Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
stendal diye bi marka var barbara bort bulamayınca onu aldım..çok süpermiş güya..denicez bakalım..300 ytl fiyatı..barbara bortu bulamamak bana pahallıya mal oldu..:)yinede teşekkür ederim cevap verdiğin için..

kızlar 300 ytl ye krem alıcağnza gidip selülit tedavisi yaptrn ve kesin sonuç..

merhabalar,
cosmotek'den almaya çalıştım ama sepete at dediğimde 0 adet alabilirsiniz diyor. Sanırım stoklarında kalmamış ürün Ben alamadım Bu sorunu yaşayan var mı ?

merhabalar,
cosmotek'den almaya çalıştım ama sepete at dediğimde 0 adet alabilirsiniz diyor. Sanırım stoklarında kalmamış ürün Ben alamadım Bu sorunu yaşayan var mı ?

Merhaba, bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar.
Barbara bortla ilgili tüm yorumları okudum ve en sonunda almaya karar verdim. Cosmotek'den sipariş vermiştim dün elime geçti. LECRA bende 2 hafta öncesine kadar aynı sorunla karşılaşmıştım fakat şimdi hallolmuş. dün ilk defa denedim aynen denildiği gibi güçlü bir yanma hissi ve kızarma oldu. daha önce niveanın ürününü kullandığım halde hiç işe yaramamıştı. umarım barbara bort işe yarar. neticeyi ilerleyen zamanda yazarım size.

ay arkadasım yaz bekliorz yorumunu mutlakaaaa bizi ihmal etme bnm selülitler 4.derece çıldırcam artık

arkadaşlar merhaba ben de uzun zamandır selülit ile savaşıyorum kışın görmezden gelip yazın tutuşuyorum.pek çok krem denedim ama işe yaramıyor.spor şart!!!! bir ara dove selülit kremi kullnamıştım fena değildi.barbara bortun kremi konusunda da şüpheliyim kullanıp fayda görenler yazsın lütfen

arkadaşlar ben küçük bir kasabada yaşıyorum ve nette aradım ama cosmotek tatilde olduğu için satış yapamıyormuş nerden bulcaz bunu yardımmmm

ciddimisiniz ya nolurr bi işe yarasın artık hiç birine inancım kalmadığı için buna da inanamıyorum vıchy'i bende kullandım gerçekten bi işe yaramıyo sadece sürmedim tabiki sabah 6 da kalkıp hergün 1.5 - 2 saat yürüdüm bunada denicem inş bi işe yarar yaa..bide kas yapmayan hangi hareketler var bi yazar sanız sevinirim şimdiden tşkler..

kızlar bence deneyin 3 gündür kullanıyorum ve bacaklarımı bu kadar kısa süre içinde bile daha sıkı hissediyorum, en azından laçkalıklar bile hemen sıkılığa kavuştu, yürürken hani bacakların, kalçaların sallandığını hissedersiniz ya, % 60 azaldı diyebilirim, ayrıca keselemeye gerek yok, bol masajla birlikte sürerseniz bacaklarınız kızarmaya başlıyor ve işe yaradığını hissediyorsunuz, uzun bir süre kullanıcam, eşim en iyi testi yapar ve objektif olarak eleştirir.. Ona gösterip gelişmeleri daha iyi anlamayı düşünüyorum : )

Şirinevler Süvari Kozmetikte satılıyor.. Tam şirinevler metrobüs durağının biraz gerisinde E-5İN kenarında sağda kalıyor.. Ayrıca gitmek istemeyenler için internetten sipariş verebilirsiniz.. Ben netten aldım Süvariden. Güvenli bir şekilde geldi.

Uzun zamandır yazılmamış konuyu hortlatıyorum

Kullanıpta memnun kalanlar fazlasıyla var sanırım ama merak ettim, kullanmayı bıraktığınızda hemen eski haline döndü mü?
Etkisi uzun süreli mi?

Selülütlerim aldı başını gitti ve asla sporla da kurtulamıyorum. Tamamen bitkisel hayata döndüm, hareket yok, yemek çok.
Selülütler 4. dereceye geçti çünkü yatarkende belli oluyor.

Okuyunca umutlandım, bana önerisi olan var mı, yardım istiyorum kullananlardan. Özellikle de böyle ağır selülütü olupta geçti diyebilende var mıı

Selam Gökçe, masaja gittiğin salonda kullandıkları kremin adını öğrenip yazarım demişsin uzun zaman olmuş. Öğrenebildin mi, paylaşır mısın lütfen?

Benim selülitlerimde 3.derece ve ağrılı....Dolaşım bozukluğuda var....Napıcağız?Şaşırdım açıkcası..Bu krem işe yarayacakmı?Kremlerden umutsuzum çünkü....

Arkadaşlar merhaba;
Ürünü ilk net ortamına ve kk' ya taşıyan biri olarak konuya 3 sene ara verdikten sonra tekrar yazıyorum.
3 sene ara verdim ama elimde hala bir tüpten az miktarda kalmıştı.
Normalde kozmetik ürünlerinin raf ömrünün bir yıl olduğu söylenir.
Ben buna rağmen ürünümü atmamıştım.
Biraz önce duştan sonra kalan ürünü bitirmek maksadıyla kullandım.
Şuan sürdüğüm yerler cayır cayır yanıyor.
Vücut ısısının artmasıyla yağ yakımı doğru orantılır.
Ölçümlerimi ve fotoğraflarımı çekeceğim.
Kalan ürünüm bittiğindeyse sizinle paylaşacağım.
Eğer sürdüğünüz yerde yanma olmuyorsa ürün işe yaramamış demektir.
Bence boşuna kullanmayın.

Bu arada foto çektimde selülitler belli olmadı ya
ölçüde 63 cm

Eklentiler

• $27042011450.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 206
  • $27042011450.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 179
Son düzenleme:
sizinkilerde selülit mi?:)))Birde bizimkileri görsennn:)
ay ama nedense fotoğrafta gözükmedi:26:
birde benim bacağımdan çok göbek altımda 2 doğum yaptım onun etkisiyle çatladılar
henüz daha göbeği tam eritemedim rahat göremiyom

bu krem cok ilgimi cekti..bugune kadar nivea,dove,vichy,yabanci bir marka ve clarins kullandim..clarinsin ferahlatici etkisi vardi guzeldi etkili oldugunu dusunuyorum..nivea ve dove uzun kullanimda ise yaradi tabi sporda yapmistim..vichy yesil olani kullandim ve bisey anlamadim.
bu krem cok ilgimi cekti hem isitici etkisinin olmasi hemde icinde parafin olmasi..cunku parafinin inceltici etkisi vardir,kafein icinde bunu soyluyorlar icindeki gliserinde yumusaklik vermesi icin parafinden dolayi isinan ten kurumasin diye..umarim burada bulurum denemek istiyorum..

slm herkese..
hani herkes der ya kullanıp yazıcam ama genelde kimse yazmaz...biz merakla bekleriz ama yazan olmaz genelde..ben yazıorum size.
barbara bort süper bi krem.2 yıl önce kullanmıştım ben sadece 1 kutu kullanmama rağmen süper farketmişti.nişanlıdydım balayına gidicez ben bu bacaklarla nasıl gidicem diye bunalıma girmiştimo zman istanbulda değildim derken,

şöyle oldu barbara bort un adını bile duymamıştım ben daha önce herhangi bir selülit kremi almaya gttim parfümeriye.oradaki kız bana barbarayı öve öve bitiremedi.alanların gelip teşekkür ettiklerini vs vs.bende ikna oldum ve aldım tabi sonuç ise mikemmel...benm çok fenaydı selülitlerim dizlerime kadar iniodu popomda bacaklarımda heryerimde vardı.o zmanlr tabi öğrenciydim spor flnda yapamıodum ve abur cubur dışarda fast food yemeler derken çok fenaydım.vel hasıl barbar süper işe yaradı. şimdi ise evleneli 20 ay oldu.evlendikten sonra 6 ayda tam 9 dilo aldım ve selülitlerde geri geldi tabi.çalışmadım 1 yıl ye iç yat evde otur derken kilo aldım.sonra spor dengeli beslenme ile kilolarımı verdim şükür 1 yıl oldu ve almadım geri kiollarımı.spor çok faydalı yağ yakımı için çok önemli bi nokta kremler vs. sadece destekleyici ama barbaradan çok memnun kalmıştım şimdi yaz geliyor tabi.benm çok fazla deil selülitim şu an ama yinede bazı yerlerde var.barbara tekrar alıcam hatta bugün eşime sordurdum fiyatını kadıköy de eda parfümeride var 54 liraymış.internette 64 liraya buldum iki yerde. bi kaç hafta sonra alıcam bakalım.

önemli nokta şu yalnız barbarayı mutlaka duş tan sonra sürmeniz gerek.duşunuzu alın normal saçınızı vücudunuzu yıkayıp banyonuzu yapın bacaklarını ız yada poponuzu selülitin olduğu yeri watsons vs.lerde satılan selülit masaj fırçaları ile yada ham ipek keseler var onlarla hafif fırçlaayın aşağıdan yukarıya hafif kızarana kadar .çıkınca da vücdunuzu havluya kurulayıp kremi sürün.hafif kızarıp yanmaya başlıo.bi kaç kere evin koridorunda çıplak koşun rüzgar gelsin bacaklarınıza yangını geçio iyi oluo sonra 1-2 dk sonra geçio zaten normal kıyafetinizi giyin gününüze devam edin. spor yaparsanız kremi sürdükten sonra daha iyi olur tabi.
uzunca yazdım ama ben çok faydasını gördüm.sizde görün diye yazdım.masajı unutmayın her banyoda yaz ış bacaklarınıza masaj yapmayı alışkanlık haline geitirn.ben eskiye göre çok çok iyi durumdayım çok az popo kısmında var şu an.bu arada boyum 1.67 kilom ise 55 ama selülitin kiloyla alakası yok biliosunuz.
bu arada kola denen o zıkkımdan yağda kızarmış hertürlü maddeden ve şekerli çeylerden uzak durmaya çalışın...
herkese selülitsiz günler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…