Bana yardım edin

Zavallıyım diyeceğinize bir zahmet boşayın bu sapkın adamı..

Adam sapık, sen ezik.

Mükemmel uyum.

Elin adamlarıyla sex yapıp ağlayacağına, boşan.
Boşandığın için ağla, en azından elalemin sex oyuncağı olmazsın.

Bu kafayla sen grup seks de yaparsın, başka erkeklerle de yatarsın, kocanı kaybetmemek için.
En azından iş başı para al da birikim yaparsın.

vazgeçememek, düzelir mi iyileşir mi diye beklemek!
her şeyin bu kadar farkında olup, zavallı olmak!

Normal zamanlarda cok iyiyiz..ne demek?

Normali mi kalmis?
Hemen bosan.
Baska ne diyelim sana bizden ne bekliyorsun?

Dusunuyorum. O kadar cok dusunuyorum ki. Gunlerim bunu dusunmekle geciyor.
bosan iste
bu yasadigin cekilir seylermi sence??

nolur yani hayatindan bir pislik temizlenmis olur

bi de esinizin kendini kapatmamasi icin soguk davranmamasi icin dediklerini yapiyormussunuz

yarin da yaninda iki adam getirip seviseceksin dedigunde de esiniz küsmesin diye dedigini yapacakmisiniz??

konunuz gercekse eger durmayin 1 dk bile hemen bugun gidip bisanma davasini acin

Ben bir yerde dinlemiştim tam hatırlamıyorum Müge Anlı daki psikiyatrist anlatıyordu.Böyle bir adam karısını görüştürmek istediği erkeklerle esas kendisi beraber olmak istediği için yapıyormuş bunu.İçine bastırdığı duygularını bu şekilde tatmin ediyor Muş.Eşiniz sizden değil o adamlardan tahrik oluyor yüksek ihtimalle..

Evet muhtemelen. Burda ayrinti vermek istemiyirum ama kendisiyle baskalarini kiyaslayip baskalarini ustun bulmami istiyor. Allah im ben nasil borseyin icindeyim

Adam sapık, sizi sevdiği filan da yok.
Dediklerini yapmanız bile büyük hata.Neden bile bile devam ediyorsunuz anlamadım
Kendinize saygınız olsun biraz

hala boşanın demeyin yahu
boşanacak olan, o teklifi ilk duyduğunda kapıyı çarpıp çıkardı
konu sahibi şu anda boşanamaz
kendini ikna edip bir psikiyatriste gitmezse hiç boşanamaz
ya belki tekrar tekrar duyarsa anlar yapmasi vgerekeni diye dusunuyorum...

ama ilk duydugunda dunyayi basina yikmadi gerekirdi aslinda

Evet muhtemelen. Burda ayrinti vermek istemiyirum ama kendisiyle baskalarini kiyaslayip baskalarini ustun bulmami istiyor. Allah im ben nasil borseyin icindeyim
O adam da karısına öyle diyor muş, büyük mü, iyi mi halbuki adamı kendi merak ediyormuş Allah ıslah etsin ne diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…