Baş belası PKO

misssimsek

acemi hanım
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
702
606
Selam kizlar. önce kendimi tanıtmakla başlayın. 25 yaşında 2 buçuk senelik evliyim. hiç korunmadık evlendigimizden beri ama malesef bebisimiz olmadı. adetlerin oldum olası hep duzensizdi. bekarken bi kaç kez ilaç kullanmıştım bu nedenle ama kimse bana pko diye birseyden bahsetmemisti.
Evliliğimin ilk yili dolunca doktora gittim ve pko olduğunu öğrendim fakat bi tedavi başlanmadı bundan 4 ay öncesine kadar. son gittiğim doktorum glifor folbiol coraspin ve klomen e başladı. 4 aydır tedavin devam ediyor şuan 5. kutu klomen ı kullanıyorum cuma tekrar kontrolün var. henüz hiç yumurtam gelişmedi.
Eşimin tahlilleri normal rahim filmimde temiz çok şükür. tek sorun pko ve büyümeyen yumurtalarım.
bu durumda olupta hamile kalan yada bende aynı durumdayım diyen varmı. kendimi yalnız hissetmek istemiyorum artık. sizde bundan sikayetciysenuz bi ses verin birbirimize destek olalim

Klomen pko lularda çabuk etki ediyo diye biliyorum yani pko lu olup klomenle hamile kalan çok insan var

Klomen pko lularda çabuk etki ediyo diye biliyorum yani pko lu olup klomenle hamile kalan çok insan var

Bende neden etkisini göstermedi ki =(( çok üzülüyorum çok kafama takıyorum o yuzden mi olmuyor acaba. doktor istersen bi sonraki ay aşılama yapalim ama onunda tutması çok düşük ihtimal diyo =(((

Bende neden etkisini göstermedi ki =(( çok üzülüyorum çok kafama takıyorum o yuzden mi olmuyor acaba. doktor istersen bi sonraki ay aşılama yapalim ama onunda tutması çok düşük ihtimal diyo =(((
öncelikle 1 ay düzenli soğan kürünü yap arkasından hayıt suyu ile birlikte bal tarçın çörek otu ya da incir kürü yap inşallah faydasını görürsün.kimisine klomen işe yaramıyor doktorun yumurta büyütücü iğnelerle de büyütme işlemi yaoabilir

Teşekkür ederim soğan kurunu deniycem inşallah bi sonraki adetim de. doktorum neden bu kadar
ağırdan alıyor anlamıyorum. Bende bi an önce olsun istiyorum kendimi st
rese sokuyorum.
sende hamilesin sağlıkla al inşalla h kucağına =)

strese girme dicem ama olmuyor biliyorum bende çok yaşadım çok bekledim anlarım seni ama kendini rahat bırak hiç ummadığın anda gelecek mucizen
allah razi olsun canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallah..
soğan kürünü dene mutlaka

Doktorunuzu degistirin igne ile yumurta buyutmeye baslayin. Zaman kaybetmeyin. 5 kutu klomen cok cok fazla....

Inşallah canım benim. ilk bebeğin mi senin sende mi çok bekledin

Doktorunuzu degistirin igne ile yumurta buyutmeye baslayin. Zaman kaybetmeyin. 5 kutu klomen cok cok fazla....

Yarın kontrolün var eğer yine büyümemişse sanırım bu sefer iğneye başlıycam. Malesef doktorunu değiştirme gibi bi lüksüm yok kucuk bi yerde yaşıyorum ve gidebileceğim en iyi doktora gidiyorum. eğer olmazsa yılbaşından sonra ankaraya gitmeyi planlıyorum

Bnde 8 ay klomen ve hiçbir işe yarama di bir yumurta bile olmadı bnm tek sorun pko rahîm filmi temiz ilk iki sene istemedim üçüncü cu sende de ilaçsız gebe kaldım ama düştü şuan 8 aydır deniyor uz olmuyor inan senin yazılarını okuyunca sanki beni yazıyor Sun farj ettim

Maddi sıkıntıdan dolayısı aşılama yapamıyorum eğer yaparsanız aşılama olumlu güzel haberlerini zi yazın lütfen

evet iste aynen. benum de herşey temiz tek sorun pko. 2 buçuk yıldır deniyoruz 4 5 aydır da tedavi görüyorum ama hiç yumurtam gelismiyor. gerçi son kontrolünde doktor kistler kuculuyo sanki dedi ama bilmiyorum iyi bisey mi

Kist küçük. Bnn mercimek tanesi kadar ama baya var zaten kist büyük olsa ameliyat la alınır seninkikerin boyutu ne dedi dr

Maddi sıkıntıdan dolayısı aşılama yapamıyorum eğer yaparsanız aşılama olumlu güzel haberlerini zi yazın lütfen

Evet gerçekten çok külfetli bizde erteledik o yuzden biraz inşallah gerek kalmaz aşılamaya da kendiliğinden geliverir genişlerimiz. hele tüp bebek.. arkadaşım geçen ay tüp bebek yaptırdı 1 ayda neredeyse 10 bine yakın para harcadılar ama malesef tutunamadı bebisi.. Allah kimsenin kucağını boş birakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…