Banka odemesi

Gelir düzeyi ile ne ilgisi var ben de onu anlayamadım?

Bu kadar paragöz davranmanızın tek sebebi paranızın olmayışı olarak düşünmüş olabilir arkadaş. Hani bizde de yok çok sıkışıyoruz falan gibi..Sizin de çocuklarınız vardır ve ya bie gün olacaktır. Yapmayın.

O is yiyecekle sınırlı kalmıyor
3 sayfa anlatabilirim
Lohusalıgımda 1 bardak su vermeyen kadın,isi düsünce ilk bizi arıyor.
Ama yine de götür dedim.
Cünkü yük olsun istemiyorum omuzlarımda vicdanen.
Tabi yaşanan başka şeylerde vardır. Kusura bakmayın bilmediğim için öyle yazdım.

Bazı erkekler şimdi özellikle çalışan kadınla evleniyor
Sen eve bakacaksın o da rahatca ailesine yardim edecek
Bu devrin erkekleri çok şanslı valla

Ya şuraya ne zaman gelsem pişman oluyorum.burasi bir derdim var ve yardımcı olun,insan yanlış düşünüyorsa bile bakış açısını değiştirin ne bileyim... içini rahatlatmaya çalışın.belki anlatacak kimsesi yok...burası beni linç edin köşesi değil ya da ego tatmini yapılacak yer değil.eger konu sahibi size çok zit bir konudan bahsediyorsa yorum yapmak zorunda degilsinz. Her kullanici her konuya yorum yapmak zorunda degil.oku geç hatta okuma bile. Yapıcı yada aynı fikirde olunmasa bile nezaket diye birşey var. Belki o.kisiinin birikimleri yaşadıkları var ve hepsini burada anlatması takdir edersiniz ki imkansız.tek bir konu anlatılıyorsa emin olun onun geri planda yasanilanlari vardır...

ustune vazife olmayan şeyler derken?
bence gayette vazife üzerine hatta şu ara herkese vazife.
bas bas bagiriyorlar sokağa cikarmayin market alisverislerini falan gencler yapsin diye
siz ustune vazife degil diyorsunuz.
bence boyle toplumsal bir mesele de esinizin annesi babasina nasil yardimda bulunacagina karismak sizin uzerinize vazife degil.

Bakın bir fatura., Farkında olmadan aylarca gereksiz yere ödenmiş.simdi birkaç fatura odeneblr ve bu aylarca da devam edeblr.ayni dikkatsizlik ve.otomatik.odeme talimatı verilirse.ben bundan rahatsızım.boyle birşeye gerek yokken neden yani?.neden?

Ay ne var ne var yani anne babadır ya ödese ne olur? Hayır ne olur yani onu merak ettim fakir mi olursunuz? Bu anne baba bakmış eşine çocukken farkında mısın, altını temizlemişler bebekken. Belki o kadın yemedi yedirdi. Ne olur yani bi faturayla hakkı ödenmez bile... Bilmem anlatabildim mi?

Bu sıkıntılı günler sonsuza kadar sürmeyecek gelecek geçecek ve bu sorun baki kalacak. Bu evine gidip iki torba alışveriş yapmasıyla kiyaslanacak bir durum değil.Kaldiki bu insanlar her yere bakın yer yere gidiyorlar.tum uyarısına rağmen.suan mahalle marketleri bile fatura ödemesi alıyor, bankaya postahaneye bile gtmelerine gerek yok. internet bankacılığını niye akıllarına sokup kendini böyle bir sorumlulugun altına sokuyorsun.bizim de işlerimiz belirsiz , ekonomik kriz her yeri vurablir.bugun çalışıyorsan yarın ne olacağımız belli değil.bizi. de mevcut. Durumumuzu bütçemizi gerekli durumlar dışında korumamız lazım.

odeme talimatlarini takip eder risk ortadan kalkinca iptal edersiniz.

Evet fakir oluruz.Fakiriz biz ekmek alamiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…