Bana yasin okur musunuz

Bende okurum canim .. sende bana dua et hsmileyim ama kanamam var yatiyorum sadece yaptigim okumak zaten...
Ayyy cnm benim allah razi olsun...ins hicbir sıkıntı yasamazsin ...dilerim allahtan cuma nin hürmetine sağlıkla kucağına almayi nasip eder..cnm rahatsizsin oluyabileceksen ekleyeyim seni

Canim merhba bende bitane okumustum su bulantilarim gecsin bitane daha okurum istersen hatta annemede veririm bitane daha iki tane okuyabiliriz ne dersin?

Ayyy super olur allah razi olsun cnm ya cuma hürmetine sağlık nasip etsin sağlıkla kucağına almayi nasip etsin
Ne demek hic onemli degil. Insallah saglikli sihatli ayipsiz kusursuz dinli imanli bebelerimiz olur hepimizin. Bu ara asiri bulantim var biraz hafiflesin ilk isim okumak olucak okuyunca yazarim sana :)

Ne demek hic onemli degil. Insallah saglikli sihatli ayipsiz kusursuz dinli imanli bebelerimiz olur hepimizin. Bu ara asiri bulantim var biraz hafiflesin ilk isim okumak olucak okuyunca yazarim sana :)
Cok sagol canim benim..ins rahat gecirirsin bundan sonra hamilelik saglikla geçer..hanerdar et bebisindende allah razi olsun

Ayyy cnm benim allah razi olsun...ins hicbir sıkıntı yasamazsin ...dilerim allahtan cuma nin hürmetine sağlıkla kucağına almayi nasip eder..cnm rahatsizsin oluyabileceksen ekleyeyim seni
Yok canim okuyorum neticede ozurluyum suan dusuk gerceklesmedigi icin ..namaz kuran ..ve okurum kac tane iatersen...

Canim allah razi olsun cok teşekkür ederim rabbim tüm istediklerini hayırlısı ile gerceklestirsin..
Seninle birlikte 30 oldu cok şükür
Okudum ben canm bılgın olsun.Amiiinnn ıns rabbım kımsenın kucagını bos koymasın su cuma gunu hurmetıne canm

Yok canim okuyorum neticede ozurluyum suan dusuk gerceklesmedigi icin ..namaz kuran ..ve okurum kac tane iatersen...
Tmm cnm bi tane senin olsun ..allah razi olsun yardimcin olsun...ilki düşük 2.kürtaj oldum iyi biliyorum ve anlıyorum...rabbim tez zamanda nasip etsin .
Seninle birlikte 32 oldu

Okudum ben canm bılgın olsun.Amiiinnn ıns rabbım kımsenın kucagını bos koymasın su cuma gunu hurmetıne canm
Allah bin kez razi olsun sizlerden valla iyiki sizler gibi insanlarla bu grup vesilesi ile tanıştım...allah ins hepimize en kısa sürede nasip eder....seninde sıkıntın varsa gecer bir an önce sağlıkla kucağına almayi nasip eder

Allah bin kez razi olsun sizlerden valla iyiki sizler gibi insanlarla bu grup vesilesi ile tanıştım...allah ins hepimize en kısa sürede nasip eder....seninde sıkıntın varsa gecer bir an önce sağlıkla kucağına almayi nasip eder
Amııınnn canm senden de Allah razı olsn ne guzel dua etmıssın agladm ınan.rabbım hıc kımseyı dar da koymasın.bızde 5 aydr bebek ıstıyorz ama henuz bırsey yok ıns rabbım nasıp eder de ısteyen hıcbır bayanın kucagı bos kalmaz ıns canm

X