Bana yasin okur musunuz

Aminnn cnm benim inan tanımadığım insanlarin yardimi beni o kadar duygulandirdi ki cok kötü psikoloji ile yasin okutmaya basladim okunabilecegini tahmin bile etmiyorken bitti nerdeyse ve sizlerin duasini aldim ...cok mutlu ettiniz beni anlatamam ...

Bu başlığı acarken bu kadar okunabilecegini düşünmeden açmıştım...kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz ben 41 yasini farkli kişilere okutayım dedim ...ve sizler bana yardımcı olup okumak istediniz yasin bende okurum dediniz...Suan o kadar duygulandim ki hicbirinizi direk tanimiyorum bu grup sayesinde tanıdım ve bana dualar edip yasin okuyorsunuz...Allah hepinizden razi olsun ...2 bebek kaybettim 1 yıldır tedavi görüyorum olmadi...Allah beni boyle siniyor dedim ve sabrediyorum birgün olacak biliyorum benimde bebislerim insss sizlerinde dualariyla bu ay aşılama ile olur ...Dilerim bana destek olup okuyan bu gruptakilerin herkesin allah gönlüne göre verir ve hamile olanlarin sağlıklı dogurmalarini bebek isteyenlere saglikli hayırlısı ile tez zamanda bebis versin allahim...Allah bin kez razi olsun

Co
Sonuncuyu da istersen ben okurum canım
Sağol cnm benim baya yardımcı oldun bana evet 1 tane kalmıştı sen okursan bende 41.ciyi aşılamaya gitmeden okur teslim ederim ...allah razi olsun senden...ins bir an önce bugün istediklerin gerceklesir..sana ne kads teşekkür etsem azdir... allah yardimcin olsun her konuda ..

Senden de Allah razı olsun Rabbim okunan duaları kabul etsin inşaAllah
Tamam canım okuyorum ben 1 tane daha bu akşam bitti o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…