Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ht2nor diğr arkadaş sanırım almayacak eğer almazsa sen katılırsın bize..

lolabunny alacak mısın sen? arkdaşlar lürfen çabuk ve kesin karar verelim.. ya ben spariş vereyim ya başka bir arkadaşa güvenirseniz o.. ona göre adreslere postalama yaparız ptt kargo ile 3 tl ye gelio..

kızlar biz limonilezeytin arkadaşımızla alıyoruz kesin kremi, 3. ve kesin alan olursa bu akşama kadar karar versin eğer cvp gelmezse yarın sparişi vereceğiz.. limonilezeytin le konuştuk sparişi ben vereceğim parayı siz bana ben onlara havale edeceğim sonrada ptt kargo ile göndereceğim.. tabi burda güven zor olduğu için 3. olacak kişi ben kendim spariş verip size göndermek istiyorum derse oda olur.. onu üçümüz konuşur hallederiz..

Selam arkadaşlar ben de BBcilerdenim :içelim: Hatta şu an üçüncü kutuyu kullanıyorum.Kesinlikle tavsiye ederim ilk 2 kutuyu ardışık olarak düzenli olarak kullandım ve sonuç çok güzeldi ve ben kremi bol bol sürmeme rağmen 1 ay yetti .Fiyatı ile miktarı kıyaslandığında kesinlikle paranızın hakkını alıyosunuz neredeyse günlüğü 1 TL ye geliyor.Ben de tekrar sipariş vericem :lepi:Umarım siz de benim aldığım sonuçları alırsınız .

sonuç almana çok sevindim canım bbizde limonilezeytin arkadaşımızla bugün verdik sipariş umarım bizde memnun kalırız.. bu ara senin selülitler kaç dereceydi ve ne kadar azalma oldu? hiç incelme oldumu ve spor yaptınmı hıı bide günde kaç kere ve nasıl kullandın:) ayy çok soru sorduummmm :p

arzu peri noldu beni alıyo musunuz? haber bekliyorum gerçi siperiş vermişsiniz ama.benide alın yasenağlama

X