Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
üşenmedim bütün mesajları tek tek okudum. anlatılanlar çok güzel. lütfen kullananlar tecrübelerini paylaşmaya devam etsin. hepinize teşekkürler

kızlar bende 12 gündür kullanıyorumi şimdilik selülitlerde bir değişiklik yok gibi, ama bacaklarımda sıkılaşma ve pürüzsüzlük hissediyorum.. bakalım 1 ay olsun sonuç ne olacak.

Selam arkadaşlar ben az önce üye oldum sırf sizlerle bu ürün hakkında paylaşımda bulunabilmek için.Ben bu ürünü dün Şirinevlerdeki Süvari kozmetikten mağazadaki danışmanın tavsiyesi ile 46 tl'ye aldım.Memnun kalan müşteriler tarafından çok talep olduğunu söyledi.Bende güvenip aldım bu sabah bi araştırayım derken burayı buldum ve inanın bu saate kadar bütün yorumları okudum Dün akşam yaptıklarımı sırasıyla anlatayım mağazadan kendimi eve nasıl attığımı bilmiyorum delikafadulden hemen ab rocketımla 700 mekik ardından 30 dk bisiklet ve sonrasında pestil gibi banyoya girdim danışmanın dediği gibi önce yüzüme kullanmaktan vazgeçtiğim şişesinde yarım kalıp köşeye atılmış:jeyyar: bir peelling ürününü selülitli bölgelere çiğ köfte yoğururcasına hışımla masaj yaparak sürdüm.Çıktıktan sonra kurulanıp bismillah deyip kremi büyük bi heyecanla açtım başta komple bacaklarıma olmak üzere heryerime yarı cimri(çabuk bitmesin diye :kedi:) yarı bol kepçe (en iğrenç olan yerlere) sürdüm.Sonra eşimi yalvar yakar sürmeye ikna ettim kaydirigubbakcemile3 kalça ve göbek kısmıma kollarımın üst kısmına sürdü.Sonra beklenen oldu ve ben neft yağı sürmüş gibi ortalıkta dolanmaya başladım hihoyyyt (eşiminde ellerine bacağına bulaşmış o da yandı benle beraber aşk bu olsa gerek ettiği dırdırları geçiyorum :kedi: ) neyse eşimin acı çekmeme rağmen sevindirik halde ortalıkta dolaşmam konusunda deli olduğumu düşünmesine aldırmadan zevkle bu acıyı göbeğim hariç heryerimde hissettim.Göbeğim pamukkale travertenleri şeklinde olduğu için sanırım tam nüfuz edemedi krem napıcanı şaşırdı nerden başlim gibilerinden :roflol: o yüzden morali bozmadım yılmıcam o göbek taklidi yapan puding gibi sallanan şey gidicek inşallah.Bu arada sabah işe geç kalırım diye süremedim erken kalkıcam bundan sonra mecbur mafoldumben.7 ağustosta izne çıkıyorum umarım selülitlerim ve yağlarımda benle beraber gelmez.Gelişmeleri aktaracağım arkadaşlar çok yazıp gözlerinizi yorduğum için kusura bakmayın herkese selülitsiz taş gibi vücutlu günler dilerim. zemuszemus

kızlar bağlantımdasorun var uzun süredir giremiyorum şimdi cafeye geldimde yazıyorum.. valla açıkcası ben öle çok fayda görmedim , sadece sıkılaşma var ve bir de bir pürüzsüzlük.. ama son 1haftadır düzenli kullanamıyorum.. durum böyle işte...

Arkadaşlar bende yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum tamamen kayboldumu derseniz hayır ama sanki selülitler birleşmeye başladı ilk görünümden baya farklı hale geldi.Sanırsam hepsi birbirine yapışıp kullanmaya devam ettikçe yok olucaklar sporda yapıyorum tabi ondanda olabilir CADIARZU ayrıca 1 kutu bitti denildiği gibi 1 ay gitmedi yenisini alıp almamakta kararsızım değiyormu o paraya şüphelerim var tatile çıkmama 10 gün kaldı Allahım bi mucize lütfen mafoldumben

deneyenlerden biri de benim. ama henüz 1 kere kullandım :) feci yandım duştan sonra sürmüştüm. fakat bugün süremedim yarın kısmetse =)

geceleri önce kabak lifini kuru kuru sürtüyorum sonra oriflame ampul kullanıyorum. gündüz duşta yosun sabunu ve ardından krem.. sonuç alırsam yazarım. tabii hangisinin işe yaradığını nasıl anlayacağım bilmiyorum :S en iyisi ben ampuller bitince kreme devam edeyim

merhaba kızlar!!Bende aranıza yeni katıldım ve tam 1 aydır BB kullanıyorum ancak selülitlerinde düzelme var mı derseniz HAYIR :sinifsinif: oysaki ne umutlarla almıştım bu kremi cosmotekten sipariş verdim dolayısıyla tam 3 kutu krem aldım daha 1 kutuyu bitirdim ama tık yok üstelik haftanın 3 günü spora da gittim,günde 2 kere duş alıp uyguladım ama olmadı olmadı.Neyse daha 2 kutum daha var hala birazcıkta olsa umudum var çünkü kutunun üstünde 2 ay düzenli kullanın yazıyo belki önümüzdeki ay güzel gelişmeler olur

bende bu kreme çok inanmıştım ben ve basen bölgeme sürücektim ancak olumsuz yorumlardan sonra vazgeçtim

ve son kez kullandım..işe yarıyor diyemiycem arkadaslar.selülitlerim başlangıç olmasına rağmen sonuç vermedi.sıkılasma var mı ewet ama iyileşme,hayır.

kremi kullanıp da memnun kalanlar neredesiniz?

son msjlar hep olumsuz...alayım mı almayayım mı bilemedim şimdi bilmiyorumkismile

ve aldımm bayanssulusmile

bu kremi sürüp de kızarmamak imkansız kızlar

eğer kızarmadıysa yetersiz masaj yaptınız demektir ben baldırlarıma ve göbeğime, belime uyguladım ve toplam yarım saat masaj yapmışımdır

çünkü kaslar en az 10 dk sonra ısınmaya başlar ve kaslar ısınmazsa krem etkinliğe geçmez
etki ettiğini de kızararak gösterir...

bu topiğe uzun zamandır kimse uğramamış ama ben yine de sonuçlarımı yazıcam

ilk kullanım sonrasındaki düşüncem olumlu ben sevdim bu kremi

kaslarımın ısındığını hissettim sanki spor yapmışım gibi yani...
düzenli kullanıldığı taktirde ve yeterli masaj yapıldığında, bol su içilip en az 30 dk yürüyüşle güzel sonuçlar almamak imkansız gibi

kullanan yok mu bu kremi? kızlar 2 günde belim 2 cm inceldi mucize gibi bu krem zemuszemus

Merhaba kızlar,

Ben bugün kremi aldım. Şimdi saat geç oldu, o yüzden yarın sabah başlayacağım. Yosun lifinden bulamadım ama, o yüzden klasik kesemizle kese yapıp, öyle uygulamayı planlıyorum. Bir de Lush'tan aldığım bir karışım vardı, ölü derileri atıyor ve cildiniz yumuşacık oluyor. Onu da uygulayacağım.

Yarın sabah da her yerimi ölçüp not alacağım. Ben bir de kollarımın üst kısımlarına da sürmek istiyorum. İçinizde deneyen var mı? Kolları inceltmeye yarar mı acaba? Benim üst kollarımın alt kısmında hep bir yumuşaklık var, o yok olsun istiyorum.

Bu arada benim bu ürünü almaktaki asıl amacım incelme, selülit değil. Çünkü sporcuyum, selülitim yok gibi bir şey (ya da ben öyle zannediyorum). Ama iş yoğunluğundan ve sonrasında gelen sakatlanmadan dolayı 7 aydır hiiç spor yapamadım. Banyomuza da geçen gün spot lamba aldık. İşte o zaman bacaklarımın yan kısımlarında kalçalarıma doğru selülitler olduğunu gördüm. Spotu kapatıp normal lambayı yaktığımda selülit falan yoktu ortada. Ama spotu yaktığımda geri geldiler eyvahedigeldismile Bacaklarımın kalınlığı üstüne bu da eklenince geldiler bana tabi. Dün internette araştırırken sizin yazdıklarınızı gördüm ve hemen bugün aldım, o derece gaz bir insanım yani. Dün hemen sporuma da başladım. Eski halime geri döneceğim en kısa zamanda. Bir de bu krem gerçekten hiç olmadığı kadar inceltirse bacaklarımı, o zaman şahane. Yarın sabah her yerimi ölçer ölçmez işe koyuluyorum

baileys bravo valla, umarım incelme hızı hiç düşmez alkisalkisalkis

ben beceremiyorum. çünkü bacaklarım kızarmıyor. sadece ilk gün kızardı. ama ondan sonra bir daha hiiiç kızarma olmadı. her gün, günde iki kez kese yaptım, bacaklarım resmen tahriş oldu, ama işe yaramadı. kızarma falan yok. bu sefer de krem etkisini göstermiyor herhalde.

ben inceltme masajına da gidiyorum. orada masözüm yeter ablaya sürdürdüm, ama yok. yine kızarmadı. yarım saatlik bir masaj bu. o bile kızartamıyorsa benim bacaklarımını kimse kızartamaz. bu sefer kreme güvenimi yitirmeye başladım, resmen kullanasım gelmiyor. bu gittiğim salonda bana bir krem aldırmışlardı. o mesela anında sürer sürmez kızarıyor. hatta süren kişinin kollarını yakıyor. benim bünyem biraz hassastır, karnıma çok az sürebiliyorlar, yoksa tansiyonumu etkiliyor sanki, midem bulanıyor birdenbire. bu kremi bir veya iki haftada bir sürdürüyordum. şimdi diyorum, acaba bu barbara bort bittikten sonra direk o kremi sabah-akşam uygulasam mı? tam adını unuttum, masaja gidince alır, yazarım buraya.

ama bu barbara bort'un işe yaraması için yapabileceğim başka bir şey var mı? bacakları kızarmayanlar bana fikir verebilirler mi? ama streç filmle sarmak dışında, çünkü onu yapamam gerçekten. o şekilde iki dakika bile duramazmışım gibime geliyor.

bu arada üst bacaklarımı en kalın yerinden ölçtüm. sol bacak 54 cm, sağ bacaksa 56 cm. arada 2 cm fark var. bu normal midir?

aa ilginç demek sağ bacak sol bacak arasında farklılık olabiliyor bende sol bacağımı ölçtüm 54 cm ama diğerini ölçmedim aynıdır diye :) bende ölçeyim yazarım tekrar

ilk başlarda bende hafif bir kızarıklık oldu ne yanma ne sıcaklık olmadı ama bu etki etmediği anlamına gelmiyor masajda çok önemli incelmede onun etkisini yadsıyamam ayrıca her bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir

önceki sayfalardan okuduğum kadarıyla çok memnun olan var hiç bir etki görmeyen de var ben allaha şükür etkisini gördüm sanki spor yapmışım gibi hissediyorum bir de son zamanlarda sürdüğümde aşırı kızarma ve yanma yapmaya başladı ama şunu farkettim uzun uzun masaj yaparak yedirirsek yanma olmuyor kızarma da çok az oluyor eğer çok iyi masaj yapmadan sürülürse kızarma ve yanma daha çok oluyor

bazen üşeniyorum düzenli kullanmıyorum ama hala fit hissediyorum kendimi mesela sabah süremedim çok erken çıktım evden şimdi yatmadan önce süreceğim bilmiyorum bende baya etkili oldu demek bünyeye bağlı..birazda şans işi bu yüzden denemeyi düşünüp kararsız kalanlar bir deneyin derim..

acaba sana sürülen krem gold shape olabilir mi canım?

yok canım ya gold shape değildi. neyse bir daha masaja gider gitmez yazacağım buraya.

ben az önce tekrar ölçüm yaptım. daha yeni bir şeyler de yemiştim üstelik. sol bacağım 1 cm incelmiş :)) ama bu kremin etkisi mi, yoksa dün akşam spordaydım, onun etkisi mi bilmiyorum. her yerimi ölçtüm tekrar. birkaç gün önce göğüs:88, bel:68, kalça:99'du. bende maşallah iyi kalça vardır :roflol: şimdi ölçtüğümde göğüs aynı, bel: 67, kalça: 98. 1'er cm incelmişim :sm_cool:

yalnız garip bir durum var. iki bacağım arasındaki fark açılmaya başladı. sol 54'ten 53'e düştü tamam, ama sağ bacağım 56'dan 57'ye çıkmış. böyle bir şey olabilir mi :sm_confused: benim sol dizimde menisküsten dolayı sakatlığım var. acaba bunun sebebi menisküsün arada ödem toplaması falan olabilir mi? gözle de görülmüyor, anlaşılmıyor. birkaç hafta önce menisküsüm nüksetmişti. daha önce ameliyat falan da olmuştum. ama tabi sağ ve sol tarafımız her zaman farklıdır vücudumuzda, da bu kadar fark normal midir, bilmiyorum.

neyse artık, spora, masaja ve kreme devam şakkıdı

canım ödemin de etkisi olabilir dediğin gibi...dün ölçtüm baldırlarımı daha önceki mesajımda 55 yazmışım ama 52ymiş :) diğer baldırım 53 cm ama ne yaparsam yapayım bacaklarımda incelme yok basenlerimde de olmadı 93 cm başladım hala aynı zaten benim esas sorunum bel bölgesindeki yağlar ve kremin etkisiyle epey toparlandı...spor yapan biri değilim ama spor yapıyormuşum gibi sert karın kaslarım var çok mutluyum moralim yerine geldi valla :):)

belden hala 3 cm incelme var daha fazlası olmadı hala devam ediyorum bakalım :) ama yaza sıkı bir vücutla giricem harika bir duygu

sende de incelme olmasına sevindim canım spor ve krem birleşince 2si birlikte daha güzel sonuçlar verir hem sen zaten sporcu olduğundan kreme de devam ettikçe çok güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum

masajda ekstra spor yapmışsın gibi kasları çalıştırıyor zaten.....

sabah sürmeyi yine unuttum kalkıp süreyim en iyisi :) belim incelsin başka birşey istemiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…