Bana yardım edin

yayınlasa nolcak ki
başka erkeklerde cinsel içerkli konuşuyormuş zaten .
Bırak onuda yapsın . Belkide yapıldı .
Yarın bı gun arkadaşlarıyla gelır sen onada ses çıkarmazsın .

Böyle şeyler isteyen ve yaptıran biriyle normal zamanlarda nasıl iyi olabiliyosunuz? Rüyasında küfür ediyo ama normalde çok kibar gibi bişey değil bu. Boşanmaktan başk bi çaren yok.

Ortaligi karistirmak degil niyetim. Esim bes vakit namazini kilan orucunu tutan hayvanlari cocuklari cok seven birisi. Olmuyor bu iki insan ayni kisi olamaz. Aradaki farklari bilseniz bana hak verirsiniz. Iyilestirmenin bir yolu olsa keske.
Bu da bi hastalik sanrm daha neler yaptirir kimbilir baksana namaz falan duon bide bu.iki kisilik olmus bu adam kac kurtar kendini yoksa cok pisman olursun igrenc adam ya.oldurur bile severekmi evlendiniz eskiden bole biseyi varmiydi bu bi kisilik bozuklugu hastalik bu ya ya bi psikyatriye gidin anlatin durumu napmam gerek diye yada bosanin baska sehre falan gidin kacin yani öldureblirde dedigim gibi.namusumuz icin yasiyoruz vidyo falan cekmemistir unarim sonra kullanir onlari koz olarak o evde o insanla biter gidersiniz

iğrençlik diz boyu herkes burada bunun ne iğrenç bir şey olduğunu yazmış siz hala eşinizi koruyarak ama o iyi biri diyorsunuz bunun neresinde iyilik var. O zaman bu konuyu niye açtınız? Sizce boşanmaktan başka seçeneği kalmamış birine nasıl bir yardım yapılabilir?

Size yemin ederim. Normalde kiskanc adam baska birisine donusuyor. En acisi da bu sanirim. Yasadigim sey o kadar gercek disi o kadar asagilikca ki normal insanlari inandiramiyorum bile. Hersey uzerine yemin ederim yazdiklarimin her kelimesi dogru.
Kocanın çok ağır basan bir zaafı var. Sanırım istediğini elde ette senin başka erkeklerle görüştüğünü içine sindiremiyor ve soğuk davranıyor ama canı istediğinde yine aynısını yapıyor. Benim anlamadığım senin bunu kabul etmem. Kusura bakma ama bukadarına nasıl izin verirsin? Zorla başka insanlarla birlikte olmanı istiyor sende onu kıramadığın için kabul mu ediyorsun? Tecavüzden ne farkı var bunun? Hala adamın yanında olabilmene şaşırıyorum bu bir fetiş ve bunun gibi zaaflar ve zevkler evlenmeden önce konuşulması gerekir. Çoğu işte konuşmuyor ve bu yüzden aldatıyor ama senşn ki maşallah sana yaptırıyor....
Sen bunu kabul edebiliyorsam buyur devam et. Ben ama olsaydım kesinlikle boşardım..

Cinsel fantezi ve cinsel sapkınlık arasında fark vardır. Fanteziler elbette olabilir ama herhangi bir fantezi olmadan da bir çift sevişebilmeli. Eğer ki bu fantezi olmadan erkekte sertleşme olmuyorsa bu durumda artık yapılanlar bağımlılık halini alır. Yani o fantezi olmadan uyarılamamak cinselliği farklı boyutlara taşır. İşte tam bu noktada cinsel sapkınlık başlar. Eşinizde de böyle farkındaysanız.

Sonuç olarak bu zamanla öylece düzelecek bir konu değil. Nasıl düzelebilir biliyor musunuz? Kişi bunun kabul edilebilir olmadığının farkına varacak, bunu eyleme döküp pekiştirmeyecek, bu durumdan rahatsız olup kendisi kurtulmayı isteyecek. Kısacası terapi alacak. Fakat siz onun isteklerini ilk yaptığınız an zaten bu ihtimali de yok etmeye başlamışsınız. Bu tip durumların en büyük çıkmazı olayı normalleştirmektir. Böyle kişiler zaten nadiren psikolojik destek alırlar. Siz de iyice bu duruma çanak tutmuşsunuz.

Biz kimseye boşan ya da boşanma diyemeyiz. Ama bu durumun sizi mahvettiğini görebiliyorsunuz değil mi? Onun istediklerini yapmak zorunda değilsiniz. Bu durumu normalleştirmekten vazgeçin. Silkelenin ve kendinize gelin lütfen. Öncelikle siz çıkın bir terapiste gidin ve sağlıklı düşünme yetinizi yeniden kazanmaya başlayın. Sonra ne yapacağınıza karar verirsiniz.

Böyle konu mu olur hic ama hic inanmadım.var sayalim gerçek sizde bütün bunları kabul ettiğiniz için normal değilsiniz.evlilik kağıt üstüne atilan imza değildir.Aile olmak yuva kurmak demektir.sizin bu anlattiklariniz sapıkliktan sapkinliktan baska birsey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…