Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Şu ara bende selülitlerim için ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Aslında kremlerde aradığını bulamamış birisi olarak bu ürünü merak ettim. Direk belli parfümelerilerdemi var yoksa rastgele her yerde satılıyormu? İzmirde Hoby Parfümeri çok yaygın, orada bulabilirmiyim?

zamanında bende hobbyden aldım karşıayakadaki mağazadaki bayanın tavsiyesi ile umarım vardır ve işine yarar

Ben de bir süredir bu kremi araştırıyordum genelde yorumlar iyi ama eskiydi. Neyseki konuyu tekrar canlandırmışsınız.Bu arada netten 55 TLye sipariş verdim. Bakalım krem gelsin deneyelimde sonuçları bizlerde burada paylaşalım.Ben bu arada bir süredir diet ve sporla fazla kilomu verdim aslında,toparlanmada oldu ama basen ve bacak sorunlu bölge olunca ekstra destek gerekiyor. Umarım hepimizde incelmeye yardımcı olur.

Slm ya kullananlar yada bilgisi olan varmı kızlar bende1haftadir kullanıyorum dustan sonra yanma falan olmuyo acaba ise yaramiyomu

bu kremi hala kullanan var mı? bu kadar etkili bir kremse neden bu kadar az kullanan ve yorum yapan var kafam karıştı doğrusu :44:

ben de başladım kullanmaya daha 3 gün oldu sonuçları bildiricem kızlar ama dedikleri gibi kızartıyor ve yakıyor:)

Kızlar, kremi kullanalı daha 2 gün oldu ancak banyoda kese yapıp masajla sürmeme rağmen ne kızarma oldu ne yanma.Neden böyle oldu acaba?

Kızlar, kremi kullanalı daha 2 gün oldu ancak banyoda kese yapıp masajla sürmeme rağmen ne kızarma oldu ne yanma.Neden böyle oldu acaba?

Banyoda kıpkırmızı olana kadar şu kabak lifinden daha sert olan keseler var,onlarla keseleniyorum ben.Ben de bugün ilk defa kullandım banyodan sonra.Ne yanma oldu,ne kızarma ne karıncalanma :84:

Ben zayıfım,bacaklarımda selülit yok,popomda kendimi çok sıkınca ortaya çıkan selülitler var,bazen kendimi çok sıkınca ortaya çıkıyorlar,bazen sağa sola dönünce hafiften belli oluyorlar,canları nasıl isterse öyle belli oluyorlar yani :89: Sorun popomda benim,popo için aldım.Ama bir de bu krem inceltiyormuş sanırım.Aman arkadaşlar ben daha da incelirsem Safinaza dönerim zaten ufacık popom var,bacaklarımda kalın değil.Kraker olurum ben.Ben yine de oluşmasın diye bacaklarıma da sürdüm ama sürmeyim bari,inceltme etkisini burda konuyu detaylı okuyunca öğrendim.Napıcam bilmiyorum

beklenen yanma bugün gerçekleşti... Bugün ikinci günümdü.

Ama ben inceltici etki yapacak diye çok korkuyorum Acaba sadece yağlı bölgelerdeki yağları yakıyor da ondan mı incelme sağlıyor,öyleyse benim bacak bölgem yağlı olmadığı için incelme sağlamaz herhalde.OFff kafam çok karıştı,bu inceltme etkisinden

Aranızda zayıf olup da kullanan olmadı mı???

Son düzenleme:

kalanchoe vardı o zayfıtı sadece selülit için kullanmıştı
çokta memnun kalmıştı

ben kilo verdim ama spor yapmadığım için bıngıl bıngıl oldum
bulursam alacağım kremi bakalım sarkmaları düzeltecek mi

Son düzenleme:
Arkadaşlar Olay parfümeride ürün var
ambalajı değiştirilmiş sadece içerik v.s. aynı
69,95 TL satıyorlar 2. üründe % 30 luk indirimleri varmış.
aydın hatay istanbul izmir ve manisada şubeleri mevcut
aslında barbara bort stantı olan tüm yerlerde vardır
ykm, boyner mağazaları v.s.

Son düzenleme:
Merhaba çok uzun süre geçmiş ama yinede şansını deneyeyim. Bi sorun olacaktı acaba bu kalıcı bi inceleme mi yapıyor yoksa bırakınca geri yağlar geliyor mu. Yani diyet ve egzersizi bırakmamak şartıyla

Merhaba çok uzun süre geçmiş ama yinede şansını deneyeyim. Bi sorun olacaktı acaba bu kalıcı bi inceleme mi yapıyor yoksa bırakınca geri yağlar geliyor mu. Yani diyet ve egzersizi bırakmamak şartıyla
evet canım kalıcı bir incelme sağlıyor. diyet ve spor yapmanda şart değil yeterki yediklerine dikkat edip kilo kontrolün olursa incelme kalıcı

inan hatırlamıyorum ama 1. tüp bitmeden sonuç aldım
rica ederim
merhabalar umarım bende soru sormak için geç yazmamışımdır bende dün kullanmaya başladım kremi bende ne kızarıklık nede yanma oldu duştan çıktım öyle uyguladım bolcada sürdüm. kese bile yaptım bacaklarıma ona rağmen kızarma yanma olmadı. Merak ettiğim ürünün kullanımında da yazmadığı kremi sürdükten sonra kaç dk masaj yaptınız. ben 1 yada 2 dk yaptım süre yazmadığı için. :S

kremi yedirene kadar yaptım
üstte bir tabaka kalmayıp kıyafetimi rahatlıkla giyebilecek kadar diyeyim
bu arada nereden aldın foto çekip atman mümkün mü?
çünkü modeli değiştirmişler.
tekrar spora başladım ve sarkmalar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…