Baş belası PKO

Sonuçlar hep böyle biraz farklı oluyor ama bir yıldır gönderdim gibi yim sadece Fsh soun dedi o kadar
Muhtemelen fsh ı düşük buluyor doktorun canım ama klomen deneyebilir aslında direk aşılama hem masraflı hem de Yasin müsait deneyebilirdi

Bu sonuç larla gebe kalabilir miyim lutfen ya klomen ise yaramadı
Famerayi denedin mi o biraz daha etkili bi ilaç ya da ignelerle de yumurta gelistiriliyor asilamayi garanti olması için yapmış doktor kaç defa oldun ?

Fsh ne demek dusuk olması ni gibi sorun çıkar ti yor
fsh yumurta rezervi demek istenilen değer 3,5 8 arası tam ideal olarak kabul edilir lh da yumurtanın çatlamasını sağlayan bi hormon bunun da fsh la eşit olması istenir yüksekse pko dan şüphe edilir tabi bunlar adetliyken yapılan testlerde çatlama esnasında lh pik yapar yani çok yükselebilir değer adetliyken tekrar düşer

fsh yumurta rezervi demek istenilen değer 3,5 8 arası tam ideal olarak kabul edilir lh da yumurtanın çatlamasını sağlayan bi hormon bunun da fsh la eşit olması istenir yüksekse pko dan şüphe edilir tabi bunlar adetliyken yapılan testlerde çatlama esnasında lh pik yapar yani çok yükselebilir değer adetliyken tekrar düşer
Bnm de 3 ama off

canım bu kaçıncı günündü ? o bi taneyi takibe almıyor mu ki çok mu geç oldu bi defa benim de geç gelişti adetin 19. gününe kadar takip oldu yavaş ilerledi ama büyüdü sonuç olarak
Klomen kullandım canim 15 bugün adetinin doktor bidahaki adetinde ilacı değiştirelim dedi takibe almadı yada daha büyüyebilir demedi ama buyur mu ki kendi kendine vermedi ilaç çünkü bida

Kamera ne ilaç mı kzi yok yok sadece klomen ise yarama yinca direk tüp bebek yada aşılama dediler bana
famera da klomen tarzı daha etkili olduğu söylenen bi ilaç tek bi klomen denemesiyle neden öyle karar verilmiş başka bişey vardır belki en iyi doktor bilir tabi senin dediklerine göre yaşın da müsait tüp bebek için erken bence

Klomen kullandım canim 15 bugün adetinin doktor bidahaki adetinde ilacı değiştirelim dedi takibe almadı yada daha büyüyebilir demedi ama buyur mu ki kendi kendine vermedi ilaç çünkü bida
kaç mm olmuşlar ki söylemedi dimi onu da ? canım hiç belli olmaz geç gelişir kendi çatlar sen yine çörek otuna devam et herşey nasip

Adetli iken ve bu arada adetin 21gunu yaptım gene arada pek bi fark yoktu
Evet maşallah Dr gibi siniz Ayy şunu da diyim aynı dediğinz şeyi Dr dedi o yüzden adetten iki hafta geçti tekrar gittim hormon tahlili verdim Dr hemen hemen aynı dedi sorun sadece Fsh dedi klomen le kalırsınız dedi ama kalmadim

Evet maşallah Dr gibi siniz Ayy şunu da diyim aynı dediğinz şeyi Dr dedi o yüzden adetten iki hafta geçti tekrar gittim hormon tahlili verdim Dr hemen hemen aynı dedi sorun sadece Fsh dedi klomen le kalırsınız dedi ama kalmadim
klomende yumurta mı gelişmedi yoksa sonuçta adet mi oldunuz

kaç mm olmuşlar ki söylemedi dimi onu da ? canım hiç belli olmaz geç gelişir kendi çatlar sen yine çörek otuna devam et herşey nasip
Su kadar olmuş demedi sadece bi tane var ama yeterli büyüklükte değil dedi. Bende pazartesi sogan başlayın diye düşünüyorum ama bilmiyorum bi yanında belki oluverir o minik yumurtadan diyo :emir_bebek::emir_bebek:

Selam kizlar. önce kendimi tanıtmakla başlayın. 25 yaşında 2 buçuk senelik evliyim. hiç korunmadık evlendigimizden beri ama malesef bebisimiz olmadı. adetlerin oldum olası hep duzensizdi. bekarken bi kaç kez ilaç kullanmıştım bu nedenle ama kimse bana pko diye birseyden bahsetmemisti.
Evliliğimin ilk yili dolunca doktora gittim ve pko olduğunu öğrendim fakat bi tedavi başlanmadı bundan 4 ay öncesine kadar. son gittiğim doktorum glifor folbiol coraspin ve klomen e başladı. 4 aydır tedavin devam ediyor şuan 5. kutu klomen ı kullanıyorum cuma tekrar kontrolün var. henüz hiç yumurtam gelişmedi.
Eşimin tahlilleri normal rahim filmimde temiz çok şükür. tek sorun pko ve büyümeyen yumurtalarım.
bu durumda olupta hamile kalan yada bende aynı durumdayım diyen varmı. kendimi yalnız hissetmek istemiyorum artık. sizde bundan sikayetciysenuz bi ses verin birbirimize destek olalim
Selam kizlar. önce kendimi tanıtmakla başlayın. 25 yaşında 2 buçuk senelik evliyim. hiç korunmadık evlendigimizden beri ama malesef bebisimiz olmadı. adetlerin oldum olası hep duzensizdi. bekarken bi kaç kez ilaç kullanmıştım bu nedenle ama kimse bana pko diye birseyden bahsetmemisti.
Evliliğimin ilk yili dolunca doktora gittim ve pko olduğunu öğrendim fakat bi tedavi başlanmadı bundan 4 ay öncesine kadar. son gittiğim doktorum glifor folbiol coraspin ve klomen e başladı. 4 aydır tedavin devam ediyor şuan 5. kutu klomen ı kullanıyorum cuma tekrar kontrolün var. henüz hiç yumurtam gelişmedi.
Eşimin tahlilleri normal rahim filmimde temiz çok şükür. tek sorun pko ve büyümeyen yumurtalarım.
bu durumda olupta hamile kalan yada bende aynı durumdayım diyen varmı. kendimi yalnız hissetmek istemiyorum artık. sizde bundan sikayetciysenuz bi ses verin birbirimize destek olalim
Merhaba canım öncelikle Rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıkli bebekler nasip etsin.
Canım bende 27 yaşında ve pkoluyum. Ve suan ikizlere hamileyim inş Rabbım tamamına erdirsin. Bende klomen le hamile kaldim tabi öncesinde hsg felan hepsini yaptırdık kafama o kadar çok takiyordumki her ay hüsran oluyordu. Bir ay memlekete gittik inanır mısın hiç aklıma gelmedi 21. Gunu progestan testi yaptırdım 40 çıkmıştı tabi hamile olduğunu göstermiyor. Bende acaba o zaman çalışma oldu mu diye düşündüm çünkü aklıma almadım . Önceden olsa kaydeder beklerdim. Sana tavsiyem eğer fırsatın varsa tatile gitmen aklından çıkarmak. İnşallah en kısa zamanda sende anne olacaksın. Ben inaniyrm :KK66:

X