Bana yardım edin

Size yemin ederim. Normalde kiskanc adam baska birisine donusuyor. En acisi da bu sanirim. Yasadigim sey o kadar gercek disi o kadar asagilikca ki normal insanlari inandiramiyorum bile. Hersey uzerine yemin ederim yazdiklarimin her kelimesi dogru.
Böyle bir adamla normal zamanlar da iyi olamazsın sevemezsin.. dediğin doğruysa eğer, ki inanmak istemem asla . Bir an önce boşan ...

Size yemin ederim. Normalde kiskanc adam baska birisine donusuyor. En acisi da bu sanirim. Yasadigim sey o kadar gercek disi o kadar asagilikca ki normal insanlari inandiramiyorum bile. Hersey uzerine yemin ederim yazdiklarimin her kelimesi dogru.
Kıskanç falan değil hasta.
Sen fahişe olmak istiyor musun kocacığın için?

İstiyorsan devam et. İstemiyorsan şimdi git, hem boşa hem tazminat al.

Niye boşanmıyorsunuz?Ailenizin haberi varmı?Eğer yoksa olsa ne tepki verir?İlişkiye devam etmekte ki maksadınız ne?Buraya konu açmaktaki maksadınız ne?Millet size helal olsun falan mı diyecek,ya da sabır et düzelir,ya da terapiste git falan mı diyecek ler?Olayınız ne ben anlamadım...

Grup yapmak daha kolay tabi boşanmaktan.

Nasıl bir kafa bu, anlamak mümkün değil

Sizi kimse böyle bir şeye zorlayamaz.
Küserek psikolojik baskı uyguluyor.
Ya destek alın ya boşanın ne dememizi istiyorsunuz ki anlamadım.

Grup yapmak daha kolay tabi boşanmaktan.

Nasıl bir kafa bu, anlamak mümkün değil

ya hakikaten büyük konuşmayayım diyorum ama
yani gerçekten anlamak mümkün değil
böyle şey mi olur ya
sırf eşim istiyor diye, internette adamlarla sex yapacağım, kocam da yanımda işini görecek
tövbe tövbe

Sizi kimse böyle bir şeye zorlayamaz.
Küserek psikolojik baskı uyguluyor.
Ya destek alın ya boşanın ne dememizi istiyorsunuz ki anlamadım.
Soyledikleriniz tokat gibi carpiyor yuzume. Bana bu irenclikleri nornallestirmis resmen. Ben derdimi paylasmak normal insanlarin tepkilerini gormek istedim sadece.

İnsanların bu kadar akilsiz olmasına dayanamıyorum. Kendimi iğrenç hissediyorum demişsiniz ya normal çünkü öylesiniz. yazdıklarınızı kendi isteğiniz ile yapıyor olsaydınız saçma bulurdum ama yine de sizin tercihiniz olurdu. Fakat siz kendi iradesi olmayan adam istedi diye istemediği halde her dediğini yaşayan koca bağımlısı akilsiz ve iradesiz bir kişiliksiniz hatta kisiliksizsiniz. kocanızı bilmem size allah akıl fikir versin

Kendini kullandırma.
Sen bu yaşa bu şekilde boşuna mı geldin ,ailen seni elin adamı ona buna götürsün diye mi evlendi.
Mantıklı olun ya mantıklı.

Soyledikleriniz tokat gibi carpiyor yuzume. Bana bu irenclikleri nornallestirmis resmen. Ben derdimi paylasmak normal insanlarin tepkilerini gormek istedim sadece.
Daha fazla benliğini yitirmeden çık git o evden.
Belli ki ikna gücü kuvvetli.
Bu akşam ailen yakınsa onlara git, arkadaşına git, otele git ama eve gitme.
İlk işin dava açmak olsun.

yaş 26
eğitim düzeyin lisans
üstüne üstlük eğitimcisin
ve bunları normalleştirmiş eşin!?!?

arkadaşım nerede büyüdün sen?
hiç mi hayata dair, ilişkilere dair bir fikrin, bilgin yok?
KK'nü biliyorsun, BDV'ı biliyorsun, konu açmayı internet kullanmayı biliyorsun
ama ilişkilere dair normalleştirmiş-miş
bana gerçek dışı geliyorsun

bence sen eşinden vazgeçemiyorsun, olay bu

Yatak odasında sınır olmaz amaaaa çiftlerin ikiside fantazilerden rahatsızlık duymuyorsa..

Bu konudan başka kocamdan şikayetim yok diyorsunuzda, daha ne olsun..yarın birgün sizi bayıltıp başkasıyla olmanızı izlese "ama beni çok seviyor mu" diyeceksiniz?!!..bunu istemediğinizde saygı duymak yerine surat asan bir eş var..
Kolay kolay boşanın demem ama boşayın gitsin.

Konu yalandir diye umuyorum ama işte bu yalan olsa da boyle sapiklar icimizde dolasiyolar insan görünümlü şeytanlar nasil böyle bi sapkın ruhla evli kalinir kimseyi inandiramiyorum diyosun ya ordan pay biç çünkü hic bir normal insan bunu kaldıramaz daha fazla bu iğrencligi surdurmeyin kendinize biraz sayginiz kaldiysa tabi

Evet vazgecemiyorum. Bir umut duzelir mi iyilesir mi diye bekliyirum. Zavalliyim ben. Liseden beri sevgiliydik. Vazgecemiyorum. Zavalli gibi gizli gizli agliyorum. Siz asiri guclusunuz harika ama ben degilim iste. Cok korkuyorum. Kendimden hayatimdan herseyden nefret ediyorum. Uyuyup aylarca uyanmamak istiyorum. Olup yok olmak istiyorum. Kendi irademle tek bir hamle daha yapmak istemiyorum. Karsima birisi otursun tum derdimi anlatiyim ve cozsun istiyorum. Ben de boyle bir zavalliyim.

Destek alın destekkkkk.
Ya daha ne diyelim. Siz ağlayarak kendinizi kapatarak çözeceğinizi mi zannediyorsunuz.

bosanmayi neden düsunmüyorsunuz?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…