Baristigim esim masaj salonunda beni aldatmis

4 ay olmadı bir kaç kez gitmiş.birliktw olmamış içi almamış yalnızca rahatlatmislar vs.kafam uyuşuk
İşte aldatmış olmuyor mu o zaman?4 ay içinde gitmiş değil mi?
hakkimi helal etmediğimi,gidip gitmemesinin önemi olmadığını,yeltenmesini dahi affetmeyeceğimi söyledim .dilerim kendini affettirebilirsun dedim
Siz af bekliyorsunuz.😐Bitirmemişsiniz bence.

İlk tepkklerimdendi.bu gece onu terk ettim.geri dönmemek üzere.okurken tutarsiz gelebilir fakat böyle bir durumda insan ilk etapta uyusuyormus karar verme yetisini kısa süreliğine kaybetmek gibi bir sey
Eski eşiniz kendisini affettirsin istemişsiniz ama çaba göstermemesi sizi daha çok üzmüş gibi duruyor.

Konduramadim.olayin sokuyla karar veremedim.bu duruma da 2 gün dayanabildim.yargilamak çok kolay insanları,benim kızım bizi hiç bir arada görmemişti.ona birlikte tatil sözü,odasına alacağımız mobilyalar yaşayacağımız ev vs bir çok plan yaptık.7yasinda bir çocuğa bu durumu açıklamak beni ürküttü. İstedim ki düzeltsin,geçsin,bitsin. 2.gun midem almadı.aklimin almasına da gerek kalmadı bitirdim.cocugumun da hayatında travma bıraktı diyebiliriz

Ben anlamadım siz öğrendikten sonra tekrar mı gitmiş? Her türlü aldatmış. Kendini affetirebilse evlenecek misiniz tekrardan? boşanmışsınız kızınız da sizde ayrılığa alışmışsınız yeni Bi hayat kurmuşsunuz bu adama geri dönülür mü bile bile lades denir mi?

.4 ay olmadı bir kaç kez gitmiş.birliktw olmamış içi almamış yalnızca rahatlatmislar vs

Ay buna hiç inanmadım.
Hadi diyelim gitmiş, pişman olmuş, içi almamış , bir şey yapmamış. O zaman neden birden fazla gidiyor ki ? Öyle olsa ikinciye gitmez.
Bilemiyorum, hiç bir şey yaşamamış olsa da, bir arayışa girmesi , bir seylere yeltenmiş olması bile çok itici, güvensiz. Ha yapmış , ha yapmamış dedirtiyor.

Henüz evlenmemişsiniz, evlenmeyin bence.

Ay buna hiç inanmadım.
Hadi diyelim gitmiş, pişman olmuş, içi almamış , bir şey yapmamış. O zaman neden birden fazla gidiyor ki ? Öyle olsa ikinciye gitmez.
Bilemiyorum, hiç bir şey yaşamamış olsa da, bir arayışa girmesi , bir seylere yeltenmiş olması bile çok itici, güvensiz. Ha yapmış , ha yapmamış dedirtiyor.

Henüz evlenmemişsiniz, evlenmeyin bence.
Önemli detaylar değil.yeltenmesi bana büyük saygısızlık.sindiremem

Kızınız 7 yaşında ama 9 yıl önce ayrıldık yazmışsınız, tam anlamadim ama ex şerefsizi affedecek olsam 9 yıl beklemezdim.Sadece kızınız için affettiginizi düşünmüyorum.Muhtemelen Kızınıza kendinizi adadiniz ve hayatiniza kimseyi almadınız.Ex kişisi düzenli cinsel hayat, bakım ve kızına yakın olmak için size yaklaştı ve ikna oldunuz.Simdi de kocaman bir hayal kırıklığı.. Sizin adınıza üzüldüm.Hayat sizin, karar sizin.
Ama ben olsam bu saatten sonra asla evlenmez, asla da görüşmezdim.Ben de boşandım kızım 8 yaşında.Evet tarvmalari var.Ama aynı evin içerisinde aldatıldığıni bilerek yaşayan bir anne figürü olmaktansa ( ki bir gün mutlaka açığa çıkar) boşanmış, yalnız anne olmayı tercih ettim.Aldatan exi affetmedim.
Mutlaka smear ve kolposkopi yaptırın.Ayrica bulaşıcı hastalık testleri.Ihmal etmeyin en değerli kişi sizsiniz.Siz iyiyseniz kızınızda iyi

Ben anlamadım siz öğrendikten sonra tekrar mı gitmiş? Her türlü aldatmış. Kendini affetirebilse evlenecek misiniz tekrardan? boşanmışsınız kızınız da sizde ayrılığa alışmışsınız yeni Bi hayat kurmuşsunuz bu adama geri dönülür mü bile bile lades denir mi?
Öyle bir niyetim yok.ben zannediyorum ki olayın şoku ile kabullenmek istemedim o an.

Kızınız 7 yaşında ama 9 yıl önce ayrıldık yazmışsınız, tam anlamadim ama ex şerefsizi affedecek olsam 9 yıl beklemezdim.Sadece kızınız için affettiginizi düşünmüyorum.Muhtemelen Kızınıza kendinizi adadiniz ve hayatiniza kimseyi almadınız.Ex kişisi düzenli cinsel hayat, bakım ve kızına yakın olmak için size yaklaştı ve ikna oldunuz.Simdi de kocaman bir hayal kırıklığı.. Sizin adınıza üzüldüm.Hayat sizin, karar sizin.
Ama ben olsam bu saatten sonra asla evlenmez, asla da görüşmezdim.Ben de boşandım kızım 8 yaşında.Evet tarvmalari var.Ama aynı evin içerisinde aldatıldığıni bilerek yaşayan bir anne figürü olmaktansa ( ki bir gün mutlaka açığa çıkar) boşanmış, yalnız anne olmayı tercih ettim.Aldatan exi affetmedim.
Mutlaka smear ve kolposkopi yaptırın.Ayrica bulaşıcı hastalık testleri.Ihmal etmeyin en değerli kişi sizsiniz.Siz iyiyseniz kızınızda iyi
Durum bundan ibaret..söylenecek bir şey birakmamissiniz bana,tesekkur ederim.anlasilmak iyi geldi..

Siz ayrıldıktan sonra mı hamile kaldınız?

Öyle bir niyetim yok.ben zannediyorum ki olayın şoku ile kabullenmek istemedim o an.
Evet vazgeçtiğinizi sonradan okudum en doğru karar. Bi şekilde ikna etmesine izin vermeyin. Eski eşini kızını yeniden kazanma şansı bulmuş yuvasını düzeltmek için bi şans daha vermiş hayat onun eline ama s.lak herif öyle aşık olarak da değil gidip masaj salonlarında o şansını kaybetmiş, Üstelik buna ihtiyacı yokken. Belki yalvarır yakarır aman diyim, şimdi kızınızın yaşadığı travma tekrar evlilik boşanma olursa daha da büyük olur.

.dilerim kendini affettirebilirsun dedim.
Adama böyle dersen kaybetme korkusu yaşamaz gönlünü alırım nasıl olsa affeder diye düşünür.
Yorumları okumadım bu sitelere seninle görüşmeden önce mi bakmış? eğer seninle bir araya geldikten sonra baktıysa gözün aydın diyelim evlenmeden görmüş olmuşsun ve bunda da bir hayır vardır ki karşıma çıktı diye düşünmelisin. 9 Sene uzun bir süre hem o hem sen bu sürece alışmışken tekrar birbirinizi üzmeye gerek yok bir erkek için 9 sene çok uzun süre evlendiğinde bekar hayatından çıkabilecek mi?

X