banyo saati

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar siz bebişlerinizi ne zaman yıkıyorsunuz? ben genelde akşam 6-7 gibi yıkıyorum. ama bugün öğlen yıkadım. şimdi mışıl mışıl uyuyor. peki ne sıklıkta yıkıyorsunuz? önceki doktorum haftada 2 kere yeterli demişti, bu doktorum 2 günde bir yıka dedi :bbo:. bende havalara göre yıkıyorum ama 3 günde bir yıkamaya çalışıyorum kuşumu :emir_bebek:

ben genelde gece 10 gibi yıkıyorum ki gece rahat uyusun diye ,3-4 günde bir yıkıyorum normal bence ..

bizde akşam 7-8 gibi eğer eşimin evde olduğu zaman yıkıyorsak gündüz yıkıyoruz gece üşümesinler diye..
haftada bir yıkıyorduk ve bebişlerin cildidndede hafif kuruluk vardı dr. sık yıkarsanız geçer dedi... sık yıkamak iyide hasta ederiz diye korkuyorduk bizde..

valla bende korkuyorum hasta olur diye haftada bir defa saat akşam 7 gibi yıkıyorum. havalar iyice ısınsın artıracam banyo sayısını korkuyorum gerçekten. büyük insan gibi kirlencek değil herhalde

bizde babasıyla beraber haftada 3 kere yıkıyoruz gün aşırı gibi oluyor genelde akşam 8 gibi yıkıyoruz ama uyuyacağı yere bizimki cin gibi oluyor ve gece 1-2 den önce uyumuyor çok yoruluyorum çünkü hep kucak istiyor

biz saat 10 gibi yıkıyoruz..

bi gün yıkıyoruz iki gün yıkamıyoruz..

gün aşırı yıkıyoduk 40 ına kadar

hastaneye yatınca korktuk..

bende haftada bir yıkıyorum. O kadar sık yıkamaya gerek yok bence. Zaten grip olup duruyodu havalar soğuk. doktor da haftada bir eğer hastaysa o hafta yıkama bile dedi.

bende yatmadan 1 saat önce yıkıyorum 23 gibi
haftada bir yıkıyorum ayrıca şimdilik yetiyo
2 günde bir de sıcak suyla her yerini siliyorum
evdeykende çiş yapınca totosunu hep yıkarım

ben her akşam yıkamaya çalışıyorum,çok iyi geliyo banyo su kuşuma.10-11 gibi yıkıyorum

bende 3-4 günde bir yıkıyorum.gece üşür diye genelde 2 gibi yani öğle sonu yıkıyorum.

aşılarının olduğu zaman hariç her gece yıkanıyor bizim su kuşu akşam 10.30 gibi yıkanıyor genelde hep aynı saatte zaten saat 10.15 olduktan sonra soymazsan huysuzlanmaya başlıyor hadi nerde benim banyom niye hazırlamıosunuz beni der gibi :))

X