Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar bişey sorucam bazı arkadaşlar spor yaparken kremı surduklerını solemış,pekı spordan sonra malum acayıp terleme oluyor ve duş yapmak zorunda kalıyoruz o zaman yıkanınca kremın etkısı gıtmıyormu ?dogru olan spor yapıp daha sonra banyo arkasında da krem surmekmı acaba bı turlu karar veremedım bı bılgınız var ise cvb verırsenız cok sevınırım hepımıze selülitsiz gunler dılıyorum...(bundan daha iyi bi dilek olmazdı herhalde)

ben yine alayim bu kremden dedim ama bulamiyorum yaa.. istanbul besiktas taraflarindan bulup da alan var mi acaba?

kızlar bende buradaki yazılıarı okuyup malum gaza gelıp aldım kremı 4ngundur kulanıyorum gayet guzrel bende şimdiye kadar her seferınde yanma oldu spor yapsamda yapmasamda ama ben fındık tanesınden bbaya fazla suruyorum anca yetıyo bacagımın ebatına yarım cm bı sıkılaşma olmuş ınşallah dvm eder ...en azından ıcerıgınde bı gunde inclme 5 gunde incelme vs deyıp boş umut vermıyorlar... şimdılık guzel gelışmelerı yazarım herkese slmlar....

Taksimde Erkul kozmetikte Barbara Bort standı var, orada da olması lazım bu ürün kızlar.
çok eski ve köklü bir markadır, ürünleri bitkiseldir diye biliyorum, umarım iyi sonuçlar alırsınız!

barbara bort kullananlar ne alemdesiniz.. ya ben bi türlü alamadım ya victorias secret tan bikini siparişi verdim ona para kalmadı:) selülitler duruyor ama biki hazır hehe:) ama spor yapıyorum sıkı inşallah geçecekler..

merhaba arkadaşlar ben epeydır bu konuyu takıp edıyorum burdan ve en sonunda almaya karar verdım ve aldım ve az önce kullandım ve gercekten şu an yanıyorum ve kıpkırmızıyım :)) ayrıca kabak lıfı ve yosun sabunu da kullanıyorum umarım işe yarar artık ılerleyen gunlerde gorcez az once uye oldum sırf sızınle paylaşmak için gorusmek uzere....

cnm vallaha pek duzenlı kullandıgımı soleyemem hatta az once yıne fırsat bulup surdum sunu soleyebılırım duzenlı kullanmıs olsaydım eger sonuc alabılırdım ama az kullanmıs olmama ragmen bacaklarım puruzsuzlestı yumusacık ve sıkı oldugunu hıssedıyorum spora basladım bugun ayrıca ınsallah faydası olur bana kalırsa olcak gıbı ya:hihoyyyt

Arkadaslar merhaba,bende buradan duyup barbara borth kremini aldim,sabah aksam kabak lifiyle masaj yapip kremi suruyorum,iyice yedirdikten sonra tekrar bir sure masaj yapiyorum,kipkirmizi yapip yakiyor. selulitleri birakin catlaklarim bile neredeyse nerdeyse kalmadi,bacaklarim SIKILASTI ve selulitlerimde azalma oldu.krem bitene kadar daha iyi sonuclar alacagimi dusunuyorum,herkese siddetle tavsiye ederim.

Bu kremi geçen yıl almıştım ama sadece birkaç kez kullanabildim.Bu yıl yaniden başladım.Ben sadece akşamları sürüyorum.Akşam önce duşta ponza taşı ve arkasındaki fırçayla çok kısa bir süre masaj yapıyorum duşta.. Daha sonra yini çok kısa süre kremi masajla sürüyorum.İki bacağımı 1 dakika bile masaj yapmıyorumdur.Sauna şortumu giyiyorum üzerine. Stepper ile spor yapıyorum.Bacaklarım çok yanıyor.Dün 3. günümdü.2. günün sonunda bile etkisini gördüm sanki.Yada görmek istediğim gibi gördüm.Bakalım 2 hafta aksatmadan sürecem sonuç ne olacak

X