaldım canim. İğneyi bile vermedi hatta kontrol amaçlı bilede gitmedim. Belki bununda etkisi oldu. Eğer doktor buyumuyor ya da büyümüş deseydi strese girecektim. Zaten ilacı 5 gün kullandım ve hiç aklıma getirmedim. Adetin 21. Gunu yumurtam çatlayınca o zaman düşündüm.

Anladım ama klomen bnde ise yaramadı bnde herşey temiz tek sorun bu lanet pko stres te çok yapıyor um ve iki ayda bir adet görüyorum

Ne güzel ağzından bal damlıyor =)) öyle uzun süreli bi tatil planı yapamayız ama kafamı nea bul edecek başka şeyler bulabilirim inşaallah. Allah sanada hayırlısıyla kucağına almayı nasip ettirsin inşallah bebislerini. Darisiı da bizim başımıza olsun =))

Zaten dusunmeyeceksin kafandan sileceksin ve yanlış anlama ama yumurtlama zamanı burayı kullanma beni çok etkiliyordu
Aslında çok doğru söylemişsin. Ben geçen yıl karar almıştım hamile kalmadan bida kk ya girmek yok diye ama dayanamadım insanın aynı dertleri paylaştığı birilerinin olduğunu bilmek rahatlatıcı. konuşacak kimden olmayınca kimse ne hissettiğini anlamayınca daha çok zor bu süreçle başa çıkmak o yuzden yeniden döndüm

İnşallah canim bunu tüm kalbimden isterim en kısa zamanda rabbim sizede nasip etsin. Ben de çok takılıyrm ama 20 gün felan uzak kalınsa belki aklınıza gelmeyecek. İnanın herşeyı denedim sogan kuru nü çörekotu Vs olmadı tabi Takdir Rabbımin zamanı gelmemişti. Ve biliyor musun benim ilk başta tek kese göründü daha yeni öğrendim ikiz olduğunu rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın :)

Amiinnn.. ne güzel bizimde olsa ikizlerimiz =)) dedigin gibi allah büyük taktir onun. bizede nasip eder inşallah bizde yaşarız bu duyguları. sen n3 zamandır deniyordun ?

Amiinnn.. ne güzel bizimde olsa ikizlerimiz =)) dedigin gibi allah büyük taktir onun. bizede nasip eder inşallah bizde yaşarız bu duyguları. sen n3 zamandır deniyordun ?
İnşallah canim. .. ben 15 aylık evliyim 1 yıldır da istiyrmdum olmamıştı. Çok şükür rabbim nasip etti sizede nasip etsin sağlıklı ve hayırlı evlatlar ..

Amin canım çok sagol umut olsun bana
Ah ah benm su kafam 18 yaşında evlendim çok cucuksu bi yapım vardı 21 yaşına kadar istemedim tabi ama yalan olmasın hiç tak mi yor dum 21 yaşında gittim dr folik asit verdi bi ay sonra hamile kaldım ve 3 Aylıkken düştü bebek gelişmedi Dr 7 au bekle gebe kalırsn duser dedi bnde korundu m keşke korun ma saydim ama korktum çünkü kürtaj canımı çok acitti .şimdi 7 aydr deni yo ruz olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…