Banka odemesi

kızlar durun ya ortalık karısık zaten bırde sız gerılmeyın sımdı :)

Bizde de benim ve eşimin ailesinin otomatik ödemeleri var olsun ne olacak zaten benim ailem de eşimin ailesi de ödüyor düzenli bize ayrıca bu zamanda bir kaç ay ödeseniz birşey olmaz dışarı çıkmasın yaslı insanlar

buraya gelmeden corona mape baktim. 16 bin kisiden fazla kisi ölmüs. surda kactane evlat agliodur. ah anam babam diye...

ihtiac icin disari cikiyor demissiniz. konu keske buna nasil engel ola bilirim olsaydi.

bence faturalari takmayin cocugunuz yoksa ihtiaclari halledip kapiya birakin bir kac hayir duasi alin.

avrupada yasiyorum. bütün gencler yasli komsulari eve kilitledi aile bagi yok, yaslilarin ihtiaclarini halledip eve dönüyorlar. yedi kat yabanciya bile sag ciktda sonra ödersin dedigimiz noktadayiz...

Ailesini ailenizin yerine koyun. Bir defa telefon faturası ödemiş diye kinlenmişsiniz eşinize. Sürekli ödese ne çıkar annesinin telefon faturasını?
Allah razı olsun eşimden annesinin kontörü olmadığını fark edince söylerim atar annesine, benim anneminkini de hatırlatır ona da atar. Hatta annenin telefonunu faturalı yapalım ödeyelim dedim ne kaybedicem?

Çok güzel.soyluyorsunuz ama.bu insanlar ihtiyaçları dışında keyfi gezmeye çıkabiliyorlar evden ne kdr uyarsa da oğulları. Ve olay suanki durumdan kaynaklı değil.suanki durum biraz bahane oldu, sorun eşimde zaten ben eşime.kiziyorum.durup dururken karpuz kabuğu üretiyor

Ben evlendigim andan itibaren kendi annemin 1 faturasini oderken eşimin anne ve babasina da kontör yükledim, sonuçta aile bu , durumu olur olmaz ben bunu sorgulamadim , yasanmisliklariniz olabilir siz anlatmadiginiz muddetce biz bunu bilemeyiz sadece sizin konu acarken yazdıklarınizla sınırlıdır anladiklarimiz, ayrica en fazla ne kadar olabilir ki telefon faturası? Ayda 50 tl deseniz bile yılda 600 tl yapar bu rakamda çok değil bana göre

ben soyle anladım yanlıs anladıysam duzeltın
tum evın gıderını karsılamak ıcın calısan benım esım benı essek yerıne koyuyor nasılsa evı gecındıren var dıyor eve hıc bır hakkı gecmıyor herseyı aılesı ıcın yapıyor bende o yuzden esıme kızıyorum hesap kıtap ıslerı olunca gerılıyorum cunku yok otomatık odeme yok su yok bu derken evımızın rızkını evımızden kacırıyor benım meselem bu
bunu mu dıyorsunuz

Eşinizin annesinin telefon faturasını ödemesi dışında büyük harcamaları oldu mi ailesine?

Yoksa bir telefon faturasını ünlem işaretleriyle dile getirmeniz rahatsiz edici geldi bana. Annemin faturasını ben ödüyorum 1 yıldan fazladır, çalışmadığım halde.
Zaman zaman farkli şeyler yapıyorum. Eşimin ailesine yaptıklarımizi buraya hiç yazmayayim.
Herkes böyle olacak diye birşey yok tabi ama maddi olarak zorlanilmiyorsa aileye ödenen fatura çok göze batmamali bana göre. Bunun için illa ailenin maddi durumunun kötü olmasına da gerek yok.

Su süreçte eşinizin ailesinin birkac faturasını ödemesi de sıkıntı değil ama eşinizle bu konuları konusamamanız kötü açıkçası. Sizin inadıniza iş yapacak olması da aynı şekilde. Faturalardan çok bu konuyu dert ederdim yerinizde olsaydım.

Boyle seylerin mevzu olması bana cok tuhaf geliyor ya.
Biz evlendigimizden beri yeri gelir benim ailemin yeri gelir esimin ailesinin cesitli faturalarını öderiz bazı yardımlarda bulunuruz. Onlar istemeden biz icimizden geldigi icin yapariz, ailemiz oldukları icin.
Ne ekerseniz onu bicersiniz bence kendinizi gozden gecirin..

Ya demek ki zaten hesapta gayet iyi bir parada var ki düşen meblağ farkedilmiyor yoksa benden fazladan 50 tl çekilse ben farkederim fakirlik

Enerjimi ve v Zaten bunu dert ettgim için eşime.sinirliyim.unlem.isaretini güya anlamında koydum, farkında olmadan nasıl otomatik ödemeye onay veriliyorsa anlamında.Parasal.anlamda çok somurulduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…