Bana yardım edin

Molikil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2018
10
2
33
Oncelikle belirtiyim. Yemin ederim fake filan degilim. Amacim sizin vaktinizi calmak da degil. Bunlari basta belirtiyorum cunku eminin ki cogunuz basina boyle seyler gelmeyen sansli insanlarsiniz.
Anlatacaklarim normal seyler degil. Saglikli bir insan akli degil hepsinin farkindayim.

Esim benim baska erkeklerle birlikte olmami istiyor. Normalde kiskanc olan adam gidiyor yerine ar namus nedir bilmeyen birisi geliyor. Cok yoruldum. Cok uzgunum. Cok bikkinim. Icinde bulundugum ruh halini anlatacak kelimeler bulamiyorum.
Dun bana bir arkadaslik uygulamasi yuklemem icin israr etti ve baska erkeklerle cinsel icerikli konusmam onu cok heyecanlandirdi. Isini gordu. Sonra bana asiri soguk simdi. Dedigini yapmadigimda da iletisimi tamamen kesiyor benimle. Is yerimdeki erkeklerle hayal kurmami istiyor. Onlarla yapar misin diye soruyor heyecanlandiginda. Benim midem bulaniyor yemin ederim. Hayir desem tamamen kapatiyor kendini. Evet deyip kendimi zorlayarak mesajlastigimda da esimle midem bukaniyor. Simdi soguk ama cani tekrar heyecan istediginde yine israr kiyamet yapmami isteyecek. Hatta baskalariyla birlikte olmami istiyor.
Ben biktim bu hayati yasamaktan. Ben cok yoruldum ve bittim artik.
Normal zamanda cok iyiyiz birbirini seven kiskanan iki insan ama resmen baska bir kisilige donusuyor. Ben hicbirseyden keyif alamiyorum. Kendimi irenc rezil pis biri olarak hissediyorum.

Biz sana böyle bir içerikte nasıl yardım edelim...Bu bahsettiklerin normal şeyler mi?de bir fikir birliği yapalım Allah aşkına

Adam baya baya kadın pazarlıyor. Bunu başka nasıl izah edebiliriz? Evet normal bi insan istemez, normal biride kabul etmez. Boşanmak yerine burada vakit kaybediyorsanız ne diyeyim.

Normal zamanlarda çok iyiyiz dediğine göre inandırıcılığın kalmadı . Otur 0
Size yemin ederim. Normalde kiskanc adam baska birisine donusuyor. En acisi da bu sanirim. Yasadigim sey o kadar gercek disi o kadar asagilikca ki normal insanlari inandiramiyorum bile. Hersey uzerine yemin ederim yazdiklarimin her kelimesi dogru.

Sadece heyecsnlandiginda yaptiriyor sana dediklerini ve kendi zevkini aldiktan sonra sana soguk davraniyor?

Ya arkadasim böyle bir insanla nasil beraber olabiliyorsun? Sana simdi bunlari yaptiran yarin kim bilir daha neler yaptirir. Neden göz yumuyorsun?

arkadaşım aynısını yaşadı
ikinci eşinin sapkınlıklarını tesadüfen öğrendi ve eşi onu da sapkınlıklarına (grup gibi) dahil etmek istedi
o da sizin gibi susup isteklerini denemeye çalıştı
kalp krizi geçirdi
ben kalp krizi geçirdikten sonra öğrendim bunları
neymiş, ilk eşinden boşandığı için ikinci eşinden de boşanırsa ailesinin yüzüne bakamazmış! o yüzden denemiş-miş

anlamıyorum sizi hala evli tutan nedir?
normalde birbirini seven, kıskanan iki insan??? yani fake değilsiniz ama bunlar şaka herhalde
böyle sevgi mi olur???
siz de zevk alırsınız, ortak cinsellik anlayışınız böyledir, o zaman seversiniz birbirinizi amenna
mideniz bulana bulana böyle sevgi mi olur?
böyle terbiyesiz, ahlak yoksunu bir adamı nasıl sevebiliyorsunuz hala?
nasıl iğrenmiyorsunuz o adamdan?
yaşadıklarınızdan iğreniyormuşsunuz da, eşinizi seviyormuşsunuz
bari çocuk yapmayın ya

ayrılmaktan başka çaren yok. bu ilerde seni para ile başka erkeklerle ilişkiye de zorlar

Nasıl böyle bir pislik insana hala eşim diyor, bu evlilikten medet umuyorsun?

Ne olacak biliyor musun, yakında bu yaptıkların senin için de normalleşecek; bir üst boyutu eve canlı adamlar getirecek sevgili kocan.

Ama koca önemli nimet, kocasız sen bir hiç di mi? Her dediğini yapmaya devam, sakın elinden kaçmasın.

Neden boşanmıyorsun bu pez...kten?

şu forumda çok az insana bu kadar kızarım
arkadaşım senin bu konuyu açmaktaki beklentin nedir?
herkesin ne diyeceği belli
biri de burada çıkıp sana e yaşa, zevkine bak der mi?
bu olaylara katlanamayan kadın da tutup burada konu açmaz, çünkü ne yapılması gerektiğini zaten bilir, gidip boşanır
bana yardım edin! nasıl bir yardım? hangi konuda yardım?
hakikaten nasıl bir yardım bekliyorsun ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…