Bana platonik olan çocuk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serapp38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
6
0
38
Liseden mezun oldum bana 11. Sınıftan mezun olana kadar bi çocuk platonikmiş ( çantama gizli hediye attı, telefon kılıfı almalar fln) neyse mezun olduk bu sene ben bana aşık oldunu çevredekilerden öğrendim ama ses etmedim kendide gelip söylemedi. Neyse biz yeni eve taşındık ama bu çocuğu haftada 1 evin etrafında arabayla görüyorum 1 kere göz göze geldik direk basıp gitti ev adresimi nasıl öğrenmiş bilmiyorum korkmaya başladım numarası kayıtlı arasam veya mesaj atsam rahatsız olduğumu söylesemmi ne yapsam bilemedim ne yapmalıyım tedirgin oldum

Korkma. Ailene haber ver,onlar yol gösterir icabına bakarlar. Belki masum bir şeydir diyeceğim ama bu devirde bu son ihtimal olsun.

Korkma. Ailene haber ver,onlar yol gösterir icabına bakarlar. Belki masum bir şeydir diyeceğim ama bu devirde bu son ihtimal olsun.
Ya ortalığıda karıştırmak istemiyorum ama bilemedim abla üniversite sınav tercih derken zaten ailecek stresliyiz

Daha 3-5 ay önce evliymişsiniz ve 13 yaşında çocuğunuz varmış. Ne ara lise mezunu 18lik çocuğa dönüştünüz?

aileme haber ver. sen iletişime gecme. takıntılı bir tipse ters tepkini bile bir tepki olarak algılayıp daha da azıtabilir

Demişsin evet Mirta deyince bir baktım. Ne mana?

Hiç fark etmemiş gibi davran. Bir kere mesaj atarsan önünü alamazsın.

Ablanızın hesabı olduğuna ben de inanmadım, ya sahte hesapsınız ya da bunlar siz evliyken oluyor ve siz durumu yumaşatarak anlatmak için böyle bir hikaye uydurdunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…