Baş belası PKO

Soruma cvp alamadım aşılama mı oldunuz aldığınız iğnenin fiyatı ne kadar di aşılama da kullanılan yumurta büyütücü iğneler miu di

Aşılama değil ama aynı kullanılan ilaçlar o zaman kutusu 150 ydi 2 kutu kullandım karnimdan iğneyi yapiyodum catlatma ignesini vurundum doktor gun asiri ilişki dedi sonra hamile kaldım

Bana deme di ler öyle bnm durumum musait değil maddi anlamda ,2.500 tutuyor ama iğne ile olursa 1.200 tutar

Malesef yine yok yumurtalarda bisey =(( bir tane var ana yeterli olgunlukta değil dedi bi sonraki adetin le ilacını değiştirelim dedi

Malesef yine yok yumurtalarda bisey =(( bir tane var ana yeterli olgunlukta değil dedi bi sonraki adetin le ilacını değiştirelim dedi
canım bu kaçıncı günündü ? o bi taneyi takibe almıyor mu ki çok mu geç oldu bi defa benim de geç gelişti adetin 19. gününe kadar takip oldu yavaş ilerledi ama büyüdü sonuç olarak

canım bu kaçıncı günündü ? o bi taneyi takibe almıyor mu ki çok mu geç oldu bi defa benim de geç gelişti adetin 19. gününe kadar takip oldu yavaş ilerledi ama büyüdü sonuç olarak
Adetin 19gununume kadar takibe aldı mı Dr bnm neden öyle yapılması cnm

Adetin 19gununume kadar takibe aldı mı Dr bnm neden öyle yapılması cnm
evet canım düşükten sonra geç geliştiler 19 da oldum çatlatma iğnemi 11 inde gittim daha küçüklerdi 11 mm falan iki günde bir gittim sonra yeterli büyüdüğünde iğneyi verdi doktorum

X