Baristigim esim masaj salonunda beni aldatmis

Ayrı oldugunuz döneme ait olsa o zaman baskaydı.. Ya ama yine de sevgili yapsaydı ayrıyken bile olsa masaj salonuna gitmek ne demek genelev oralara mı düşmüş bu daha mide bulandırıcı

Şanslıymışsınız.. En azından tekrar evlenmeden evladınızı daha da umutlandırmadan olanları görebilmişsiniz. Evladınız şuan için üzülebilir ama inanıyorum o da ilerde sizi anlayacaktır. Sizin kızınız için tekrar bir araya gelme çabanız çok anlaşılabilir bir durum bunun için kendinizi suçlamayın eşiniz pis bir insanmış. Ve ben bekarlık alışkanlığı olduğunu düşünmedim çünkü alışkanlık durumu olsa bununla ilgili bir arama vs yapmaz zaten bildiği yere gider diye düşünüyorum. Ama sizinle beraberken böyle bir düşünceyi aklından geçirmesi bile terbiyesizce.

Her şeyden önce cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklar için test yaptırın. Umarım fiziken iyisinizdir, ruhen de umarım iyileşirsiniz 💓

Dunyada baska erkek mi yok ya seneler sonra ilk ese geri donmek akil isi değil.

9 yil yasamissiniz zaten o olmadan, tekrar silin gitsin.

3. kez de sans vermeyin

Uzulmeye de değecek bir konu değil

Zaten boşanmışsınız şimdi neden zorla adamı affetme peşindesiniz , erkenden görmüşsün işte midesizliğini bir de resmen adam zorla kendini affettir diyosunuz bence kesin iletişimi sadece çocuğunuzun babası olarak kalsın yeni ilişkiler kurun yeni insanlar tanıyın
Tek bir hatalı cümle için acımasızca eleştirilmeyi hakettigimi düşünmüyorum. Olayın şoku olabilir,algimin düşüşü olabilir,travma sonra stres bozukluğu olabilir..adı her neyse sadece bir kaç saatliğine dusunemedim.Ben bu uyuşukluğu bir kaç saatte alabildiğim için şanslı ve başarılı hissetmiştim oysa ki..bunu kabullenmekte uzun süre zorlanan insanlar var ve inanın onlar da yargilanmayi değil anlaşılmayı hakediyorlar en çok..

Şanslıymışsınız.. En azından tekrar evlenmeden evladınızı daha da umutlandırmadan olanları görebilmişsiniz. Evladınız şuan için üzülebilir ama inanıyorum o da ilerde sizi anlayacaktır. Sizin kızınız için tekrar bir araya gelme çabanız çok anlaşılabilir bir durum bunun için kendinizi suçlamayın eşiniz pis bir insanmış. Ve ben bekarlık alışkanlığı olduğunu düşünmedim çünkü alışkanlık durumu olsa bununla ilgili bir arama vs yapmaz zaten bildiği yere gider diye düşünüyorum. Ama sizinle beraberken böyle bir düşünceyi aklından geçirmesi bile terbiyesizce.

Her şeyden önce cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklar için test yaptırın. Umarım fiziken iyisinizdir, ruhen de umarım iyileşirsiniz 💓
Nasil bir döneme denk geldik bilememekle beraber uyum sağlamakta da çok güçlük çekiyorum

Konduramadim.olayin sokuyla karar veremedim.bu duruma da 2 gün dayanabildim.yargilamak çok kolay insanları,benim kızım bizi hiç bir arada görmemişti.ona birlikte tatil sözü,odasına alacağımız mobilyalar yaşayacağımız ev vs bir çok plan yaptık.7yasinda bir çocuğa bu durumu açıklamak beni ürküttü. İstedim ki düzeltsin,geçsin,bitsin. 2.gun midem almadı.aklimin almasına da gerek kalmadı bitirdim.cocugumun da hayatında travma bıraktı diyebiliriz
İçim yandı şu yazdıklarınıza ...
Bundan sonra her şey güzel olsun sizin için inşallah🙏 Elbet geçecektir bu günler, bir kez başarmışsınız yine başarabilirsiniz, kızınızla çok güzel bir hayatınız olacak, sizi anlayacak, sevgisiyle ayakta tutacak evladınız. O adama diyecek söz bulamıyorum, ağır şerefsiz ...

İçim yandı şu yazdıklarınıza ...
Bundan sonra her şey güzel olsun sizin için inşallah🙏 Elbet geçecektir bu günler, bir kez başarmışsınız yine başarabilirsiniz, kızınızla çok güzel bir hayatınız olacak, sizi anlayacak, sevgisiyle ayakta tutacak evladınız. O adama diyecek söz bulamıyorum, ağır şerefsiz ...
Elbette başarırım, fakat böyle böyle içimiz bosaldi.Insancil pek bir duygumuz kalmadı.Sömürüldük..

Kendi içime sığamadim ve buraya taştim.. Haykırmak istediğiniz bir şeyi içinize bastırmak zorunda kaldınız mı hiç?İçinize sığamayan o şeyi nereye dokeceginizi bilemediginiz..
1 kızım var,eşimle kızım 1 yaşına gelmeden,1 buçuk yıllık bir evliliği bitirme kararı aldık.aile problemleri,eşimin tutarsizligi idi sebep.Ben istedim,bende inanılmaz fevri,ateş püsküren bi kızdım o zamanlar..şimdi aradan 9 yil gecti ,çok severek ayrıldık.bitmemis demek ki..cocuk da etken olunca..bir araya geldik.yaklasik 3 buçuk ay oldu.yuzuk aldı,evlilik için zaman verdik birbirimize.ailelerimizle görüştük..herseyin iyileştiğine inandim..eşim çok sakin,kibar ve sevgisini hissettiren biriydi hiç güven problemimiz olmadı.baristigimizdan bu yana huzursuz eden bir kaç şey oldu,yalan söylediğini hissettim ama küçük şeylerdi geçiş süreci dedim görmezden geldim.seytan dürttü,kızımın tabletinde maili açık konum ve arama geçmişine baktim.son 3 ayda mutlu sonlu masaj salonları aradığını hatta 2 saat boyunca detaylı bi araştırma yaptığını gördüm.2 gün sonra gece linkleri attım bana öneride bulun,hangisini tavsiye edersin dedim.uyandi aptallasti, inkar etti ve üste çıkmaya çalıştı.sakinligimi korudum.hakkimi helal etmediğimi,gidip gitmemesinin önemi olmadığını,yeltenmesini dahi affetmeyeceğimi söyledim .dilerim kendini affettirebilirsun dedim.ertesi gün ona randevu alıp link ve kizlarin resmini attım,gittiği yerle mesajlastim.sana jest yapmak istedim,kızının annesi olarak.yalan soyleyecegine,böyle git tarzi hınç almaya çalıştım kendimce.yine kavga etmedim,sakinim.ayni gün akşam ona 2 gün süre verdim,ister çabala istersen hiç bir şey yapma.benim sorumluluklarım var ve bu sorunla kendimi yipratamam bu bana haksızlık olur dedim.ertesi sabah çiçekle gelip,özür diledi.sanki saçma bir şeyden tartismisiz da gönül alacak gibi.basitce.tartismadim.sana sınırlı değilim beni hayal kırıklığına ugrattin,gururumu incittin dedim.oyle kısa b8 konuşma gitti.sonra mesaj bir kaç satır özür söz pişmanlık telafi vaadi.ses çıkarmadım.su bir kaç günde,içim çürüdü.ne uyku,ne uyanık bir hal.ne algı,ne boş bir zihin.deli gibi masaj salonları,gidenler,yorumlar,aldatilanlar..kafamın içinde senaryolar.4 ay olmadı bir kaç kez gitmiş.birliktw olmamış içi almamış yalnızca rahatlatmislar vs.kafam uyuşuk.yuzume tiksinc bi ifade yapıştı.olanlari midem de aklım da almıyor.bu gece ona mesaj attım.hissettiklerimi,beni haketmedigini,4 ay önce verdiği sözleri unutusu,bana ve kızıma verdiği zarar..Derken kendi yoluma doğru,içimi ona döktüm. Rahatladım mi hayır.pisman miyim hayir.boslukta bile değilim tonlarca pisliğin altında agri çekiyorum.biri beni anlasın,biri bana bi şey söylesin ki kendimi biraz iyi hissedeyim.aklimi yitiricem
Aynı durumdayız arkadaşım.. Cok dardayım bende.. Kafayı yiycem.! neyim eksik, neyim kötü ya 11 yıldır herseyini çektim ailemden varlığımdan bütün hayat standartlarımdan herşeyden vazgeçtim..!
Bi defa kuruldu bu yuva ve 1 tane masumumuz oğlumuz var dedim yuttum bütün eziyetlerini 11 yıldır..
Ama bu son yaptığını kaldırmak taşımak çok zor..
Haketmedim..! Onca fedakarlığıma rağmen nasıl aldatır beni..?!
1 hafta önce yakaladım bende . Söz verdi gorusmiycem dedi ama konuşuyor halen..
Hattının yasal sahibi benim , bi mesajla girip uygulamadan istediğim zaman bakabiliyorum aradığı numaralara.
Gözümün içine baka baka yalan söylüyor halen...!!! İçim yanıyor kaynıyor parçalanıyor ama bosanamam da.
Çalışıyorum ama ailem ne bu şehirde dul çocuklu bi kadın olarak kalmama izin veriyor nede çocuğumu istiyor kabul ediyor
Abimle her büyük olayda tartışıyoruz ve çocuğu bırak öyle gel diyor babası baksın diyor cahil.
Öyle çaresizim ki anlatamam.. Canım yanıyor çok yanıyor çok..

Aynı durumdayız arkadaşım.. Cok dardayım bende.. Kafayı yiycem.! neyim eksik, neyim kötü ya 11 yıldır herseyini çektim ailemden varlığımdan bütün hayat standartlarımdan herşeyden vazgeçtim..!
Bi defa kuruldu bu yuva ve 1 tane masumumuz oğlumuz var dedim yuttum bütün eziyetlerini 11 yıldır..
Hattının yasal sahibi benim , bi mesajla girip uygulamadan istediğim zaman bakabiliyorum aradığı numaralara.
Gözümün içine baka baka yalan söylüyor halen...!!! İçim yanıyor kaynıyor parçalanıyor ama bosanamam da.
Çalışıyorum ama ailem ne bu şehirde dul çocuklu bi kadın olarak kalmama izin veriyor nede çocuğumu istiyor kabul ediyor
Abimle her büyük olayda tartışıyoruz ve çocuğu bırak öyle gel diyor babası baksın diyor cahil.
O kadar üzüldüm ki..kendi içinde yaşadığım kaos,çocuğun sorumluluğu ve etrafındaki cahil insanların sana ördüğü duvarlar..ayrı eve çıkamıyorsun da ev arkadaşı bak..çocuğu bırakmak ne demek,insan evladını bırakır mı.. bir anneye bunlar nasıl söylenir.. siz mevcut şartlarda kendinize düzen kurmaya ayırın enerjinizi..size akıl vereceklerine aileniz destek sağlasın gerekirse..üzülerek söylüyorum bu zihniyette bir toplulukta kabul edilseniz dahi ne siz barinabilirsiniz ne de çocuğunuz.. sessiz kalın birikim yapın, ev arkadaşı arayın.. en kısa sürede ayrılın.. bunların hepsi, kurulu düzeni terk etmek zor biliyorum.cocuk sorumluluğu almak da çok zor..hepsini yaşadım,üstelik 19 yaşındaydım.guclu durun,her gün saygısızlığa uğramaktansa,farklı zorluklara göğüs germek inanın daha iyi gelecek size..kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcınız olsun..etrafınızdakilere vicdanları olduğunu hatırlatsın ve şansınızı daim kılsın dilerim..

Alışkanlık değil zayıflık,arsızlık ve en çok da edepsizlik olarak düşünmüştüm ben de
Parayla işini gören adamlara saygı duyamıyorum ben de. Kadına ulaşma yöntemi çirkin. Ne bir jest, ne bir gönül alma, kalp çalma, güzel söz, emek, çaba.. Bas parayı al koynuna. Böylesinden hayır beklemesin kimse.

Önce hattınızı kapattırın. Kimseye hat verilmez. Nerden biliyorsunuz terör örgütü ile bağlı olan kimselerle konuşmayacağını. Yasak bir uygulamayı indirmeyeceğini. bu devirde birine hat verilir mi?

Önce hattınızı kapattırın. Kimseye hat verilmez. Nerden biliyorsunuz terör örgütü ile bağlı olan kimselerle konuşmayacağını. Yasak bir uygulamayı indirmeyeceğini. bu devirde birine hat verilir mi?
İlginiz tavsiyeniz için çok teşekkür ederim ve haklısınızda ama yıllardır kullanıyor bu hattı ve birde ilk yıllarda eşiniz olunca , aynı yastığa baş koyduğunuz adam , aklınıza bu tarz düşünceler hiç gelmiyor..
Bigün ayrılmayı başarabilirsem ilk yapacağım hattını iptal ettirmek olacak. Ama bunun içinde biraz daha zamana ihtiyacım var malesef

O kadar üzüldüm ki..kendi içinde yaşadığım kaos,çocuğun sorumluluğu ve etrafındaki cahil insanların sana ördüğü duvarlar..ayrı eve çıkamıyorsun da ev arkadaşı bak..çocuğu bırakmak ne demek,insan evladını bırakır mı.. bir anneye bunlar nasıl söylenir.. siz mevcut şartlarda kendinize düzen kurmaya ayırın enerjinizi..size akıl vereceklerine aileniz destek sağlasın gerekirse..üzülerek söylüyorum bu zihniyette bir toplulukta kabul edilseniz dahi ne siz barinabilirsiniz ne de çocuğunuz.. sessiz kalın birikim yapın, ev arkadaşı arayın.. en kısa sürede ayrılın.. bunların hepsi, kurulu düzeni terk etmek zor biliyorum.cocuk sorumluluğu almak da çok zor..hepsini yaşadım,üstelik 19 yaşındaydım.guclu durun,her gün saygısızlığa uğramaktansa,farklı zorluklara göğüs germek inanın daha iyi gelecek size..kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcınız olsun..etrafınızdakilere vicdanları olduğunu hatırlatsın ve şansınızı daim kılsın dilerim..
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Rabbim sizinde yardımcınız olsun sizin gülmemiş ama kızınızın yüzü bi ömür hep gülsün karşısına hep iyi insanlar çıksın inşallah..
İnanın insan bu coğrafya da doğduğu ailesinde gulemiyosa bi ömür gülemiyor malesef. Kaderi peşini bırakmıyor
Zaten ailem anlayışlı insanlar olsaydı bi kaçış gibi eşimi tercih eder mıydım.?
Ama yapacak bişey yok artık yaşanacağı varmış..
Şu saatten sonra dediğiniz gibi görmezden gelip yaptığı herseyi , bi yandan para biriktirip bi yandan da oğlumu hayatın zorluklarına karşı hazırlayıp güçlendiricem inşallah..
3 , 5 yıl daha sabretmem gerek

X