Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
sonuç almana çok sevindim canım bbizde limonilezeytin arkadaşımızla bugün verdik sipariş umarım bizde memnun kalırız.. bu ara senin selülitler kaç dereceydi ve ne kadar azalma oldu? hiç incelme oldumu ve spor yaptınmı hıı bide günde kaç kere ve nasıl kullandın:) ayy çok soru sorduummmm :p

Aşkolsun canım birbirimize soru sormayacaksak ne işimiz var forumda memnuniyetle cevaplarım kaydirigubbakcemile5
Benim selülitlerim 2. dereceydi ,kullandığım sürede çok iyi sonuçlar aldım neredeyse sıfırlandı bile diyebilirim ama gerçek şu ki bırakınca az da geri dönüş oluyor kafamçokkarıştı.
Spor ilk iki kutuyu kullanırken günde 30 dk şeklinde yaptım yanında hafif bir diyette uyguladım.Sabah,akşam kullandım streçle filan sarmadım ( öyle şeyler içimi daraltıyo ) ama az az değil her üst bacak ve kalça için en az bir ceviz kadar kullandım.
Evet diyet ve sporla kilo da verdim hatta 5-6 kilo kadar verdim ama bacaklarım hiç bu kadar ince olmamıştı zayıfken bile .Şu kadarını söyleyeyim şu an bacaklarım içten birbirine hiç değmiyor .Az bişey basen kısmımda kaldı kilo vermek istemediğim için son 1-1.5 aydır spor ve diyet yapmıyorum kremi de bıraktım vücut dinlensin diye .Bir haftadır yeniden başladım ,yanlarda kalan kısımlara sürüyorum yanlardan birer cm daha incelince tamamdır delikafadulden.Başka sorun olursa lütfen çekinme .

çok teşekkür ederim canım.. bende spor yapmak istiyorum kullanırken ama diyet yapamam:) başka sorum yok canım teşekkür ederim:) bizde sonuç alırız umarımm yaaa....

kızlar kremi denedim ve sıcağı sıcağına yazıyoruumzemuszemus evet ilk sürdüğümde yanma olmadı dedim bendede yanma olmayacak galiba sonra mutfağı süpürdüm süpürgeyi bir bırıktam ki cayır cayırkaydirigubbakcemile3 kızarma var şuan yanmaya başlayalı 5 dk oldu hala devam ediyor.. bakalım bu yanması inşallah iyiye işarettir.. hı şimdilik kese felan yapmadan sürdüm kızlar öle daha etkili diyordu ama bu şekilde de yanma oldu yani.. ben sizi yine gelişelerden haberdar ederim.. :lepi:

arzu-peri gelişmlerden bizi haberdar et her daim.. saol canım.. umarım faydasını görürsün..

tabiki bildireceğim arkadaşlar.. bu sabah tekrar sürdüm ilk sürdüğüm kadar yanma omadı. saat 9 gibi felan tekrar süreceğim, bu kez kabak lifi ile iyice kese yapıp süereceğim bakalım ne olacak..

hayret bir şey yaa.. günlerce bekledim bi sonuca varalım diye 2-3 gün ev taşıdık o arada internete giremedim bi baktım ilk ben dediğim halde beni beklemeden almışsın arzu_peri. her neyse ya güle güle kullan. ht2bor almak istersen beraber alabiliriz canım... başka almak isteyenler bana özel mesaj atabilirler.

kizlar merhaba,bende bu kremi yaklasik 20 gundur duzenli kullaniyorum,olcum yapmadigim icin inceldim mi anlamadim ama selulitlerim azalmadi bnmmafoldumben belki bunyeyle ilgilidir???

kızlar bugün kremimi aldım,arzuperi arkadaşım yolladı az önce denedim çok yanma olmadı azcık kızardı ayy bakalım sonuç inşallah iyi olurzemuszemus

lolabunny, sen bana özel msj attığında madem interneten alacam neden alayımki gibi bir şey yazmıştın yani olumlu birşey yazmadın sonra tekrar soruncada cesvp gelmeyince bizde limonilezeytin arkadaşımızla acele ettiğimiz için sizdende ceevap gelmeyince aldık.. bu arada kremin geldiğne sevindim limonum.. bende şimdi msn den yazmıştım sana :) umarım işe yarar.. selülitlerimde şimdilik b fark yok gibi zaten 4 gündür kullanıyorum ama tenimde bir pürüzsüzlük var sanki.. bu arada sporda yapmaya çalışıyorum bakalım.. hayırlısı...

öff.. sen bana özel mesaj attın sen istanbuldasın sen al bana yolla diye. Ben de sana dedim ki zaten internetten alıcaz istanbulda olmamın bi anlamı yok. Kredi kartımın limiti dolu ben kredi kartımı veremem internete sana para göndereyim demiştim.

canım msjın hala duruyor para göndereyim sen al demedin öle olsa zaten tamam derim ben..yazdığın şeyi kopyalayıp yapıştırıyorum..

Cevap: barbara bort

--------------------------------------------------------------------------------

cano internet üstünden satış yapıyorsa neden ben aliim ki:) istanbulda olmamın bir faydası yok o zaman yani internetten satış yapıyorsa:) kredi kartımızı güvenip veremeyiz ki?

bende buna karşı zaten sen al demedim yani ister sen al ister ben adresimize göndeririz diye gibi bişiy yazmıştım ama bu yazdığından sonra daha cevap gelmedi.. sen neden ben alayımki felan diye yazınca ben almayaağını düşünmüştüm tekrarda cevap gelmeyince... hatta bşka biri daha istedi ilk sana dediğm için olmaz dedim. dediğim gibi yazdık cevap gelmedi aldık yani kusura bakma yoksa sana kastım yok:) durum bundan ibaret..

sen bu mesajımdan sonra bana bi mesaj daha yazmıştın sanırım evet:) ama ben de bir kişi daha bulmaya çalışıyoruz falan diye beklemedeydim. o mesajda kredi kartımı güvenlikten ötürü vermem mümkün değil başka bi yöntemle yapabilir miyiz gibi bişey kastetmiştim:) işte o 3. kişiyi beklerken ve sen bana bir sürü yazarken ben ev taşıyordum:) o yüzden giremedim internete.bayağı da bir süre geçti o arada aslında sen de haklısın.neyse yanlış anlaşılma olmuş aynen:) hallettiğimize sevindimyerimseniben

yok canım ne gerilmesi.. sadece açıklık getiriyoruz olaya:) he bu arada cosmotekshop un istanbulda mağazasıda varmış sanırım pendikteydi.. eğer yakınsan bakabilirsin sitede numaraları var..

slm arkadaşlar..ben burada yenıyım..yorumlarınızı okuyarak faydalı olacagını duşunup barbara bort un kremını aldım..neredeyse 10 gundur kullanıyorum..ama bende ne kızarma ne yanma hıç bırşey olmuyor..surdukten sonra masaj aletı bıle baglıyorum ııce fayda etsın dıye ama gene yok:)
benım gıbı kızarma yanma olmayan arkadaşlar fayda gordulermı onu merak edıyorum????

canım duşa girip iyice kese yap ondan sonra sür kremi o zaman daha etkili oluyor.. zaten ilk sürdüğünde yanma oluyor sonraçok hafif ısı hissediyorsun..

X