Bana yasin okur musunuz

Esraerol

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2016
427
688
Öncelikle allah tüm bebek isteyenlere hayırlısıyla nasip eder ins .. Ben 2 bebek kaybı yaşadım malesef...şu an cocuk istiyorum 1 senedir olumsuz oluyor ilaclar kullandim etki etmiyor bikac ay kendiliginden denemeye karar verdik olmazsa aşılama veya tüp bebek düşünüyorum.bu süreçtede bolca dua ediyorum ve 41 yasin okutmak istiyorum 41 farklı kişiye kimin duasinin kabul olacağı belli olmuyor çünkü....bana yasin okuyabilecek olan var mi arkadaslar yarsimci olursaniz bitirmeme cok mutlu olurum... etrafimda okutamiyorum hep soru soruluyor hem sorulardan hem bebis var mi demelerinden cok sıkıldım bu yüzden buradan yardimci olabilecek varsa sevinirim
Şimdilik 4 okunmustu
Karpatya ve bebegim-gel arkadaslarla 6 tane oldu

Cnm bn suan regliym ama cok tuhaf az geliyo yarin biter gibi istersen ver bnada 1 tane yarin veya ertesi gune okurum

Yok cnm gebelik istyrm daha nasip olmadi Allah buyukte bu ay kanamam cok az oldu 1. Gun normal ikinci gun kahve gibi bugun yine az az geldi simdide yok hic boyle az olmazdi o yuzdn tuhaflik var
Herhangi bi islem olmadıysa rahminde bisey olmaz korkma bazen olur oyle az geldiği duzelir sonrA.konu sahibesi keske bilsem okurum ama bilmiyorum ki bende cok istiyorum bebek sahibi olmak ama maalesef.bi kere oldum ondada gelismedi kurta oldum

Herhangi bi islem olmadıysa rahminde bisey olmaz korkma bazen olur oyle az geldiği duzelir sonrA.konu sahibesi keske bilsem okurum ama bilmiyorum ki bende cok istiyorum bebek sahibi olmak ama maalesef.bi kere oldum ondada gelismedi kurta oldum
bazen sitres etkiliyo heralde bebek konusunu cok taktm kafaya ondandr belki cnm sagol Rabbim tez zamnda sagliklica nasip etsin insallah cnm dualarim hepimize Rabbim buyuk var bi bildigi uzme kendini olur mu

1 tane alırım canım. Allah yardımcın olsun.

Ben de okurum 1 tane inşallah canım. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin

O halde suan sizlerle beratnisa + btlyur + EmiraSalih ile 9 tane oldu ...Allah hepinizden razi olsun bin kere

Cok teşekkür ederim cnm okumus gibi oldun allah razi olsun yine de

Bende okurum canım ama adetliyim şimdi salı ya da çarşamba adetim bitince okuyabilirim okuyunca yazarım buraya

Bende okurum canım ama adetliyim şimdi salı ya da çarşamba adetim bitince okuyabilirim okuyunca yazarım buraya
Cok teşekkür ederim cnm ya allah razi olsun bi tane okursun bitince hastalik ins seninde en kisa surede olur
Ay cok mutlu oldummm cok şükür iyiki varsınız

11 e seninle + 1 oluyor 12

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…